SC Barreiro - GD São Roque Açores , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SC Barreiro
Campeonato de Futebol dos Açores | |||
Ronde 5 | |||
2024-12-08 | SC Barreiro - Santa Clara B | - | |
Ronde 4 | |||
2024-12-01 | CD Lajense - SC Barreiro | - | |
Ronde 3 | |||
2024-11-24 | SC Barreiro - GD São Roque Açores | - | |
Ronde 2 | |||
2024-11-17 | Praiense - SC Barreiro | - | |
Ronde 1 | |||
2024-11-10 | SC Barreiro - SC Guadalupe | - | |
A.F. Angra Heroísmo Apuramento Campeão | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-01 | GD Velense - SC Barreiro | 0 - 4 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-25 | SC Barreiro - Graciosa FC | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-11 | SC Barreiro - GD Velense | 1 - 0 |
SC Barreiro - GD São Roque Açores
Portugal Amateur, Campeonato de Futebol dos Açores, match SC Barreiro - GD São Roque Açores, starttijd 2024-11-24 15:00:00 internationale tijd.
SC Barreiro en GD São Roque Açores neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Futebol dos Açores, Portugal Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GD São Roque Açores
Campeonato de Futebol dos Açores | |||
Ronde 5 | |||
2024-12-08 | Praiense - GD São Roque Açores | - | |
Ronde 4 | |||
2024-12-01 | GD São Roque Açores - SC Guadalupe | - | |
Ronde 3 | |||
2024-11-24 | SC Barreiro - GD São Roque Açores | - | |
Ronde 2 | |||
2024-11-17 | GD São Roque Açores - GD Velense | - | |
Ronde 1 | |||
2024-11-10 | CR Rabo Peixe - GD São Roque Açores | - | |
Ronde 18 | |||
2024-04-28 | FC Urzelinense - GD São Roque Açores | 0 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-04-21 | GD São Roque Açores - Juventude Desportiva Lajense | 2 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-14 | CD Operário - GD São Roque Açores | 3 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-03-24 | GD São Roque Açores - SC Angrense | 1 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-03-17 | GD São Roque Açores - Praiense | 0 - 0 |
Klassement
Campeonato de Futebol dos Açores 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventude Desportiva Lajense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
GD São Roque Açores | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SC Angrense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Praiense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
SC Guadalupe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Santa Clara B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
CR Rabo Peixe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
GD Velense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
CD Lajense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
SC Barreiro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |