Voetbal / spelers /

David Andújar – speler statistieken, ratings en wedstrijden

David Andújar

David Andújar

SD Ponferradina

sd-ponferradina

Indicatoren

32

Leeftijd

1991-08-21

Geboortedatum

189 m.

Lengte

kg.

Gewicht

ESP

Nationaliteit

0,3M+ EUR

Marktprijs

Rechts

Voorkeursvoet

Verdediger

Hoofdfunctie

2

Speler nummer

52,5

Beoordeling

Aanvallend
34%
34%
Technisch
47%
47%
Verdedigen
67%
67%
Tactisch
56%
56%
creativiteit
41%
41%

Heeft spelerstatistieken

Totaal

Rating
6.9
Doelpunten
2
Assists
0
Goals + Assists
2
Nauwkeurige passes
550
Onjuiste pasen
80
Totalen pasen
630
% nauwkeurige passes
87.3
Nauwkeurigheid laatste drie pasen
69
Sleutelpasses
3
Succ. Dribbels
3
Succesvolle dribbels %
100
Gele kaart
4
Rode kaarten
0
Nauwkeurigheid kruispasen
0
Nauwkeurigheid kruispasen %
0
Schoten
12
Schoten op doel
8
Lucht duels gewonnen
47
Lucht duels gewonnen %
62.67
Totaal gewonnen duels
99
Totaal gewonnen duels %
43.61
Minuten gespeeld
1440
Succesvolle schoten %
16.67
Strafschoppen genomen
0
Strafschoppen
0
Schoten vanuit dood spel moment
0
Acc. lange ballen
44
Nauwkeurigheid lange ballen %
53.01
Reddingen
55
Fouten die leden tot schot
18
Werd foutief gestopt
11
Overtredingen
21
Eigen doelpunt
0
Dribbel verleden
23
Buitenspel
0
Geblokkeerde schoten
14
Pasen naar assist
1
Reddingen
0
Geen tegendoelpunten
4
Ongeclaimde kruisingen
0
Begonnen
18
Lange ballen (nauwk.)
83
Doelpunten tegen
18
Scoring frequency (in minutes)
720
Voorkomend
21

Totaal

Rating
6.885
Doelpunten
2
Assists
0
Goals + Assists
2
Nauwkeurige passes
508
Onjuiste pasen
87
Totalen pasen
595
% nauwkeurige passes
85.38
Nauwkeurigheid laatste drie pasen
57
Sleutelpasses
1
Succ. Dribbels
2
Succesvolle dribbels %
100
Gele kaart
5
Rode kaarten
2
Nauwkeurigheid kruispasen
1
Nauwkeurigheid kruispasen %
100
Schoten
9
Schoten op doel
4
Lucht duels gewonnen
46
Lucht duels gewonnen %
52.87
Totaal gewonnen duels
101
Totaal gewonnen duels %
44.69
Minuten gespeeld
1569
Succesvolle schoten %
22.22
Strafschoppen genomen
0
Strafschoppen
0
Schoten vanuit dood spel moment
0
Acc. lange ballen
71
Nauwkeurigheid lange ballen %
66.36
Reddingen
47
Fouten die leden tot schot
8
Werd foutief gestopt
12
Overtredingen
19
Eigen doelpunt
0
Dribbel verleden
37
Buitenspel
2
Geblokkeerde schoten
6
Pasen naar assist
0
Reddingen
0
Geen tegendoelpunten
7
Ongeclaimde kruisingen
0
Begonnen
16
Strafschopconversie
0
Lange ballen (nauwk.)
107
Doelpunten tegen
13
Scoring frequency (in minutes)
784.5
Voorkomend
20

David Andújar

Speler David Andújar.

David Andújar geboren 21. August 1991, momenteel hem 32. Fysieke indicatoren: hoogte 189 m. Gewicht kg. Nationaliteit speler: ESP.

David Andújar speelt momenteel in een team SD Ponferradina . Hoofdpositie: verdediger. Spelnummer in startopstellingen: 2. Op de transfermarkt is de huidige geschatte waarde van de speler David Andújar 290 000 EUR, die de gewogen gemiddelde marktprijs van transfers overschrijdt.

Onlangs David Andújar de speler deel aan 25 -wedstrijden voor het team SD Ponferradina.

Evenementen

Club Friendly Games Club Friendly Games
2026-07-29 Real Oviedo - SD Ponferradina 4 - 0
Primera Division RFEF Primera Division RFEF
Ronde 29
2026-06-20 RC Celta de Vigo B - SD Ponferradina 4 - 1
2026-06-13 SD Ponferradina - RC Celta de Vigo B 0 - 0
Ronde 28
2026-06-06 Atlético Madrid - SD Ponferradina 0 - 1
2026-05-30 SD Ponferradina - Atlético Madrid 0 - 0
Copa del Rey Copa del Rey
Ronde 2
2025-12-04 SD Ponferradina - Racing Santander 1 - 2
Primera Division RFEF Primera Division RFEF
Ronde 38
2026-05-23 SD Ponferradina - Athletic Bilbao B 1 - 0
Ronde 37
2026-05-17 CD Arenteiro - SD Ponferradina 0 - 1
Ronde 36
2026-05-09 SD Ponferradina - Real Aviles 3 - 1
Ronde 35
2026-05-02 Zamora CF - SD Ponferradina 3 - 0
Ronde 34
2026-04-25 SD Ponferradina - Tenerife CD 1 - 1
Copa del Rey Copa del Rey
Ronde 1
2025-10-30 UD Logrones - SD Ponferradina 1 - 3
Primera Division RFEF Primera Division RFEF
Ronde 33
2026-04-19 SD Ponferradina - Barakaldo CF 1 - 0
Ronde 31
2026-04-04 SD Ponferradina - Merida UD 4 - 1
Ronde 30
2026-03-29 Ourense CF - SD Ponferradina 0 - 0
Ronde 29
2026-03-21 SD Ponferradina - Unionistas de Salamanca CF 3 - 1
Club Friendly Games Club Friendly Games
2025-08-16 Racing Club de Ferrol - SD Ponferradina 1 - 1
2025-08-02 Sporting Gijon - SD Ponferradina 0 - 0
Primera Division RFEF Primera Division RFEF
Ronde 22
2026-02-01 CD Lugo - SD Ponferradina 0 - 2
Ronde 19
2026-01-10 SD Ponferradina - Ourense CF 2 - 0
Ronde 18
2026-01-04 Athletic Bilbao B - SD Ponferradina 1 - 0
Ronde 14
2025-11-29 SD Ponferradina - Arenas CLub De Getxo 1 - 2
Ronde 13
2025-11-23 RC Celta de Vigo B - SD Ponferradina 2 - 0
Ronde 11
2025-11-09 Barakaldo CF - SD Ponferradina 0 - 0
Ronde 10
2025-11-02 SD Ponferradina - CP Cacereno 2 - 0