Pogon Sokol Lubaczow - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Pogon Sokol Lubaczow
III Liga, Group 4 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | Wisła II Kraków - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Pogon Sokol Lubaczow - MKS Podlasie Biala Podlaska | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | KS Wisloka Debica - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | Pogon Sokol Lubaczow - Avia Świdnik | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Star Starachowice - Pogon Sokol Lubaczow | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | Pogon Sokol Lubaczow - LKS Wiślanie Jaśkowice | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | Pogon Sokol Lubaczow - Podhale Nowy Targ | 1 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-06 | ZKS Stal Stalowa Wola - Pogon Sokol Lubaczow | 1 - 3 |
Pogon Sokol Lubaczow - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
Polen, III Liga, Group 4, match Pogon Sokol Lubaczow - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski, starttijd 2024-10-12 16:00:00 internationale tijd.
Pogon Sokol Lubaczow en KSZO Ostrowiec Swietokrzyski neemt deel aan het kampioenschap III Liga, Group 4, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KSZO Ostrowiec Swietokrzyski
III Liga, Group 4 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-07 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Swidniczanka Swidnik | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | Podhale Nowy Targ - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Siarka Tarnobrzeg - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-21 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - KS Wiązownica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | MKS Lewart Lubartów - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - MKS Czarni Polaniec | 6 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-20 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - KS Wisloka Debica | 1 - 0 | |
2024-07-13 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Siarka Tarnobrzeg | 1 - 1 | |
III Liga, Group 4 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | Garbarnia Kraków - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 2 - 2 |
Klassement
III Liga, Group 4 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Star Starachowice | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:3 | 6 |
2
|
Siarka Tarnobrzeg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 6 |
3
|
MKS Sandecja Nowy Sacz | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
4
|
KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | 4 |
5
|
KS Wiązownica | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
6
|
Korona II Kielce SA | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
7
|
LKS Wiślanie Jaśkowice | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
8
|
Podhale Nowy Targ | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
Pogon Sokol Lubaczow | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
Chelmianka Chelm | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | 3 |
11
|
Wisła II Kraków | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 2 |
12
|
Swidniczanka Swidnik | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
13
|
MKS Podlasie Biala Podlaska | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
14
|
Avia Świdnik | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
15
|
MKS Lewart Lubartów | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | 1 |
16
|
KS Wisloka Debica | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
17
|
MKS Czarni Polaniec | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:10 | 0 |
18
|
ZKS Unia Tarnow | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:10 | 0 |