Evenementen
Liga 4 Covasna | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | CSAS Prima Brăduț - ACS FC Păpăuți | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | AS Ciucaș Întorsura Buzăului - CSAS Prima Brăduț | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | CSAS Prima Brăduț - AFC Cernat | 6 - 2 | |
Liga 4 Promotion Playoff | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | CSAS Prima Brăduț - CS Iernut | 1 - 1 | |
2024-06-16 | CS Iernut - CSAS Prima Brăduț | 4 - 0 | |
Liga 4 Covasna | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | CSAS Prima Brăduț - CSO Baraolt | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-05 | AFC Cernat - CSAS Prima Brăduț | 0 - 4 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-02 | AS Ciucaș Întorsura Buzăului - CSAS Prima Brăduț | 1 - 11 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-30 | CSAS Prima Brăduț - ACS Nemere Ghelința | 3 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-26 | ACS FC Păpăuți - CSAS Prima Brăduț | 1 - 4 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-22 | CSAS Prima Brăduț - AS Venusz Ozun | 13 - 3 | |
Ronde 24 | |||
2024-05-19 | ACS Arcuş - CSAS Prima Brăduț | 0 - 3 |
CSAS Prima Brăduț
Voetbal, Roemenië, Team CSAS Prima Brăduț. Oorspronkelijke teamnaam: CSAS Prima Brăduț.
CSAS Prima Brăduț neemt deel aan het kampioenschap Liga 4 Covasna. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Liga 4 Covasna.
In het team CSAS Prima Brăduț 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: CSAS Prima Brăduț zal plaatsvinden 2024-09-01 15:00:00: AS Ciucaș Întorsura Buzăului CSAS Prima Brăduț . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | Thuis | Uit | |
Totaal Games | 20 | 11 | 9 |
Gemiddeld totaal aantal spellen | 5.55 | 5.45 | 5.67 |
Gemiddelde doelpunten | 4.55 | 4.45 | 4.67 |
Gemiddelde tegendoelpunten | 1 | 1 | 1 |
Relatieve indicatoren
85%
Wint
10%
Trekt
5%
Verliezen
Over: 95%
Onder: 5%
Totaal 1.5
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 2.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 3.5
Klassement
Liga 4 Covasna 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Carpați Covasna | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 3 |
2
|
ACS Arcuş | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
3
|
ACS Stăruința Zagon | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
4
|
AS Perkő Sânzieni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
5
|
CSAS Prima Brăduț | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
6
|
CSO Baraolt | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
7
|
ASFC Moacşa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8
|
AS Progresul Sita Buzăului | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Ciucaș Întorsura Buzăului | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
AS Harghita Aita Mare | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
11
|
AFC Cernat | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
12
|
FC Cătălina | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
13
|
ACS Nemere Ghelința | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
14
|
AS Venusz Ozun | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
15
|
ACS FC Păpăuți | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | 0 |