Voetbal / Nederland /

ADO Den Haag – teamprestaties Voetbal, Nederland

ADO Den Haag

ADO Den Haag

Netherlands (ADO Den Haag Netherlands)

Evenementen

Eredivisie, Women Eredivisie, Women
Ronde 6
2026-09-26 Ajax - ADO Den Haag -
Ronde 5
2026-09-20 ADO Den Haag - SC Heerenveen -
Ronde 4
2026-09-13 De Graafschap - ADO Den Haag -
Ronde 3
2026-09-06 PEC Zwolle - ADO Den Haag -
Ronde 2
2026-08-23 ADO Den Haag - FC Twente -
Ronde 1
2026-08-16 AZ Alkmaar - ADO Den Haag -
Club Friendly Games, Women Club Friendly Games, Women
2026-08-02 ADO Den Haag - De Graafschap -
Eredivisie, Women Eredivisie, Women
Ronde 22
2026-05-22 ADO Den Haag - PEC Zwolle 3 - 0
Ronde 21
2026-05-08 PSV - ADO Den Haag 2 - 0
Ronde 20
2026-05-03 ADO Den Haag - NAC Breda 4 - 2
Ronde 19
2026-04-26 AZ Alkmaar - ADO Den Haag 1 - 1
Ronde 18
2026-04-05 FC Twente - ADO Den Haag 0 - 1
Ronde 17
2026-03-29 ADO Den Haag - Excelsior/Barendrecht 3 - 2
Ronde 16
2026-03-15 Hera United - ADO Den Haag 1 - 3
Ronde 15
2026-02-22 ADO Den Haag - FC Utrecht 0 - 5
Ronde 14
2026-02-15 ADO Den Haag - Feyenoord 1 - 1
Ronde 8
2026-02-07 FC Utrecht - ADO Den Haag 1 - 3

ADO Den Haag

Voetbal, Nederland, Team ADO Den Haag. Oorspronkelijke teamnaam: ADO Den Haag.

ADO Den Haag neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, Women. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Club Friendly Games, Women.

In het team ADO Den Haag 56 spelers. Legionairs samengesteld uit: 56 (100%).

Stephan Vos — hoofdcoach van het team ADO Den Haag.

Het belangrijkste stadion van het ADO Den Haag -team is Cars Jeans Stadion in Den Haag, Nederland. Stadioncapaciteit Cars Jeans Stadion is 15 000 mensen.

Team Volgende wedstrijd: ADO Den Haag zal plaatsvinden 2026-08-02 10:00:00: ADO Den Haag De Graafschap . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.

Indicatoren

Rekenkundig gemiddelde

Bij Total Thuis Uit
Totaal Games 20 11 9
Gemiddeld totaal aantal spellen 2.95 3.18 2.67
Gemiddelde doelpunten 1.1 1 1.22
Gemiddelde tegendoelpunten 1.85 2.18 1.44
Balbezit (%) 40.2 38 42.89
Hoekschoppen 3.6 3.73 3.44
Buitenspel 0.8 0.73 0.89
Overtredingen 4.05 4.45 3.56
Gele kaarten 0.95 0.64 1.33
Schoten op doel 4.7 4.55 4.89

Relatieve indicatoren

30%

Wint

15%

Trekt

55%

Verliezen

Over: 80%

Onder: 20%

Totaal 1.5

Over: 50%

Onder: 50%

Totaal 2.5

Over: 35%

Onder: 65%

Totaal 3.5

Trainer

Stephan Vos

Stephan Vos

Nationaliteit

Plaats

Nederland

land

Den Haag

stad

Cars Jeans Stadion

Stadion

15 000

Capaciteit