Third League Northeast 2022-2023
Seizoensprestaties
Totaal
Teams | Overall (Gemiddelde) | Home (Gemiddelde) | Away (Gemiddelde) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | Spellen | Totaal | Scoorde | gemist | |
Chernomorets Balchik | 25 | 3.36 | 2.96 | 0.4 | 13 | 3.62 | 3.31 | 0.31 | 12 | 3.08 | 2.58 | 0.5 |
FC Ustrem Donchevo | 25 | 3.32 | 1 | 2.32 | 12 | 3.33 | 1.33 | 2 | 13 | 3.31 | 0.69 | 2.62 |
FC Chernolomets 1919 Popovo | 26 | 3.04 | 2.19 | 0.85 | 13 | 4 | 3.38 | 0.62 | 13 | 2.08 | 1 | 1.08 |
FC Volov Shumen | 25 | 3.28 | 0.88 | 2.4 | 13 | 2.69 | 1 | 1.69 | 12 | 3.92 | 0.75 | 3.17 |
FC Septemvri 98 Tervel | 25 | 3.04 | 2.36 | 0.68 | 12 | 3.58 | 3.08 | 0.5 | 13 | 2.54 | 1.69 | 0.85 |
SFC Svetkavitsa Targovishte | 26 | 2.38 | 1.5 | 0.88 | 13 | 2.46 | 1.77 | 0.69 | 13 | 2.31 | 1.23 | 1.08 |
FC Spartak 1918 II Varna | 26 | 2.88 | 1.62 | 1.27 | 13 | 3.46 | 1.92 | 1.54 | 13 | 2.31 | 1.31 | 1 |
FC Botev Novi Pazar | 25 | 3.64 | 0.72 | 2.92 | 13 | 3.38 | 1.08 | 2.31 | 12 | 3.92 | 0.33 | 3.58 |
FC Sportist 2011 General Toshevo | 25 | 4.32 | 1 | 3.32 | 12 | 3.92 | 1.5 | 2.42 | 13 | 4.69 | 0.54 | 4.15 |
FC Dunav II Ruse | 26 | 3.12 | 0.88 | 2.23 | 13 | 2.85 | 1.31 | 1.54 | 13 | 3.38 | 0.46 | 2.92 |
PFC Cherno More II Varna | 25 | 3.52 | 2.4 | 1.12 | 12 | 3.17 | 2.25 | 0.92 | 13 | 3.85 | 2.54 | 1.31 |
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 25 | 3.04 | 1.2 | 1.84 | 13 | 2.85 | 1.38 | 1.46 | 12 | 3.25 | 1 | 2.25 |
FC Riltsi Dobrich | 25 | 3.28 | 1.64 | 1.64 | 12 | 3.25 | 1.92 | 1.33 | 13 | 3.31 | 1.38 | 1.92 |
FC Dorostol Silistra | 24 | 2.21 | 0.96 | 1.25 | 13 | 1.38 | 0.69 | 0.69 | 11 | 3.18 | 1.27 | 1.91 |
PFC Ludogorets III Razgrad | 25 | 3.84 | 2.8 | 1.04 | 12 | 4.5 | 3.75 | 0.75 | 13 | 3.23 | 1.92 | 1.31 |
Over / onder 2.5
Teams | globaal (Gemiddelde) | Huis (Gemiddelde) | Weg (Gemiddelde) | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | Spellen | O 2.5 | U 2.5 | O 2.5 (%) | U 2.5 (%) | |
Chernomorets Balchik | 25 | 15 | 10 | 60 | 40 | 13 | 9 | 4 | 69.23 | 30.77 | 12 | 6 | 6 | 50 | 50 |
FC Ustrem Donchevo | 25 | 18 | 7 | 72 | 28 | 12 | 9 | 3 | 75 | 25 | 13 | 9 | 4 | 69.23 | 30.77 |
FC Chernolomets 1919 Popovo | 26 | 12 | 14 | 46.15 | 53.85 | 13 | 7 | 6 | 53.85 | 46.15 | 13 | 5 | 8 | 38.46 | 61.54 |
FC Volov Shumen | 25 | 17 | 8 | 68 | 32 | 13 | 7 | 6 | 53.85 | 46.15 | 12 | 10 | 2 | 83.33 | 16.67 |
FC Septemvri 98 Tervel | 25 | 14 | 11 | 56 | 44 | 12 | 8 | 4 | 66.67 | 33.33 | 13 | 6 | 7 | 46.15 | 53.85 |
SFC Svetkavitsa Targovishte | 26 | 10 | 16 | 38.46 | 61.54 | 13 | 5 | 8 | 38.46 | 61.54 | 13 | 5 | 8 | 38.46 | 61.54 |
