Voetbal / Rusland /

MBU SSh №4 – teamprestaties Voetbal, Rusland

MBU SSh №4

MBU SSh №4

Russia (MBU SSh №4 RUS)

Evenementen

Kursk Oblast Liga Kursk Oblast Liga
Ronde 8
2026-07-05 DYUSSH Lgov - MBU SSh №4 3 - 0
Ronde 6
2026-06-20 MBU SSh №4 - FC Reut Kurchatovskiy rayon 4 - 3
2026-06-14 FC Sudzha - MBU SSh №4 1 - 5
Ronde 4
2026-05-30 Zarya Zheleznogorsk - MBU SSh №4 geannuleerd
Ronde 3
2026-05-24 MBU SSh №4 - DYUSSH Lgov 2 - 2
Ronde 2
2026-05-17 FC Reut Kurchatovskiy rayon - MBU SSh №4 2 - 1
Ronde 1
2026-05-10 MBU SSh №4 - FC Sudzha 2 - 6
Ronde 12
2024-11-16 MBU SSh №4 - Sapphire Dmitriev 1 - 5
Ronde 13
2024-11-03 FC Sudzha - MBU SSh №4 5 - 8
Ronde 14
2024-10-26 MBU SSh №4 - FC Olimp-Dichnya geannuleerd

MBU SSh №4

Voetbal, Rusland, Team MBU SSh №4. Oorspronkelijke teamnaam: MBU SSh №4.

In het team MBU SSh №4 0 spelers.

Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.