Evenementen: FC Gagra II
Liga 4 | |||
Ronde 23 | |||
2024-10-09 | Merani Martvili II - FC Gagra II | - | |
Ronde 22 | |||
2024-10-02 | FC Gagra II - FC Odishi | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-25 | FC Margveti 2006 - FC Gagra II | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-18 | FC Gagra II - FC Squri Tsalenjikha | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-11 | Didube 2014 - FC Gagra II | - | |
Ronde 18 | |||
2024-09-04 | FC Gagra II - Sulori Vani | 7 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | Wit Georgia II - FC Gagra II | 0 - 4 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-02 | FC Gagra II - FC Zana Abasha | 1 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | FC Varketili II - FC Gagra II | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | FC Gagra II - Mertskhali Ozurgeti | 0 - 4 |
FC Gagra II - FC Odishi
Georgië, Liga 4, match FC Gagra II - FC Odishi, starttijd 2024-10-02 12:00:12 internationale tijd.
FC Gagra II en FC Odishi neemt deel aan het kampioenschap Liga 4, Georgië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Odishi
Liga 4 | |||
Ronde 23 | |||
2024-10-09 | FC Odishi - Mertskhali Ozurgeti | - | |
Ronde 22 | |||
2024-10-02 | FC Gagra II - FC Odishi | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-25 | FC Odishi - Algeti Marneuli | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-18 | Chikhura Sachkhere - FC Odishi | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-11 | FC Odishi - FC Merani Tbilisi II | - | |
Ronde 18 | |||
2024-09-04 | Merani Martvili II - FC Odishi | 1 - 5 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | FC Odishi - Samgurali Tskhaltubo II | 2 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-08-21 | FC Odishi - FC Margveti 2006 | 5 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-02 | FC Odishi - FC Squri Tsalenjikha | 4 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Didube 2014 - FC Odishi | 1 - 0 |
Klassement
Liga 4 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Didube 2014 | 17 | 15 | 1 | 1 | 52:5 | 46 |
2
|
FC Odishi | 17 | 14 | 0 | 3 | 55:13 | 42 |
3
|
FC Margveti 2006 | 17 | 13 | 2 | 2 | 52:20 | 41 |
4
|
Merani Martvili II | 17 | 10 | 2 | 5 | 42:31 | 32 |
5
|
Samgurali Tskhaltubo II | 17 | 10 | 1 | 6 | 53:28 | 31 |
6
|
FC Squri Tsalenjikha | 17 | 7 | 3 | 7 | 28:32 | 24 |
7
|
Sulori Vani | 17 | 7 | 3 | 7 | 27:29 | 24 |
8
|
Algeti Marneuli | 17 | 7 | 2 | 8 | 22:33 | 23 |
9
|
FC Zana Abasha | 17 | 7 | 1 | 9 | 25:39 | 22 |
10
|
FC Gagra II | 16 | 7 | 1 | 8 | 29:26 | 22 |
11
|
Wit Georgia II | 17 | 5 | 3 | 9 | 26:31 | 18 |
12
|
Mertskhali Ozurgeti | 16 | 4 | 4 | 8 | 29:30 | 16 |
13
|
FC Varketili II | 16 | 5 | 1 | 10 | 27:45 | 16 |
14
|
Chikhura Sachkhere | 17 | 2 | 0 | 15 | 14:67 | 6 |
15
|
FC Merani Tbilisi II | 17 | 1 | 0 | 16 | 11:63 | 3 |