FC Spartak 1918 II Varna | 26 | 15 | 11 | 57.69 | 42.31 | 13 | 9 | 4 | 69.23 | 30.77 | 13 | 6 | 7 | 46.15 | 53.85 |
FC Botev Novi Pazar | 25 | 19 | 6 | 76 | 24 | 13 | 10 | 3 | 76.92 | 23.08 | 12 | 9 | 3 | 75 | 25 |
FC Sportist 2011 General Toshevo | 25 | 19 | 6 | 76 | 24 | 12 | 9 | 3 | 75 | 25 | 13 | 10 | 3 | 76.92 | 23.08 |
FC Dunav II Ruse | 26 | 14 | 12 | 53.85 | 46.15 | 13 | 6 | 7 | 46.15 | 53.85 | 13 | 8 | 5 | 61.54 | 38.46 |
PFC Cherno More II Varna | 25 | 17 | 8 | 68 | 32 | 12 | 6 | 6 | 50 | 50 | 13 | 11 | 2 | 84.62 | 15.38 |
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 25 | 16 | 9 | 64 | 36 | 13 | 10 | 3 | 76.92 | 23.08 | 12 | 6 | 6 | 50 | 50 |
FC Riltsi Dobrich | 25 | 15 | 10 | 60 | 40 | 12 | 8 | 4 | 66.67 | 33.33 | 13 | 7 | 6 | 53.85 | 46.15 |
FC Dorostol Silistra | 24 | 10 | 14 | 41.67 | 58.33 | 13 | 2 | 11 | 15.38 | 84.62 | 11 | 8 | 3 | 72.73 | 27.27 |
PFC Ludogorets III Razgrad | 25 | 19 | 6 | 76 | 24 | 12 | 10 | 2 | 83.33 | 16.67 | 13 | 9 | 4 | 69.23 | 30.77 |
Klassement
Treta Liga - SI 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chernomorets Balchik | 28 | 25 | 2 | 1 | 86:13 | 77 |
2
|
FC Septemvri 98 Tervel | 28 | 21 | 5 | 2 | 70:18 | 68 |
3
|
SFC Svetkavitsa Targovishte | 28 | 17 | 5 | 6 | 42:23 | 56 |
4
|
FC Chernolomets 1919 Popovo | 28 | 17 | 4 | 7 | 68:24 | 55 |
5
|
PFC Ludogorets III Razgrad | 28 | 17 | 3 | 8 | 79:31 | 54 |
6
|
PFC Cherno More II Varna | 28 | 15 | 2 | 11 | 63:33 | 47 |
7
|
FC Riltsi Dobrich | 28 | 13 | 7 | 8 | 46:43 | 46 |
8
|
FC Spartak 1918 II Varna | 28 | 13 | 5 | 10 | 44:35 | 44 |
9
|
FC Dorostol Silistra | 28 | 12 | 4 | 12 | 28:40 | 40 |
10
|
FC Volov Shumen | 28 | 7 | 1 | 20 | 26:62 | 22 |
11
|
FC Dunav II Ruse | 28 | 6 | 4 | 18 | 26:63 | 22 |
12
|
FC Ustrem Donchevo | 28 | 6 | 3 | 19 | 28:67 | 21 |
13
|
FC Lokomotiv 2022 Ruse | 28 | 5 | 6 | 17 | 33:56 | 21 |
14
|
FC Sportist 2011 General Toshevo | 28 | 5 | 3 | 20 | 31:96 | 18 |
15
|
FC Botev Novi Pazar | 28 | 4 | 0 | 24 | 20:86 | 12 |
Evenementen
Third League Northeast
Bulgaria Amateur, championship Third League Northeast: standen, schema van aankomende wedstrijden, video van de belangrijkste evenementen van het kampioenschap.
Het huidige seizoen loopt van 12de augustus 2023 tot 9de juni 2024.
Seizoen 2022-2023: De eerste plaats in het kampioenschap Third League Northeast neemt het team Chernomorets Balchik (77 points).
De datum van de
van 2023-08-12
Naar 2024-06-09
Toernooi-prestaties
Doelpuntengemiddelde | 3.27 |
Thuisploeg wint | 59% |
Gelijkspel | 11% |
Uitploeg wint | 30% |