Voetbal / Wereld /

Oman U17 – teamprestaties Voetbal, Wereld

Oman U17

Oman U17

Oman U17 Spelerslijst

19

Totaal spelers

19 (100%)

Legionairs

Evenementen

Oman U17

Voetbal, Wereld, Team Oman U17. Oorspronkelijke teamnaam: Oman U17.

In het team Oman U17 19 spelers. Legionairs samengesteld uit: 19 (100%).

Anwar Al-Habsi — hoofdcoach van het team Oman U17.

Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.

Trainer

Anwar Al-Habsi

Anwar Al-Habsi

Nationaliteit