Thermaikos Thermis - MGS Orestis Orestiadas , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.2 | 2.3 | 2.1 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.75 | 2.22 | 3.18 |
1.2 | 1.4 | 1 | Gemiddelde doelpunten |
1.35 | 1.44 | 1.27 |
1 | 0.9 | 1.1 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.4 | 0.78 | 1.91 |
Relatieve indicatoren
45%
Wint
20%
Trekt
35%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 2.5
Over: 10%
Onder: 90%
Totaal 3.5
40%
Wint
20%
Trekt
40%
Verliezen
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 1.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 2.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 3.5
Evenementen: Thermaikos Thermis
Gamma Ethniki | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-20 | Thermaikos Thermis - Nestos Chrisoupolis | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-13 | AO Chaniotis - Thermaikos Thermis | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-06 | Thermaikos Thermis - Kilkisiakos | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-29 | Thermaikos Thermis - MGS Orestis Orestiadas | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | Aris Pigon - Thermaikos Thermis | - | |
Ronde 34 | |||
2024-04-28 | Thermaikos Thermis - Megas Alexandros Ag. Marinas | 4 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-04-24 | Thermaikos Thermis - GAS Veria FC | 1 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-04-20 | AO Kavala 1965 - Thermaikos Thermis | 3 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-14 | Thermaikos Thermis - Nestos Chrisoupolis | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-07 | Doxa Dramas FC - Thermaikos Thermis | 2 - 1 |
Thermaikos Thermis - MGS Orestis Orestiadas
Griekenland, Gamma Ethniki, match Thermaikos Thermis - MGS Orestis Orestiadas, starttijd 2024-09-29 12:00:00 internationale tijd.
Thermaikos Thermis en MGS Orestis Orestiadas neemt deel aan het kampioenschap Gamma Ethniki, Griekenland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MGS Orestis Orestiadas
Gamma Ethniki | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-20 | MGS Orestis Orestiadas - Apollon Kryas Vrysis 1960 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-13 | Apollon Paralimniou - MGS Orestis Orestiadas | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-06 | MGS Orestis Orestiadas - AE Evosmou | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-29 | Thermaikos Thermis - MGS Orestis Orestiadas | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | Posidonas N. Michanionas - MGS Orestis Orestiadas | - | |
Ronde 34 | |||
2024-04-28 | AO Chaniotis - MGS Orestis Orestiadas | 0 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-04-24 | MGS Orestis Orestiadas - Niki Efkarpias | 3 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-04-20 | Apollon Paralimniou - MGS Orestis Orestiadas | 5 - 1 | |
EPS Evros Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-04-17 | MGS Orestis Orestiadas - MGS Ethnikos Alexandroupolis | 4 - 1 | |
Gamma Ethniki | |||
Ronde 31 | |||
2024-04-14 | MGS Orestis Orestiadas - Aris Petinou | 0 - 2 |
Klassement
Gamma Ethniki - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MGS Orestis Orestiadas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Alexandroupoli FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Panthrakikos FC Komotini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Apollon Pontou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Nestos Chrisoupolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Posidonas N. Michanionas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AO Chaniotis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Apollon Paralimniou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Aris Avatou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Thermaikos Thermis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Kilkisiakos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
FC Moudanion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Aris Pigon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
PAOP Neas Amisou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Apollon Kryas Vrysis 1960 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
AE Evosmou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
Iraklis Ammoudias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18
|
PAOK Kristonis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Gamma Ethniki - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thesprotos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
APS Zakynthos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Pierikos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
GAS Svoronos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Trikala FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Anagennisi Arta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Asteras Petriti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Tilikratis Lefkadas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Kozani FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Anagennisi Karditsas 1904 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
A.O. Anthoupolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
AS Olympiakos Volou 1937 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Atromitos Palama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Aris Filiaton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Ambrakikos Bonitsas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
Ermis Amyntaiou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
AE Alexandrias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18
|
Aiginiakos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Gamma Ethniki - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AE Rodion Afantou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AE Mykonou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
AO Neas Artakis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
PAE Rodos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
PAS Korinthos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Panaigialeios | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
APO Ellas Syrou Ermoupolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Asteras Stavrou FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AE Malesina 2008 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Pannaupliakos 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
GFPS Aigeas Plomariou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Pangitheatikos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
A.O. Miltiades | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
AO Loutraki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Apollon Efpaliou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
A.O. Amarynthiakos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Gamma Ethniki - Group 4 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Aris Petroupolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Nikolaos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ethnikos Piraeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Thiella Rafinas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Ilisiakos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Marko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Kyanous Astir Varis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AO Chaidariou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
P.O.Atsaleniou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AO Arhanon Giouchtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
AO Thiva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
AO Neas Ionias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Mandraikos AO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
AO Tympakiou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
AO Rethymniakos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
AO Karava Peiraios | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
Asteras Kaisarianis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |