Evenementen
Essex Senior League | |||
Ronde 12 | |||
2024-10-15 | Little Oakley - Benfleet FC | - | |
Ronde 11 | |||
2024-10-12 | Little Oakley - West Essex FC | - | |
Ronde 10 | |||
2024-10-05 | Barking FC - Little Oakley | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | Little Oakley - White Ensign | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-17 | Benfleet FC - Little Oakley | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-10 | Romford FC - Little Oakley | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Stanway Rovers - Little Oakley | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-04 | Little Oakley - Great Wakering Rovers FC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Little Oakley - Athletic Newman | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | Little Oakley - Sawbridgeworth Town FC | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-07-30 | Little Oakley - Stansted | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Woodbridge Town - Little Oakley | geannuleerd | |
2024-07-16 | Little Oakley - East Bergholt FC | 4 - 1 | |
2024-07-13 | Little Oakley - F.C. Hadleigh United | 1 - 1 | |
2024-07-09 | Little Oakley - Kings Park RFC | geannuleerd | |
2024-07-06 | Little Oakley - Harwich & Parkeston | 1 - 1 | |
2024-07-02 | Little Oakley - Maldon & Tiptree FC | geannuleerd |
Little Oakley
Voetbal, Engeland, Team Little Oakley. Oorspronkelijke teamnaam: Little Oakley.
Little Oakley neemt deel aan het kampioenschap Essex Senior League. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Essex Senior League.
In het team Little Oakley 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: Little Oakley zal plaatsvinden 2024-09-04 18:45:00: Little Oakley Great Wakering Rovers FC . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Toernooien
Klassement
Essex Senior League 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Woodford Town | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2
|
Athletic Newman | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 7 |
3
|
Great Wakering Rovers FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 |
4
|
Takeley | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 |
5
|
Hullbridge Sports FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:8 | 6 |
6
|
Little Oakley | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
7
|
White Ensign | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
8
|
Romford FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
9
|
Barking FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
10
|
Saffron Walden Town | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
11
|
West Essex FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
12
|
Frenford FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
13
|
Stanway Rovers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
14
|
Buckhurst Hill | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | 4 |
15
|
Benfleet FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 3 |
16
|
Ilford | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
17
|
Stansted | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:9 | 2 |
18
|
Halstead Town | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:9 | 1 |
19
|
FC Clacton | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | 1 |
20
|
Sawbridgeworth Town FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:8 | 0 |