AnadoluSpor Baunatal – teamprestaties Voetbal,
AnadoluSpor Baunatal
Evenementen
Kreisoberliga Kassel | |||
Ronde 11 | |||
2024-10-13 | AnadoluSpor Baunatal - TSV Ihringshausen 1945 | - | |
2024-10-13 | AnadoluSpor Baunatal - VfL Kassel | - | |
Ronde 10 | |||
2024-10-06 | GSV Eintracht Baunatal II - AnadoluSpor Baunatal | - | |
Ronde 17 | |||
2024-10-03 | TSV Wolfsanger II - AnadoluSpor Baunatal | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-29 | AnadoluSpor Baunatal - SV Türkgücü Kassel | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | SG Landwehrhagen/Benterode - AnadoluSpor Baunatal | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-15 | AnadoluSpor Baunatal - Albanischer FC Kassel | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-04 | FSV Bergshausen 1899 - AnadoluSpor Baunatal | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | AnadoluSpor Baunatal - SV Harleshausen Kassel 1945 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | AnadoluSpor Baunatal - FC Bosporus Kassel | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | SV 1890 Nordshausen - AnadoluSpor Baunatal | 2 - 5 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | AnadoluSpor Baunatal - TSV Wolfsanger II | 5 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | TuSpo Nieste 1901 - AnadoluSpor Baunatal | 2 - 1 | |
Kreispokal-Kassel | |||
Ronde 201 | |||
2024-07-21 | AnadoluSpor Baunatal - Eintracht Baunatal | geannuleerd |
AnadoluSpor Baunatal
Voetbal, Team AnadoluSpor Baunatal.
AnadoluSpor Baunatal neemt deel aan het kampioenschap Kreisoberliga Kassel. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Kreisoberliga Kassel.
In het team AnadoluSpor Baunatal 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: AnadoluSpor Baunatal zal plaatsvinden 2024-08-25 13:00:00: AnadoluSpor Baunatal FC Bosporus Kassel . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Klassement
Kreisoberliga Kassel 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bosporus Kassel | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2
|
TuSpo Nieste 1901 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:7 | 9 |
3
|
TSV 1892 Heiligenrode | 3 | 2 | 1 | 0 | 14:3 | 7 |
4
|
SV Türkgücü Kassel | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
5
|
SG Ahnatal | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:12 | 7 |
6
|
AnadoluSpor Baunatal | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:4 | 6 |
7
|
TSV Ihringshausen 1945 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 |
8
|
SG Landwehrhagen/Benterode | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:8 | 6 |
9
|
Albanischer FC Kassel | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | 5 |
10
|
VfL Kassel | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:4 | 4 |
11
|
SV 1890 Nordshausen | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 |
12
|
TSV Wolfsanger II | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | 3 |
13
|
FSK Vollmarshausen | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | 0 |
14
|
FSV Bergshausen 1899 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 |
15
|
GSV Eintracht Baunatal II | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:14 | 0 |
16
|
SV Harleshausen Kassel 1945 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:21 | 0 |