XScore
Xscore
nl
en
de
es
ru
fr
zh
tr
el
it
nl
pt
+02:00
UTC-12:00
2024-06-09 22:50
UTC-11:00
2024-06-09 23:50
UTC-10:00
2024-06-10 00:50
UTC-09:30
2024-06-10 01:20
UTC-09:00
2024-06-10 01:50
UTC-08:00
2024-06-10 02:50
UTC-07:00
2024-06-10 03:50
UTC-06:00
2024-06-10 04:50
UTC-05:00
2024-06-10 05:50
UTC-04:00
2024-06-10 06:50
UTC-03:30
2024-06-10 07:20
UTC-03:00
2024-06-10 07:50
UTC-02:00
2024-06-10 08:50
UTC-01:00
2024-06-10 09:50
UTC-00:00
2024-06-10 10:50
UTC+01:00
2024-06-10 11:50
UTC+02:00
2024-06-10 12:50
UTC+03:00
2024-06-10 13:50
UTC+03:30
2024-06-10 14:20
UTC+04:00
2024-06-10 14:50
UTC+04:30
2024-06-10 15:20
UTC+05:00
2024-06-10 15:50
UTC+05:30
2024-06-10 16:20
UTC+06:00
2024-06-10 16:50
UTC+06:30
2024-06-10 17:20
UTC+07:00
2024-06-10 17:50
UTC+08:00
2024-06-10 18:50
UTC+08:45
2024-06-10 19:35
UTC+09:00
2024-06-10 19:50
UTC+09:30
2024-06-10 20:20
UTC+10:00
2024-06-10 20:50
UTC+10:30
2024-06-10 21:20
UTC+11:00
2024-06-10 21:50
UTC+12:00
2024-06-10 22:50
UTC+13:00
2024-06-10 23:50
UTC+13:45
2024-06-11 00:35
UTC+14:00
2024-06-11 00:50
Toggle theme
Light
Dark
Auto
Ratings
ATP Rating
WTA Rating
Voetbal
4
Tennis
30
Basketbal
0
IJshockey
0
Volleybal
0
Handbal
0
Serbia Amateur
Voetbal
/
Serbia Amateuralle toernooien en competities
Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina
2. Južnobanatska liga "Istok"
2. Južnobanatska liga "Zapad" - Jug
2. Južnobanatska liga "Zapad" - Sever
2. Južnobanatska liga "Zapad"
Beogradska Zona
Beton liga Vrdnik
Borska Okružna Liga
Braničevska Okružna Liga
Chin Chin Cup - U10
Chin Chin Cup - U11
Chin Chin Cup - U12
Chin Chin Cup - U8
Chin Chin Cup - U9
Chin Chin Cup
Druga Liga Kragujevca
Druga Niška Liga
Druga Rasinska Okružna Liga
FS RZS Kup
FSG Zrenjanin "A" liga
GFL Sremska Mitrovica
Gradska Liga Kraljevo
Gradska Liga Novi Sad
Gradska Liga Smederevo Grupa "Šumadija"
Gradska liga Kraljevo - "Ibar"
Gradska liga Kraljevo - "Morava"
Gradska liga Kruševac FSRO
Gradska liga Subotica
Jablanička Okružna Liga - Istok
Jablanička Okružna Liga - Zapad
Jablanička Okružna Liga
Jasenička Opštinska Liga
Kolubarska Okružna Liga
Kup FS Opštine Topola
Kup FS Regiona Istočne Srbije
Kup Fudbalskog saveza Beograda
Kup Vojvodine
MFL Bačka Topola - Mali Iđoš - Vrbas - Bečej - Srbobran
MFL Sombor - 1. razred
MFL Sombor - 2. razred
Mačvanska okružna liga
Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
Međuopštinska Liga Mačva
Međuopštinska Liga "Pocerina"
Međuopštinska liga Beograd - Grupa A
Međuopštinska liga Beograd - Grupa B
Međuopštinska liga Beograd - Grupa C
Međuopštinska liga Dunav
Međuopštinska liga FSRO - Kraljevo
Međuopštinska liga Jadar
Međuopštinska liga Kikinda-Žitište
Međuopštinska liga Kolubara - Istok
Međuopštinska liga Kolubara - Zapad
Međuopštinska liga Srem
Medjuopštinska liga Sever
Moravička Okružna Liga - Grupa A
Moravička Okružna Liga - Grupa B
Moravička Okružna Liga
Novosadska Liga
Opštinska Liga Aleksinac
Opštinska Liga Bačka Palanka
Opštinska Liga Grocka
Opštinska Liga Lajkovac-Ljig-Mionica
Opštinska Liga Lazarevac A
Opštinska Liga Lazarevac B
Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
Opštinska Liga Topola
Opštinska Liga Velika Plana
Opštinska Liga Žabari
Opštinska Liga Žagubica
Opštinska liga Alibunar-Plandište
Opštinska liga Jagodina
Opštinska liga Knić
Opštinska liga Loznica
Opštinska liga Lučani
Opštinska liga Mladenovac
Opštinska liga Obrenovac
Opštinska liga Rača-Batočina
Opštinska liga Ruma
Opštinska liga Sokobanja
Opštinska liga Sopot
Opštinska liga Ub
PFL Pančevo
PFL Sombor
PFL Sremska Mitrovica
PFL Subotica
PFL Zrenjanin
PFL Zrenjanin
Pčinjska Okružna Liga
Podunavska Okružna Liga
Potiska Međuopštinska Liga
Prva Beogradska Liga A
Prva Beogradska Liga B
Prva Beogradska Liga C
Prva Liga Kragujevca
Prva Niška Liga
Prva Rasinska Okružna Liga
Raška Okružna Liga
Treća Liga Kragujevca
Vojvođanska Liga "Istok"
Vojvođanska Liga "Jug"
Vojvođanska Liga "Sever"
Zaječarska Okružna Liga
Zlatiborska Okružna Liga
Zona Kolubarsko-Mačvanska
Zona Podunavsko-Šumadijska
Zona Zapadno-Moravska
Zona "Centar"
Zona "Istok"
Zona "Jug"
Zona "Zapad"
Zona Šumadijsko-Raška
Šumadijska Okružna Liga