NK Mladost Dekanovec - NK Pobjeda Gornji Hrašćan , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Mladost Dekanovec
2. Međimurska NL | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK ČSK Čehovec - NK Mladost Dekanovec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Dekanovec - NK Sloboda Slakovec | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Vidovčan - NK Mladost Dekanovec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Mladost Dekanovec - NK Trnovec | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | NK Mura - NK Mladost Dekanovec | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Mladost Dekanovec - NK Jadran Štefanec | 3 - 1 | |
Kup MNS | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-11 | NK Mladost Dekanovec - NK Trnava Goričan | 2 - 4 |
NK Mladost Dekanovec - NK Pobjeda Gornji Hrašćan
Croatia Amateur, 2. Međimurska NL, match NK Mladost Dekanovec - NK Pobjeda Gornji Hrašćan, starttijd 2024-10-20 13:30:00 internationale tijd.
NK Mladost Dekanovec en NK Pobjeda Gornji Hrašćan neemt deel aan het kampioenschap 2. Međimurska NL, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Pobjeda Gornji Hrašćan
2. Međimurska NL | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Pobjeda Gornji Hrašćan - NK Drava Kuršanec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Pobjeda Gornji Hrašćan - NK Borac PMP Turčišće | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Mali Mihaljevec - NK Pobjeda Gornji Hrašćan | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Pobjeda Gornji Hrašćan - NK Mladost Ivanovec | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK ČSK Čehovec - NK Pobjeda Gornji Hrašćan | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Pobjeda Gornji Hrašćan - NK Sloboda Slakovec | 2 - 4 | |
Kup MNS | |||
Ronde 6 | |||
2024-08-18 | NK Croatia Orehovica - NK Pobjeda Gornji Hrašćan | 1 - 0 |
Klassement
2. Međimurska NL 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Drava Kuršanec | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
NK Trnovec | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
NK Mali Mihaljevec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
NK Mura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
NK Mladost Dekanovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
NK Jadran Štefanec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
NK Mladost Ivanovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
NK Pobjeda Gornji Hrašćan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
NK Borac PMP Turčišće | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
NK Budućnost Miklavec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
NK Sloboda Slakovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
NK ČSK Čehovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
NK Hajduk Brezje | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
14
|
NK Vidovčan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |