Voetbal / Frankrijk /

Metz II – teamprestaties Voetbal, Frankrijk

Metz II

Metz II

France (Metz II France)

Metz II Spelerslijst

23

Totaal spelers

23 (100%)

Legionairs

23 000 €

Teamkosten

23 000 €

Gemiddelde spelerswaarde

53.3

Algemene spelersbeoordeling

Verdediger


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
5 Fali Cande Fali Cande GBS D 25 0,0M+ 54
3 Fabio Lohei Fabio Lohei D
28 Aboubacar Lô Aboubacar Lô SEN D 23
3 Kevin Van Den Kerkhof Kevin Van Den Kerkhof ALG D 27 53
25 Cléo Mélières Cléo Mélières D
3 Moustapha Diop Moustapha Diop D
21 Luzolo Vangi Vungele Luzolo Vangi Vungele FRA D 17
4 Abdoulaye Nassoko Abdoulaye Nassoko D
Adam Marchal Adam Marchal D

doelman


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
50 Alexis Mirbach Alexis Mirbach G
61 Pape Sy Pape Sy G
16 Romain Jean-Baptiste Romain Jean-Baptiste G

Middenvelder


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
19 Morgan Bokele Mputu Morgan Bokele Mputu M
12 Alpha Touré Alpha Touré M
7 Diego Duarte Diego Duarte M
29 Ismaël Guerti Ismaël Guerti M
Kimi Gandziri Kimi Gandziri M
8 Lilian Raillot Lilian Raillot M
9 Edouard Soumah-Abbad Edouard Soumah-Abbad M
35 Jahyann Pandore Jahyann Pandore M
25 Abdoulaye Ba Abdoulaye Ba M

Vooruit


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
29 Ibou Sane Ibou Sane F
33 Joseph Mangondo Joseph Mangondo F

Evenementen

Bretagne National 3 Bretagne National 3
Ronde 26
2026-05-16 Metz II - Olympique Saint-Quentinois 0 - 2
Ronde 25
2026-05-09 Stade de Reims 2 - Metz II 2 - 1
Ronde 24
2026-04-25 Metz II - Amiens SC 2 2 - 1
Ronde 23
2026-04-18 Olympique Charleville Prix Ardenne Metropole - Metz II 1 - 2
Ronde 22
2026-04-11 Metz II - Balagne 2 - 1
Ronde 21
2026-03-28 Neuilly Marne SFC - Metz II 2 - 0
Ronde 20
2026-03-21 Metz II - Jeanne d´Arc de Drancy 1 - 1
Ronde 19
2026-03-15 US Vimy - Metz II 2 - 0
Ronde 18
2026-03-07 Metz II - US Pays de Cassel 3 - 1
Ronde 17
2026-02-21 LOSC Lille 2 - Metz II 2 - 1

Metz II

Voetbal, Frankrijk, Team Metz II. Oorspronkelijke teamnaam: Metz II.

In het team Metz II 23 spelers. Legionairs samengesteld uit: 23 (100%). De totale waarde van de teamspelers is 0 €. Team best betaalde speler Metz II is Fali Cande. Fysiek zijn indicatoren, nationaliteit, positie, marktwaarde en een lijst met startcomposities beschikbaar op de spelerspagina.

Christophe Delmotte — hoofdcoach van het team Metz II. Christophe Delmotte besteed 54 van de wedstrijd als onderdeel van de teamcoach Metz II. team.text.4 Punten gescoord: 73. Het aantal behaalde punten over een carrière geeft de effectiviteit van de coach aan.

Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.

Indicatoren

Rekenkundig gemiddelde

Bij Total Thuis Uit
Totaal Games 20 11 9
Gemiddeld totaal aantal spellen 3.15 3.73 2.44
Gemiddelde doelpunten 1.45 2 0.78
Gemiddelde tegendoelpunten 1.7 1.73 1.67
Balbezit (%) 19.35 9.73 31.11
Hoekschoppen 2 1.27 2.89
Gele kaarten 0.45 0.18 0.78

Relatieve indicatoren

40%

Wint

10%

Trekt

45%

Verliezen

Over: 90%

Onder: 10%

Totaal 1.5

Over: 65%

Onder: 35%

Totaal 2.5

Over: 25%

Onder: 75%

Totaal 3.5

Trainer

Christophe Delmotte

Christophe Delmotte

FRA

Nationaliteit

54

Totaal Games

19 (35.2%)

Wint

6 (11.1%)

Trekt

19 (35.2%)

Verliezen

73

Punten gescoord

1.4

Gemiddelde punten per wedstrijd