Voetbal / spelers /

Ben Mokhtar – speler statistieken, ratings en wedstrijden

Ben Mokhtar

Ben Mokhtar

ES Zarzis

es-zarzis

Heeft spelerstatistieken

Totaal

Doelpunten
0
Assists
0
Gele kaart
0
Rode kaarten
0
Minuten gespeeld
136
Strafschoppen genomen
0
Strafschoppen
0
Eigen doelpunt
0
Begonnen
1
Voorkomend
5

Ben Mokhtar

Speler Ben Mokhtar.

Ben Mokhtar speelt momenteel in een team ES Zarzis . Spelnummer in startopstellingen: 24.

Onlangs Ben Mokhtar de speler deel aan 10 -wedstrijden voor het team ES Zarzis.

Evenementen

Ligue 1 Ligue 1
Ronde 27
2026-04-30 Avenir S Marsa - ES Zarzis 1 - 0
Ronde 15
2025-11-22 ES Zarzis - CA Bizertin 3 - 0
Ronde 11
2025-10-26 Olympique de Beja - ES Zarzis 0 - 3
Ronde 10
2025-10-22 ES Zarzis - Esperance Sportive de Tunis 0 - 0
Ronde 6
2025-09-17 ES Zarzis - US Monastir 0 - 1
Ronde 5
2025-09-14 AS Gabes - ES Zarzis 0 - 1
Ronde 4
2025-08-28 ES Zarzis - US Ben Guerdane 1 - 1
Ronde 3
2025-08-22 Club Africain - ES Zarzis 1 - 2
Ronde 2
2025-08-16 ES Zarzis - JS Omrane 1 - 0
Ronde 1
2025-08-10 Club Sportif Sfaxien - ES Zarzis 1 - 2