GD Velense - Praiense , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GD Velense
Campeonato de Futebol dos Açores | |||
Ronde 4 | |||
2024-12-01 | Santa Clara B - GD Velense | - | |
Ronde 3 | |||
2024-11-24 | GD Velense - CD Lajense | - | |
Ronde 2 | |||
2024-11-17 | GD São Roque Açores - GD Velense | - | |
Ronde 1 | |||
2024-11-10 | GD Velense - Praiense | - | |
Taça de Portugal | |||
2024-09-15 | GD Velense - SC Régua | - | |
A.F. Angra Heroísmo Apuramento Campeão | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-08 | Graciosa FC - GD Velense | 2 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | GD Velense - SC Barreiro | 0 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-18 | GD Velense - Graciosa FC | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | SC Barreiro - GD Velense | 1 - 0 |
GD Velense - Praiense
Portugal Amateur, Campeonato de Futebol dos Açores, match GD Velense - Praiense, starttijd 2024-11-10 16:00:37 internationale tijd.
GD Velense en Praiense neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Futebol dos Açores, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Praiense
Campeonato de Futebol dos Açores | |||
Ronde 5 | |||
2024-12-08 | Praiense - GD São Roque Açores | - | |
Ronde 4 | |||
2024-12-01 | SC Angrense - Praiense | - | |
Ronde 3 | |||
2024-11-24 | SC Guadalupe - Praiense | - | |
Ronde 2 | |||
2024-11-17 | Praiense - SC Barreiro | - | |
Ronde 1 | |||
2024-11-10 | GD Velense - Praiense | - | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | Benfica Águia Sport - Praiense | 2 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-04-21 | Praiense - FC Urzelinense | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-14 | Juventude Desportiva Lajense - Praiense | 2 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-24 | Praiense - CD Operário | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-17 | GD São Roque Açores - Praiense | 0 - 0 |
Klassement
Campeonato de Futebol dos Açores 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventude Desportiva Lajense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
GD São Roque Açores | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SC Angrense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Praiense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
SC Guadalupe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Santa Clara B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
CR Rabo Peixe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
GD Velense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
CD Lajense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
SC Barreiro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |