Evenementen
Zona "Zapad" | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | FK Jastrebac Veliki Šiljegovac - FK Rembas Resavica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FK Rembas Resavica - FK Mladost Jovac | 6 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Rembas Resavica | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FK Rembas Resavica - GFK Tabane | 3 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Kušiljevo - FK Rembas Resavica | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | FK Rembas Resavica - FK Blagotin Poljna | 11 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | FK Levač Rekovac - FK Rembas Resavica | 1 - 4 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-19 | FK Rembas Resavica - FK Župa Aleksandrovac | 2 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | Trstenik PPT - FK Rembas Resavica | 3 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-04 | FK Rembas Resavica - FK Mladi Borac Sedlare | 2 - 2 | |
Ronde 24 | |||
2024-04-27 | FK Temnić 1924 - FK Rembas Resavica | 1 - 0 |
FK Rembas Resavica
Voetbal, Servië, Team FK Rembas Resavica. Oorspronkelijke teamnaam: FK Rembas Resavica.
FK Rembas Resavica neemt deel aan het kampioenschap Zona "Zapad". Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Zona "Zapad".
In het team FK Rembas Resavica 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: FK Rembas Resavica zal plaatsvinden 2024-09-08 14:00:23: FK Jastrebac Veliki Šiljegovac FK Rembas Resavica . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | Thuis | Uit | |
Totaal Games | 20 | 10 | 10 |
Gemiddeld totaal aantal spellen | 3.7 | 4.8 | 2.6 |
Gemiddelde doelpunten | 2.6 | 4.1 | 1.1 |
Gemiddelde tegendoelpunten | 1.1 | 0.7 | 1.5 |
Relatieve indicatoren
50%
Wint
20%
Trekt
25%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 45%
Onder: 55%
Totaal 3.5
Toernooien
Klassement
Zona "Zapad" 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Rembas Resavica | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 |
2
|
FK Orlovi Jasenovo | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 7 |
3
|
FK Jastrebac Veliki Šiljegovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
4
|
FK Sloga Despotovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
FK Vinogradar Zleginje | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:8 | 6 |
6
|
FK Mladost Jovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
7
|
OFK Kopaonik 1931 Brus | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
8
|
FK Mladi Borac Sedlare | 3 | 1 | 0 | 2 | 10:10 | 3 |
9
|
FK Župa Aleksandrovac | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
10
|
FK Temnić 1924 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
11
|
OFK Lugomir Rakitovo | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
12
|
GFK Tabane | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |