Evenementen
Zona "Zapad" | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Vinogradar Zleginje | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FK Orlovi Jasenovo - OFK Lugomir Rakitovo | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Rembas Resavica | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | OFK Kopaonik 1931 Brus - OFK Lugomir Rakitovo | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Župa Aleksandrovac - OFK Lugomir Rakitovo | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | OFK Lugomir Rakitovo - Trstenik PPT | 1 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | FK Mladi Borac Sedlare - OFK Lugomir Rakitovo | 4 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-19 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Temnić 1924 | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | FK Morava 1918 Ćuprija - OFK Lugomir Rakitovo | 2 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-04 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Mladost Jovac | 3 - 1 | |
Ronde 24 | |||
2024-04-27 | FK Sloga Despotovac - OFK Lugomir Rakitovo | 2 - 1 |
OFK Lugomir Rakitovo
Voetbal, Servië, Team OFK Lugomir Rakitovo. Oorspronkelijke teamnaam: OFK Lugomir Rakitovo.
OFK Lugomir Rakitovo neemt deel aan het kampioenschap Zona "Zapad". Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Zona "Zapad".
In het team OFK Lugomir Rakitovo 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: OFK Lugomir Rakitovo zal plaatsvinden 2024-09-08 14:00:23: OFK Lugomir Rakitovo FK Vinogradar Zleginje . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | Thuis | Uit | |
Totaal Games | 20 | 10 | 10 |
Gemiddeld totaal aantal spellen | 3.15 | 3.3 | 3 |
Gemiddelde doelpunten | 1.6 | 2.1 | 1.1 |
Gemiddelde tegendoelpunten | 1.55 | 1.2 | 1.9 |
Relatieve indicatoren
35%
Wint
20%
Trekt
45%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 30%
Onder: 70%
Totaal 3.5
Toernooien
Klassement
Zona "Zapad" 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Rembas Resavica | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 |
2
|
FK Orlovi Jasenovo | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 7 |
3
|
FK Jastrebac Veliki Šiljegovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
4
|
FK Sloga Despotovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
FK Vinogradar Zleginje | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:8 | 6 |
6
|
FK Mladost Jovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
7
|
OFK Kopaonik 1931 Brus | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
8
|
FK Mladi Borac Sedlare | 3 | 1 | 0 | 2 | 10:10 | 3 |
9
|
FK Župa Aleksandrovac | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
10
|
FK Temnić 1924 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
11
|
OFK Lugomir Rakitovo | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
12
|
GFK Tabane | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |