Seyssinet AC - Union du Football Mâconnais , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Seyssinet AC
Grand Est National 3 | |||
Ronde 8 | |||
2024-11-10 | AS Saint-Étienne 2 - Seyssinet AC | - | |
Ronde 7 | |||
2024-11-02 | Seyssinet AC - Union du Football Mâconnais | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-20 | Clermont Foot 63 Réserve - Seyssinet AC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | Seyssinet AC - FC Chamalieres | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | Chassieu Decines - Seyssinet AC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | Seyssinet AC - FC Hauts Lyonnais | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | Olympique Lyonnais 2 - Seyssinet AC | 7 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | Seyssinet AC - Bourgoin J | 1 - 0 |
Seyssinet AC - Union du Football Mâconnais
France Amateur, Grand Est National 3, match Seyssinet AC - Union du Football Mâconnais, starttijd 2024-11-02 17:00:00 internationale tijd.
Seyssinet AC en Union du Football Mâconnais neemt deel aan het kampioenschap Grand Est National 3, France Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Union du Football Mâconnais
Grand Est National 3 | |||
Ronde 8 | |||
2024-11-09 | FC Limonest Dardilly St-Didier - Union du Football Mâconnais | - | |
Ronde 7 | |||
2024-11-02 | Seyssinet AC - Union du Football Mâconnais | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-19 | Union du Football Mâconnais - FC Chamalieres | - | |
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | FC Hauts Lyonnais - Union du Football Mâconnais | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-21 | Union du Football Mâconnais - Bourgoin J | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | Chambéry Savoie Foot - Union du Football Mâconnais | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | Union du Football Mâconnais - FC Espaly Saint-Marcel | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | AS Saint-Étienne 2 - Union du Football Mâconnais | 1 - 3 |
Klassement
National 3 Groupe I 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olympique Lyonnais 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2
|
Chambéry Savoie Foot | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
3
|
FC Chamalieres | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
4
|
Évian Thonon Gaillard FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
5
|
Bourgoin J | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
6
|
FC Espaly Saint-Marcel | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 |
7
|
Union du Football Mâconnais | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Seyssinet AC | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
9
|
Clermont Foot 63 Réserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
SC Lyon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
FC Limonest Dardilly St-Didier | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
12
|
AS Saint-Étienne 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | 1 |
13
|
Chassieu Decines | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
14
|
FC Hauts Lyonnais | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |