Voetbal / spelers /

Axl Ríos – speler statistieken, ratings en wedstrijden

Axl Ríos

Axl Ríos

Deportes Copiapo

deportes-copiapo

Indicatoren

22

Leeftijd

1999-07-11

Geboortedatum

178 m.

Lengte

65 kg.

Gewicht

CHI

Nationaliteit

Beide

Voorkeursvoet

Middenvelder

Hoofdfunctie

8

Speler nummer

Heeft spelerstatistieken

Totaal

Rating
6.856
Doelpunten
3
Assists
1
Goals + Assists
3
Nauwkeurige passes
654
Onjuiste pasen
83
Totalen pasen
737
% nauwkeurige passes
88.74
Nauwkeurigheid laatste drie pasen
92
Sleutelpasses
7
Succ. Dribbels
15
Succesvolle dribbels %
65.22
Gele kaart
14
Rode kaarten
0
Nauwkeurigheid kruispasen
5
Nauwkeurigheid kruispasen %
83.33
Schoten
27
Schoten op doel
8
Lucht duels gewonnen
10
Lucht duels gewonnen %
33.33
Totaal gewonnen duels
124
Totaal gewonnen duels %
36.47
Minuten gespeeld
1746
Succesvolle schoten %
7.407
Strafschoppen genomen
0
Strafschoppen
0
Schoten vanuit dood spel moment
0
Acc. lange ballen
55
Nauwkeurigheid lange ballen %
62.5
Reddingen
14
Fouten die leden tot schot
6
Werd foutief gestopt
26
Overtredingen
44
Eigen doelpunt
0
Dribbel verleden
29
Buitenspel
0
Geblokkeerde schoten
3
Pasen naar assist
0
Reddingen
0
Ongeclaimde kruisingen
0
Begonnen
21
Strafschopconversie
0
Lange ballen (nauwk.)
88
Doelpunten tegen
14
Scoring frequency (in minutes)
582
Voorkomend
27

Totaal

Doelpunten
0
Assists
1
Goals + Assists
1
Gele kaart
4
Rode kaarten
0
Minuten gespeeld
337
Strafschoppen genomen
0
Strafschoppen
0
Eigen doelpunt
0
Begonnen
3
Voorkomend
6

Totaal

Rating
6.8
Doelpunten
2
Assists
0
Goals + Assists
2
Nauwkeurige passes
351
Onjuiste pasen
66
Totalen pasen
417
% nauwkeurige passes
84.17
Nauwkeurigheid laatste drie pasen
61
Sleutelpasses
4
Succ. Dribbels
8
Succesvolle dribbels %
66.67
Gele kaart
5
Rode kaarten
0
Nauwkeurigheid kruispasen
1
Nauwkeurigheid kruispasen %
25
Schoten
14
Schoten op doel
5
Lucht duels gewonnen
14
Lucht duels gewonnen %
46.67
Totaal gewonnen duels
73
Totaal gewonnen duels %
35.78
Minuten gespeeld
1235
Succesvolle schoten %
14.29
Strafschoppen genomen
0
Strafschoppen
0
Schoten vanuit dood spel moment
0
Acc. lange ballen
24
Nauwkeurigheid lange ballen %
60
Reddingen
12
Fouten die leden tot schot
8
Werd foutief gestopt
15
Overtredingen
22
Dribbel verleden
11
Buitenspel
0
Geblokkeerde schoten
2
Pasen naar assist
0
Reddingen
0
Geen tegendoelpunten
0
Ongeclaimde kruisingen
0
Begonnen
14
Strafschopconversie
0
Lange ballen (nauwk.)
40
Doelpunten tegen
0
Scoring frequency (in minutes)
617.5
Voorkomend
14

Axl Ríos

Speler Axl Ríos.

Axl Ríos geboren 11th July 1999, momenteel hem 22. Fysieke indicatoren: hoogte 178 m. Gewicht 65kg. Nationaliteit speler: CHI.

Axl Ríos speelt momenteel in een team Deportes Copiapo . Hoofdpositie: middenvelder. Spelnummer in startopstellingen: 8.

Onlangs Axl Ríos de speler deel aan 25 -wedstrijden voor het team Deportes Copiapo.

Evenementen

Copa Chile Copa Chile
Ronde 6
2026-07-11 Deportes Copiapo - CD Everton Vina del Mar 0 - 1
Ronde 5
2026-07-05 CD Universidad Catolica - Deportes Copiapo 2 - 1
Ronde 4
2026-06-26 CD Everton Vina del Mar - Deportes Copiapo 3 - 0
Ronde 3
2026-06-20 Deportes Copiapo - CD Universidad Catolica 0 - 3
Primera B Primera B
Ronde 15
2026-06-06 Deportes Copiapo - Santiago Wanderers 1 - 0
Ronde 14
2026-06-01 CD Santa Cruz - Deportes Copiapo 1 - 1
Ronde 13
2026-05-26 Deportes Copiapo - Union Espanola 3 - 1
Ronde 12
2026-05-16 CD Cobreloa Calama - Deportes Copiapo 4 - 1
Ronde 11
2026-05-10 Deportes Copiapo - Union San Felipe 2 - 1
Ronde 10
2026-05-03 Deportes Magallanes - Deportes Copiapo 2 - 3
Ronde 9
2026-04-25 Deportes Copiapo - San Marcos de Arica 0 - 3
Ronde 8
2026-04-19 CD Antofagasta - Deportes Copiapo 1 - 0
Ronde 7
2026-04-12 Deportes Copiapo - Deportes Recoleta 2 - 4
Ronde 6
2026-03-28 Curico Unido - Deportes Copiapo 1 - 1
Ronde 5
2026-03-22 Deportes Copiapo - Deportes Iquique 2 - 0
Ronde 4
2026-03-14 San Luis de Quillota - Deportes Copiapo 2 - 2
Ronde 3
2026-03-09 Deportes Copiapo - Club de Deportes Temuco SADP 1 - 1
Ronde 2
2026-02-28 Deportes Copiapo - CSD Rangers 2 - 0
Ronde 1
2026-02-22 Deportes Puerto Montt - Deportes Copiapo 2 - 0
Copa Chile Copa Chile
Ronde 2
2026-02-07 San Luis de Quillota - Deportes Copiapo 1 - 1
Ronde 1
2026-01-31 Deportes Copiapo - San Luis de Quillota 1 - 0
Primera B Primera B
Ronde 28
2025-11-30 Deportes Copiapo - Deportes Concepcion 1 - 1
2025-11-26 Deportes Concepcion - Deportes Copiapo 1 - 0
Ronde 11
2025-05-24 Deportes Copiapo - Deportes Recoleta 3 - 0
Ronde 30
2025-11-01 Deportes Copiapo - Universidad de Concepcion 0 - 3