Granit Kończewo – teamprestaties Voetbal,
Granit Kończewo
Evenementen
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 202 | |||
2024-09-17 | MKS Bytovia II Bytów - Granit Kończewo | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | KS Unison Machowino - Granit Kończewo | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Granit Kończewo - KS Słupia Kobylnica | 4 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Granit Kończewo - KS Dolina Speranda Niepoględzie | geannuleerd | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | TS Pomorze Potęgowo - Granit Kończewo | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Granit Kończewo - KS Skotawia Dębnica Kaszubska | geannuleerd |
Granit Kończewo
Voetbal, Team Granit Kończewo.
Granit Kończewo neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Słupska. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Klasa Okręgowa Słupska.
In het team Granit Kończewo 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: Granit Kończewo zal plaatsvinden 2024-09-08 12:00:41: KS Unison Machowino Granit Kończewo . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Toernooien
Klassement
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |