Voetbal / Wereld /

Małapanew Ozimek – teamprestaties Voetbal, Wereld

Małapanew Ozimek

Małapanew Ozimek

Małapanew Ozimek Spelerslijst

20

Totaal spelers

20 (100%)

Legionairs

Middenvelder


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
27 Michal Wrobel Michal Wrobel POL M 19
23 Bartosz Zychowicz Bartosz Zychowicz M
22 Adam Łukowski Adam Łukowski M
11 Kacper Kaminski Kacper Kaminski M
10 Sebastian Kuchta Sebastian Kuchta M
16 Konrad Górniaszek Konrad Górniaszek M
96 Marcin Niemczyk Marcin Niemczyk M
8 Jan Dębski Jan Dębski M
21 Kamil Szczypiński Kamil Szczypiński M

Verdediger


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
3 Paweł Krysiak Paweł Krysiak D
14 Stanisław Dębski Stanisław Dębski D
5 Marcin Rekus Marcin Rekus D
19 Bartłomiej Rakowski Bartłomiej Rakowski D
92 Daniel Cieśla Daniel Cieśla D
28 Kamil Nawrot Kamil Nawrot D

doelman


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
36 Arkadiusz Fesser Arkadiusz Fesser G
1 Kacepr Łuczaj Kacepr Łuczaj G

Vooruit


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
97 Pavlo Koval Pavlo Koval F
13 Dominik Bober Dominik Bober F
9 Florian Pielok Florian Pielok F

Małapanew Ozimek

Voetbal, Wereld, Team Małapanew Ozimek. Oorspronkelijke teamnaam: Małapanew Ozimek.

Małapanew Ozimek neemt deel aan het kampioenschap Puchar Polski OZPN. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Puchar Polski OZPN.

In het team Małapanew Ozimek 20 spelers. Legionairs samengesteld uit: 20 (100%).

Wojciech Ścisło — hoofdcoach van het team Małapanew Ozimek.

Het belangrijkste stadion van het Małapanew Ozimek -team is Stadion Miejski w Ozimku in Ozimek, Polen. Stadioncapaciteit Stadion Miejski w Ozimku is 5 000 mensen.

Team Volgende wedstrijd: Małapanew Ozimek zal plaatsvinden 2026-08-01 15:00:00: Małapanew Ozimek Odra II Opole . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.

Indicatoren

Rekenkundig gemiddelde

Bij Total Thuis Uit
Totaal Games 20 8 12
Gemiddeld totaal aantal spellen 3.85 4.25 3.58
Gemiddelde doelpunten 2.25 3.13 1.67
Gemiddelde tegendoelpunten 1.6 1.13 1.92

Relatieve indicatoren

55%

Wint

5%

Trekt

40%

Verliezen

Over: 90%

Onder: 10%

Totaal 1.5

Over: 75%

Onder: 25%

Totaal 2.5

Over: 55%

Onder: 45%

Totaal 3.5

Trainer

Wojciech Ścisło

Wojciech Ścisło

Nationaliteit

Plaats

Polen

land

Ozimek

stad

Stadion Miejski w Ozimku

Stadion

5 000

Capaciteit