Evenementen: FK Usti Nad Labem II
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FK Usti Nad Labem II - FK Ostrov | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-29 | Admira PR B - FK Usti Nad Labem II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FK Usti Nad Labem II - FC Viktoria Marianske Lazne | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | FK Meteor Praag VIII - FK Usti Nad Labem II | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | FK Usti Nad Labem II - FK Neratovice Byskovice | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Hrebec - FK Usti Nad Labem II | 4 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK Usti Nad Labem II - SK Ujezd Praha 4 | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FK Olympie Brezova - FK Usti Nad Labem II | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FK Usti Nad Labem II - FC Predni Kopanina | 2 - 3 |
FK Usti Nad Labem II - SK Steti
Tsjechië, Divize B, match FK Usti Nad Labem II - SK Steti, starttijd 2024-10-19 13:30:00 internationale tijd.
FK Usti Nad Labem II en SK Steti neemt deel aan het kampioenschap Divize B, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Steti
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FK Banik Sokolov - SK Steti | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Steti - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FK Ostrov - SK Steti | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | SK Steti - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Admira PR B - SK Steti | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Steti - Tempo Prague | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | FC Viktoria Marianske Lazne - SK Steti | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | SK Steti - Cesky Brod | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | FK Meteor Praag VIII - SK Steti | 4 - 0 | |
Cup | |||
2024-08-03 | SK Hrebec - SK Steti | 1 - 0 |
Klassement
Divize B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Meteor Praag VIII | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
SK Slany | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
FK Ostrov | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
FK Banik Sokolov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
FC Predni Kopanina | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
SK Steti | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
FK Neratovice Byskovice | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
1 FC Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
FC Viktoria Marianske Lazne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Cesky Brod | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
FK Olympie Brezova | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |