Voetbal / spelers /

Jose Val – speler statistieken, ratings en wedstrijden

Jose Val

Jose Val

CD Teruel

cd-teruel

Indicatoren

23

Leeftijd

1999-01-01

Geboortedatum

m.

Lengte

kg.

Gewicht

ESP

Nationaliteit

Verdediger

Hoofdfunctie

Speler nummer

Jose Val

Speler Jose Val.

Jose Val geboren 1-го января 1999, momenteel hem 23. Nationaliteit speler: ESP.

Jose Val speelt momenteel in een team CD Teruel . Hoofdpositie: verdediger.

Onlangs Jose Val de speler deel aan 1 -wedstrijden voor het team CD Teruel.

Evenementen