AS Voința Podișor - ACS Petrolul Roata , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
4.75 | 4.22 | 5.18 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
5.1 | 4.8 | 5.4 |
3.35 | 2.56 | 4 | Gemiddelde doelpunten |
1.95 | 2.1 | 1.8 |
1.4 | 1.67 | 1.18 | Gemiddelde tegendoelpunten |
3.15 | 2.7 | 3.6 |
Relatieve indicatoren
70%
Wint
15%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 95%
Onder: 5%
Totaal 1.5
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 2.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 3.5
30%
Wint
10%
Trekt
60%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 2.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 3.5
Evenementen: AS Voința Podișor
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | AS Stejarul Bulbucata - AS Voința Podișor | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | AS Voința Podișor - CS Zmeii Ogrezeni II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | AS Iepurești - AS Voința Podișor | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | AS Voința Podișor - AS Unirea Cosoba | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | AS Viitorul Goleasca - AS Voința Podișor | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | AS Voința Podișor - ACS Mihai Voda | 2 - 3 | |
Liga 6 Giurgiu | |||
Ronde 28 | |||
2024-06-23 | AS Voința Podișor - AS Real Drăgăneasca | 5 - 5 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-16 | CS Unirea Vinatorii Mici - AS Voința Podișor | 2 - 8 | |
Ronde 26 | |||
2024-06-02 | ACS Maxima Hobaia II - AS Voința Podișor | 0 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-19 | AS Gaiseni 2023 Giurgiu - AS Voința Podișor | 2 - 4 |
AS Voința Podișor - ACS Petrolul Roata
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AS Voința Podișor - ACS Petrolul Roata, starttijd 2024-10-27 12:30:00 internationale tijd.
AS Voința Podișor en ACS Petrolul Roata neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ACS Petrolul Roata
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | AS Unirea Cosoba - ACS Petrolul Roata | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | ACS Petrolul Roata - AS Viitorul Goleasca | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | ACS Mihai Voda - ACS Petrolul Roata | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | ACS Petrolul Roata - AS Crevedia Mare | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | CS Padureni - ACS Petrolul Roata | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | ACS Petrolul Roata - AFC Tântava II | 2 - 2 | |
Liga 4 Giurgiu | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-15 | AS Silver Inter Zorile - ACS Petrolul Roata | 5 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-08 | ACS Petrolul Roata - CS Zmeii Ogrezeni | 6 - 5 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-01 | ACS Petrolul Roata - FC Bolintin-Deal | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | AFC Singureni - ACS Petrolul Roata | 4 - 2 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu - Nord 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
CS Buturugeni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
3
|
AS Stejarul Bulbucata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
ACS Mihai Voda | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
AS Iepurești | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASFC Podisor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
AS Crevedia Mare | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
AFC Tântava II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
ACS Petrolul Roata | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
11
|
AS Voința Podișor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
AS Viitorul Goleasca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
CS Padureni | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
14
|
AS Unirea Cosoba | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Liga 5 Giurgiu - Sud 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Greaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
AS Scarisoara | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | 3 |
4
|
AS Viitorul Hulubesti | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
5
|
ACS Dunarea Gaujani II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
6
|
ACS Unirea Pietrisu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
7
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
AS Olimpia Malu | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
12
|
AS Viitorul Vedea | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:7 | 0 |
13
|
AS Fortuna Herasti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
14
|
AS Unirea Fratesti | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |