AS Viitorul Vedea - ACS Dunarea Gaujani II , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
6.4 | 5.6 | 7.2 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
5.35 | 6.36 | 4.11 |
2.3 | 2.8 | 1.8 | Gemiddelde doelpunten |
3.85 | 4.64 | 2.89 |
4.1 | 2.8 | 5.4 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.5 | 1.73 | 1.22 |
Relatieve indicatoren
25%
Wint
15%
Trekt
60%
Verliezen
Over: 100%
Onder: 0%
Totaal 1.5
Over: 100%
Onder: 0%
Totaal 2.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 3.5
75%
Wint
20%
Trekt
5%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 2.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 3.5
Evenementen: AS Viitorul Vedea
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | ACS Unirea Pietrisu - AS Viitorul Vedea | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | AS Viitorul Vedea - AS Unirea Fratesti | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | ACS Pro Gostinu - AS Viitorul Vedea | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | AS Viitorul Vedea - AS Fortuna Herasti | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | AS Viitorul Hulubesti - AS Viitorul Vedea | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | AS Scarisoara - AS Viitorul Vedea | 7 - 4 | |
Liga 4 Giurgiu | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-15 | AS Viitorul Vedea - CS Giganții Vărăști | 6 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-08 | AS Dunărea Oinacu - AS Viitorul Vedea | 4 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-01 | AS Real Colibași - AS Viitorul Vedea | 8 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | AS Viitorul Vedea - ACS Gloria Comana 1957 | 2 - 2 |
AS Viitorul Vedea - ACS Dunarea Gaujani II
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AS Viitorul Vedea - ACS Dunarea Gaujani II, starttijd 2024-10-20 08:00:00 internationale tijd.
AS Viitorul Vedea en ACS Dunarea Gaujani II neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Dunarea Gaujani II
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Sabarelul Ciocoveni | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | AS Greaca - ACS Dunarea Gaujani II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Olimpia Malu | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Viitorul Hulubesti | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | AS Inter 2019 Valea Dragului - ACS Dunarea Gaujani II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Agrogold Vlad Tepes | 3 - 1 | |
Liga 6 Giurgiu | |||
Ronde 20 | |||
2024-06-02 | AS Naipu - ACS Dunarea Gaujani II | 3 - 4 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-26 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Victoria Stănești | 6 - 3 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-19 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Viitorul Putineiu | 7 - 4 | |
Ronde 17 | |||
2024-05-12 | AS Viitorul Vedea II - ACS Dunarea Gaujani II | 0 - 1 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu - Nord 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
CS Buturugeni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
3
|
AS Stejarul Bulbucata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
ACS Mihai Voda | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
AS Iepurești | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASFC Podisor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
AS Crevedia Mare | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
AFC Tântava II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
ACS Petrolul Roata | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
11
|
AS Voința Podișor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
AS Viitorul Goleasca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
CS Padureni | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
14
|
AS Unirea Cosoba | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Liga 5 Giurgiu - Sud 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Greaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
AS Scarisoara | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | 3 |
4
|
AS Viitorul Hulubesti | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
5
|
ACS Dunarea Gaujani II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
6
|
ACS Unirea Pietrisu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
7
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
AS Olimpia Malu | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
12
|
AS Viitorul Vedea | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:7 | 0 |
13
|
AS Fortuna Herasti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
14
|
AS Unirea Fratesti | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |