Alexandroupoli FC - FC Moudanion , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
3.35 | 4.2 | 2.5 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.3 | 3.7 | 2.9 |
2.4 | 3 | 1.8 | Gemiddelde doelpunten |
1.95 | 2.1 | 1.8 |
0.95 | 1.2 | 0.7 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.35 | 1.6 | 1.1 |
Relatieve indicatoren
80%
Wint
5%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 2.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 3.5
60%
Wint
15%
Trekt
25%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 3.5
Evenementen: Alexandroupoli FC
Gamma Ethniki | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-20 | Aris Pigon - Alexandroupoli FC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-13 | Alexandroupoli FC - FC Moudanion | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-06 | PAOK Kristonis - Alexandroupoli FC | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-29 | Alexandroupoli FC - Panthrakikos FC Komotini | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | Alexandroupoli FC - Apollon Kryas Vrysis 1960 | - | |
Gamma Ethniki - Promotion Playoffs | |||
Ronde 7 | |||
2024-06-02 | PAOP Neas Amisou - Alexandroupoli FC | 3 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-25 | Alexandroupoli FC - Iraklis Ammoudias | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-19 | AE Evosmou - Alexandroupoli FC | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-15 | Pavlos Melas Koutsou - Alexandroupoli FC | 1 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-12 | Alexandroupoli FC - Aris Pigon | 2 - 1 |
Alexandroupoli FC - FC Moudanion
Griekenland, Gamma Ethniki, match Alexandroupoli FC - FC Moudanion, starttijd 2024-10-13 12:00:00 internationale tijd.
Alexandroupoli FC en FC Moudanion neemt deel aan het kampioenschap Gamma Ethniki, Griekenland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Moudanion
Gamma Ethniki | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-20 | FC Moudanion - PAOK Kristonis | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-13 | Alexandroupoli FC - FC Moudanion | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-06 | FC Moudanion - Apollon Kryas Vrysis 1960 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-29 | Apollon Paralimniou - FC Moudanion | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-22 | FC Moudanion - AE Evosmou | - | |
Gamma Ethniki - Promotion Playoffs | |||
Ronde 6 | |||
2024-05-26 | AE Alexandrias - FC Moudanion | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-19 | Ermis Amyntaiou - FC Moudanion | 1 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-15 | FC Moudanion - Aiginiakos FC | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-12 | FC Moudanion - IEK Delta 360 | 3 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-01 | Kilkisiakos - FC Moudanion | 3 - 0 |
Klassement
Gamma Ethniki - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MGS Orestis Orestiadas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Alexandroupoli FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Panthrakikos FC Komotini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Apollon Pontou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Nestos Chrisoupolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Posidonas N. Michanionas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AO Chaniotis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Apollon Paralimniou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Aris Avatou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Thermaikos Thermis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Kilkisiakos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
FC Moudanion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Aris Pigon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
PAOP Neas Amisou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Apollon Kryas Vrysis 1960 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
AE Evosmou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
Iraklis Ammoudias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18
|
PAOK Kristonis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Gamma Ethniki - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thesprotos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
APS Zakynthos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Pierikos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
GAS Svoronos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Trikala FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Anagennisi Arta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Asteras Petriti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Tilikratis Lefkadas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Kozani FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Anagennisi Karditsas 1904 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
A.O. Anthoupolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
AS Olympiakos Volou 1937 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Atromitos Palama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Aris Filiaton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Ambrakikos Bonitsas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
Ermis Amyntaiou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
AE Alexandrias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
18
|
Aiginiakos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Gamma Ethniki - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AE Rodion Afantou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AE Mykonou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
AO Neas Artakis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
PAE Rodos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
PAS Korinthos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Panaigialeios | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
APO Ellas Syrou Ermoupolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Asteras Stavrou FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AE Malesina 2008 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Pannaupliakos 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
GFPS Aigeas Plomariou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Pangitheatikos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
A.O. Miltiades | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
AO Loutraki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Apollon Efpaliou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
A.O. Amarynthiakos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Gamma Ethniki - Group 4 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Aris Petroupolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Nikolaos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ethnikos Piraeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Thiella Rafinas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Ilisiakos FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Marko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Kyanous Astir Varis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AO Chaidariou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
P.O.Atsaleniou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AO Arhanon Giouchtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
AO Thiva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
AO Neas Ionias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Mandraikos AO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
AO Tympakiou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
AO Rethymniakos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
AO Karava Peiraios | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
17
|
Asteras Kaisarianis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |