Voetbal / Noord-Ierland /

Mesarya SK – teamprestaties Voetbal, Noord-Ierland

Mesarya SK

Mesarya SK

Mesarya SK Spelerslijst

21

Totaal spelers

0 (0%)

Legionairs

Evenementen

KTFF Süper Lig KTFF Süper Lig
Ronde 3
2026-05-24 Mesarya SK - Mormenekşe GBSK 4 - 2
Ronde 28
2026-05-20 Mesarya SK - Lefke TSK -
2026-05-16 Lefke TSK - Mesarya SK 0 - 0
Ronde 30
2026-05-09 Esentepe KKSK - Mesarya SK 0 - 0
Ronde 29
2026-05-03 Yeniboğaziçi DSK - Mesarya SK 1 - 4
Ronde 28
2026-04-25 Mesarya SK - Gönyeli SK 3 - 2
Ronde 27
2026-04-19 Küçük Kaymaklı TSK - Mesarya SK 2 - 0
Ronde 26
2026-04-12 Mesarya SK - Çetinkaya TSK 2 - 3
Ronde 25
2026-04-05 Mağusa Türk Gücü - Mesarya SK 0 - 2
Ronde 24
2026-03-29 Mesarya SK - Merit Alsancak Yesilova SK 3 - 0

Mesarya SK

Voetbal, Noord-Ierland, Team Mesarya SK. Oorspronkelijke teamnaam: Mesarya SK.

In het team Mesarya SK 21 spelers.

Emre Perçinci — hoofdcoach van het team Mesarya SK.

Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.

Indicatoren

Rekenkundig gemiddelde

Bij Total Thuis Uit
Totaal Games 19 10 9
Gemiddeld totaal aantal spellen 3.84 4.9 2.67
Gemiddelde doelpunten 2.11 2.8 1.33
Gemiddelde tegendoelpunten 1.74 2.1 1.33

Relatieve indicatoren

47.37%

Wint

21.05%

Trekt

31.58%

Verliezen

Over: 89.47%

Onder: 10.53%

Totaal 1.5

Over: 73.68%

Onder: 26.32%

Totaal 2.5

Over: 52.63%

Onder: 47.37%

Totaal 3.5

Trainer

Emre Perçinci

Emre Perçinci

Nationaliteit