Voetbal / Saudi-Arabië /

Al-Kawkab – teamprestaties Voetbal, Saudi-Arabië

Al-Kawkab

Al-Kawkab

Saudi Arabia (Al-Kawkab Saudi Arabia)

Al-Kawkab Spelerslijst

28

Totaal spelers

28 (100%)

Legionairs

6 024 000 €

Teamkosten

286 857 €

Gemiddelde spelerswaarde

48.1

Algemene spelersbeoordeling

Vooruit


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
92 Carolus Andria Carolus Andria MAD F 34 1,3M+ 49
12 Frank Julienne Frank Julienne FRA F 32 0,3M+
Abdulhalim Al-Amoudi Abdulhalim Al-Amoudi KSA F 36 0,1M+
20 Mohamed Camara Mohamed Camara F

Verdediger


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
12 Mohammed Salem Mohammed Salem KSA D 38 0,8M+ 51
Sanad Shrahilee Sanad Shrahilee KSA D 37 0,2M+
29 Abdulaziz Aljamman Abdulaziz Aljamman KSA D 27 0,2M+ 47
5 Hamza Mabrouk Hamza Mabrouk TUN D 29 0,2M+
7 Wesam Al-Swed Wesam Al-Swed KSA D 35 0,1M+
27 Abdullah Kno Abdullah Kno KSA D 33 0,1M+
14 Ahmed Akash Ahmed Akash KSA D 33 0,1M+
33 Sultan Al Deayea Sultan Al Deayea KSA D 30 0,0M+
4 Pape Sow Pape Sow SEN D 24
96 Nawaf Alarifi Nawaf Alarifi D 21

Middenvelder


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
8 Abdulmajid Al-Sawat Abdulmajid Al-Sawat KSA M 28 0,7M+ 46
17 Youssoupha Mbengue Youssoupha Mbengue SEN M 31 0,7M+
23 Dudu Dudu BRA M 32 0,6M+
6 Omar Abdulaziz Omar Abdulaziz KSA M 39 0,2M+
18 Hassan Jafari Hassan Jafari KSA M 32 0,1M+
3 Sami Kassar Sami Kassar KSA M 33 0,1M+
6 Tareg Alkabe Tareg Alkabe KSA M 31 0,0M+
14 Cyril Olisema Cyril Olisema NGR M 28
44 Khalid Al Ghuwainem Khalid Al Ghuwainem M 23
14 Amar Khaled Nèche Amar Khaled Nèche M

# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
Hassan Khairat Hassan Khairat KSA 35 0,1M+

doelman


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
Olivier Kwizera Olivier Kwizera RWA G 28 0,1M+
40 Ahmed Al-Fahmi Ahmed Al-Fahmi KSA G 30 0,0M+
22 Abdullah Al-Ghamdi Abdullah Al-Ghamdi G

Evenementen

Second Division League Second Division League
Ronde 30
2026-04-09 AL Safa (KSA) - Al-Kawkab 2 - 2
Ronde 29
2026-04-04 Al-Kawkab - Al Nairea 1 - 1
Ronde 28
2026-03-27 Al-Kawkab - Al Saqer onderbroken
Ronde 27
2026-03-15 Mudhar FC - Al-Kawkab 1 - 0
2026-03-13 Mudhar FC - Al-Kawkab Uitgesteld
Ronde 26
2026-03-06 Al-Kawkab - Al Qous 2 - 2
Ronde 25
2026-02-28 Arar - Al-Kawkab 1 - 2
Ronde 24
2026-02-22 Hajer Club - Al-Kawkab 3 - 0
Ronde 23
2026-02-17 Al-Kawkab - Bisha FC 3 - 2
Ronde 22
2026-02-12 Al Gottah - Al-Kawkab 1 - 3

Al-Kawkab

Voetbal, Saudi-Arabië, Team Al-Kawkab. Oorspronkelijke teamnaam: Al-Kawkab.

In het team Al-Kawkab 28 spelers. Legionairs samengesteld uit: 28 (100%). De totale waarde van de teamspelers is 0 €. Team best betaalde speler Al-Kawkab is Carolus Andria. Fysiek zijn indicatoren, nationaliteit, positie, marktwaarde en een lijst met startcomposities beschikbaar op de spelerspagina.

Mansif bin Masharik — hoofdcoach van het team Al-Kawkab.

Het belangrijkste stadion van het Al-Kawkab -team is Al-Shoalah Club Stadium in Al-Kharj, Saudi-Arabië.

Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.

Indicatoren

Rekenkundig gemiddelde

Bij Total Thuis Uit
Totaal Games 20 9 11
Gemiddeld totaal aantal spellen 2.65 2.89 2.45
Gemiddelde doelpunten 1.35 1.67 1.09
Gemiddelde tegendoelpunten 1.3 1.22 1.36

Relatieve indicatoren

45%

Wint

25%

Trekt

30%

Verliezen

Over: 80%

Onder: 20%

Totaal 1.5

Over: 50%

Onder: 50%

Totaal 2.5

Over: 30%

Onder: 70%

Totaal 3.5

Trainer

Mansif bin Masharik

Mansif bin Masharik

SAU

Nationaliteit

Plaats

Saudi-Arabië

land

Al-Kharj

stad

Al-Shoalah Club Stadium

Stadion