Habenhauser FV - ECS Geestemünde , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Habenhauser FV
Bremen-Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | Habenhauser FV - ECS Geestemünde | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-29 | SV Hemelingen - Habenhauser FV | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | Habenhauser FV - TV Eiche Horn | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Tura Bremen - Habenhauser FV | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | Habenhauser FV - Brinkumer SV | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | TS Woltmershausen - Habenhauser FV | 2 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Habenhauser FV - Blumenthaler SV 1919 | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-16 | FC Union 60 Bremen - Habenhauser FV | 2 - 2 |
Habenhauser FV - ECS Geestemünde
Duitsland Amateur, Bremen-Liga, match Habenhauser FV - ECS Geestemünde, starttijd 2024-10-13 13:30:00 internationale tijd.
Habenhauser FV en ECS Geestemünde neemt deel aan het kampioenschap Bremen-Liga, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ECS Geestemünde
Bremen-Liga | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-20 | ECS Geestemünde - Werder Bremen | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | Habenhauser FV - ECS Geestemünde | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | ECS Geestemünde - OSC Bremerhaven | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | KSV Vatan Sport - ECS Geestemünde | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | ECS Geestemünde - BTS Neustadt | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-06 | SC Vahr Blockdiek - ECS Geestemünde | 1 - 5 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | ECS Geestemünde - SG Aumund-Vegesack | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | ECS Geestemünde - FC Oberneuland | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | SV Hemelingen - ECS Geestemünde | 4 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-11 | ECS Geestemünde - OSC Bremerhaven | 5 - 2 |
Klassement
Bremen Liga: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Hemelingen | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
2
|
ECS Geestemünde | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:7 | 9 |
3
|
Werder Bremen | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 8 |
4
|
TV Eiche Horn | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:4 | 7 |
5
|
Brinkumer SV | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:4 | 6 |
6
|
OSC Bremerhaven | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | 6 |
7
|
KSV Vatan Sport | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
8
|
FC Union 60 Bremen | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
9
|
Habenhauser FV | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | 5 |
10
|
Tura Bremen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 4 |
11
|
TS Woltmershausen | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | 3 |
12
|
BTS Neustadt | 3 | 0 | 2 | 1 | 6:12 | 2 |
13
|
Blumenthaler SV 1919 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
14
|
FC Oberneuland | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
15
|
SG Aumund-Vegesack | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |
16
|
SC Vahr Blockdiek | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:15 | 0 |