Voetbal / Spanje /

SD Barreda Balompié – teamprestaties Voetbal, Spanje

SD Barreda Balompié

SD Barreda Balompié

Spain (SD Barreda Balompié Spain)

SD Barreda Balompié Spelerslijst

1

Totaal spelers

1 (100%)

Legionairs

Middenvelder


# Speler land Pos Leeftijd Beoordeling
Manuel Gutierrez Manuel Gutierrez ESP M 20

Evenementen

Preferente Cantabria Preferente Cantabria
Ronde 22
2026-02-14 CD Naval - SD Barreda Balompié -
Ronde 21
2026-02-07 SD Barreda Balompié - Villaescusa geannuleerd
Ronde 20
2026-02-01 España De Cueto - SD Barreda Balompié geannuleerd
Ronde 19
2026-01-24 SD Barreda Balompié - Ayron Club -
Ronde 18
2026-01-17 CD Ramales - SD Barreda Balompié -
Ronde 17
2026-01-10 CD Siete Villas - SD Barreda Balompié geannuleerd
Ronde 16
2025-12-20 SD Barreda Balompié - CD Monte geannuleerd
Ronde 15
2025-12-13 SD Gama - SD Barreda Balompié -
Ronde 14
2025-12-06 SD Barreda Balompié - SD Textil Escudo geannuleerd
Ronde 13
2025-11-29 CD Elemental Atletico Mineros - SD Barreda Balompié geannuleerd

SD Barreda Balompié

Voetbal, Spanje, Team SD Barreda Balompié. Oorspronkelijke teamnaam: SD Barreda Balompié.

In het team SD Barreda Balompié 1 spelers. Legionairs samengesteld uit: 1 (100%).

Het belangrijkste stadion van het SD Barreda Balompié -team is Campo de Futbol de Barreda in Cantabria, Spanje.

Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.

Indicatoren

Rekenkundig gemiddelde

Bij Total Thuis Uit
Totaal Games 16 6 10
Gemiddeld totaal aantal spellen 3.38 2.17 4.1
Gemiddelde doelpunten 1.63 1.17 1.9
Gemiddelde tegendoelpunten 1.75 1 2.2

Relatieve indicatoren

25%

Wint

37.5%

Trekt

37.5%

Verliezen

Over: 81.25%

Onder: 18.75%

Totaal 1.5

Over: 62.5%

Onder: 37.5%

Totaal 2.5

Over: 37.5%

Onder: 62.5%

Totaal 3.5

Plaats

Spanje

land

Cantabria

stad

Campo de Futbol de Barreda

Stadion