Farum BK FCN
Denmark (FC Nordsjælland Denmark)
Farum BK FCN Spelerslijst
44
Totaal spelers
44 (100%)
Legionairs
52.3
Algemene spelersbeoordeling
Evenementen
Elitedivisionen, Women
|
|||
| Ronde 8 | |||
| 2026-09-20 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Farum BK FCN | - | |
| Ronde 7 | |||
| 2026-09-13 | Farum BK FCN - FC Midtjylland | - | |
| Ronde 6 | |||
| 2026-09-06 | HB Køge - Farum BK FCN | - | |
| Ronde 5 | |||
| 2026-08-30 | Farum BK FCN - Koldingq | - | |
| Ronde 4 | |||
| 2026-08-19 | Farum BK FCN - FC København | - | |
| Ronde 3 | |||
| 2026-08-16 | ASA Aarhus - Farum BK FCN | - | |
| Ronde 2 | |||
| 2026-08-01 | Brøndby IF - Farum BK FCN | - | |
| Ronde 1 | |||
| 2026-07-26 | Farum BK FCN - Odense Q | 0 - 1 | |
Club Friendly Games, Women
|
|||
| 2026-07-19 | Feyenoord - Farum BK FCN | 1 - 3 | |
| 2026-07-17 | Farum BK FCN - HB Køge | geannuleerd | |
| 2026-07-14 | Hammarby IF - Farum BK FCN | 1 - 3 | |
Elitedivisionen, Women
|
|||
| Ronde 10 | |||
| 2026-06-13 | DBK Fortuna Hjoerring - Farum BK FCN | 1 - 0 | |
| Ronde 9 | |||
| 2026-05-30 | Farum BK FCN - Brøndby IF | 2 - 2 | |
| Ronde 8 | |||
| 2026-05-24 | Vejlby Skovbakken Aarhus - Farum BK FCN | 0 - 0 | |
Danish Women's Cup
|
|||
| Ronde 29 | |||
| 2026-05-16 | Farum BK FCN - HB Køge | 1 - 4 | |
Elitedivisionen, Women
|
|||
| Ronde 7 | |||
| 2026-05-10 | Koldingq - Farum BK FCN | 1 - 5 | |
| Ronde 6 | |||
| 2026-05-03 | Farum BK FCN - HB Køge | 1 - 1 | |
Farum BK FCN
Voetbal, Denemarken, Team Farum BK FCN. Oorspronkelijke teamnaam: FC Nordsjælland.
Farum BK FCN neemt deel aan het kampioenschap Elitedivisionen, Women. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Elitedivisionen, Women.
In het team Farum BK FCN 44 spelers. Legionairs samengesteld uit: 44 (100%).
Christopher Sargeant — hoofdcoach van het team Farum BK FCN.
Het belangrijkste stadion van het Farum BK FCN -team is Farum Park in Farum, Denemarken.
Team Volgende wedstrijd: Farum BK FCN zal plaatsvinden 2026-08-01 11:00:00: Brøndby IF Farum BK FCN . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
| Bij Total | Thuis | Uit | |
| Totaal Games | 20 | 10 | 10 |
| Gemiddeld totaal aantal spellen | 3.75 | 3.9 | 3.6 |
| Gemiddelde doelpunten | 2.05 | 2.2 | 1.9 |
| Gemiddelde tegendoelpunten | 1.7 | 1.7 | 1.7 |
Relatieve indicatoren
40%
Wint
20%
Trekt
40%
Verliezen
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 3.5
Trainer
Christopher Sargeant
Nationaliteit
Klassement
A Liga, Women 26/27: 2026-2027
| # | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
|
1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
|
2
|
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
|
3
|
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
|
4
|
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
|
5
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
|
6
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
|
7
|
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
|
8
|
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
|
9
|
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
|
10
|
|
1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Plaats
Denemarken
land
Farum
stad
Farum Park
Stadion