Voetbal / Wereld /

Grenaa IF – teamprestaties Voetbal, Wereld

Grenaa IF

Grenaa IF

Grenaa IF Spelerslijst

17

Totaal spelers

17 (100%)

Legionairs


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
9 Kasper Soby Mikkelsen Kasper Soby Mikkelsen
6 Christian Rytter Fløjborg Christian Rytter Fløjborg
12 Noah Seistrup Noah Seistrup
14 Noah Fischer Noah Fischer
17 Martin Brouer Martin Brouer
19 Simon Sørensen Simon Sørensen
24 Søren Peder Byskov Søren Peder Byskov
99 Lucas Friis Jensen Lucas Friis Jensen

Vooruit


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
11 Sebastian Rasmussen Sebastian Rasmussen F
7 Malthe Engelund Malthe Engelund F

doelman


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
1 Frederik Friis Jensen Frederik Friis Jensen G

Verdediger


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
5 Martin Westmark Hansen Martin Westmark Hansen D
13 Thorbjørn Overgaard Thorbjørn Overgaard D
15 Nicolaj Jarsmer Nicolaj Jarsmer D
21 Daniel Jørgensen Daniel Jørgensen D

Middenvelder


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
10 Victor Lilo Johansson Victor Lilo Johansson M
26 Janus Tranæs Didriksen Janus Tranæs Didriksen M

Evenementen

Jyllandsserien 1 Jyllandsserien 1
Ronde 14
2025-10-26 Grenaa IF - Løgstør IF 1 - 0
Ronde 13
2025-10-18 Vsk Aarhus Reserve - Grenaa IF 3 - 4
Ronde 12
2025-10-11 Holstebro B - Grenaa IF geannuleerd
Ronde 11
2025-10-04 Grenaa IF - Aalborg KFUM Uitgesteld
Ronde 10
2025-09-26 Kjellerup IF - Grenaa IF 0 - 3
Ronde 9
2025-09-20 Grenaa IF - Viborg FF Reserve 3 - 0
Ronde 8
2025-09-13 Vejgaard BK B - Grenaa IF 1 - 3
DBU Pokalen DBU Pokalen
Ronde 1
2025-08-05 Grenaa IF - Silkeborg KFUM 0 - 3
Danmarksserien Danmarksserien
Ronde 10
2025-06-14 Grenaa IF - B. 1909 Odense 3 - 2
Ronde 9
2025-06-09 Horsens FS - Grenaa IF 4 - 1

Grenaa IF

Voetbal, Wereld, Team Grenaa IF. Oorspronkelijke teamnaam: Grenaa IF.

In het team Grenaa IF 17 spelers. Legionairs samengesteld uit: 17 (100%).

Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.

Indicatoren

Rekenkundig gemiddelde

Bij Total Thuis Uit
Totaal Games 20 10 10
Gemiddeld totaal aantal spellen 3.8 3.6 4
Gemiddelde doelpunten 1.5 1.4 1.6
Gemiddelde tegendoelpunten 2.3 2.2 2.4

Relatieve indicatoren

25%

Wint

5%

Trekt

65%

Verliezen

Over: 95%

Onder: 5%

Totaal 1.5

Over: 85%

Onder: 15%

Totaal 2.5

Over: 45%

Onder: 55%

Totaal 3.5