Sporting Alexandria – teamprestaties Voetbal,
Sporting Alexandria
Evenementen
2nd Division | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-26 | Sporting Alexandria - Haras El Hodood | - | |
Ronde 5 | |||
2024-06-20 | Suez Montakhab - Sporting Alexandria | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-12 | Sporting Alexandria - El Terasanah | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-07 | El Terasanah - Sporting Alexandria | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-02 | Haras El Hodood - Sporting Alexandria | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-05-22 | Sporting Alexandria - Suez Montakhab | 1 - 0 |
Sporting Alexandria
Voetbal, Team Sporting Alexandria.
Sporting Alexandria neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement 2nd Division.
In het team Sporting Alexandria 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: Sporting Alexandria zal plaatsvinden 2024-06-20 14:00:00: Suez Montakhab Sporting Alexandria . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Toernooien
Klassement
2. Division A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet FC | 19 | 14 | 3 | 2 | 34:13 | 45 |
2
|
Wadi Degla SC | 19 | 10 | 8 | 1 | 27:13 | 38 |
3
|
Haras El Hodood | 19 | 9 | 9 | 1 | 28:18 | 36 |
4
|
Ghazl El Mahallah | 19 | 9 | 8 | 2 | 21:12 | 35 |
5
|
La Viena FC | 19 | 9 | 6 | 4 | 30:17 | 33 |
6
|
Tanta FC | 19 | 8 | 5 | 6 | 23:17 | 29 |
7
|
El Seka EL Hadid | 19 | 6 | 11 | 2 | 20:12 | 29 |
8
|
Proxy SC | 19 | 7 | 8 | 4 | 23:23 | 29 |
9
|
Alqana | 19 | 7 | 7 | 5 | 21:16 | 28 |
10
|
Gazl Kafr Eldwar | 19 | 6 | 10 | 3 | 21:16 | 28 |
11
|
Asyut Petroleum | 19 | 8 | 4 | 7 | 20:20 | 28 |
12
|
Abo Qair Semads | 19 | 6 | 7 | 6 | 19:16 | 25 |
13
|
Telecom Egypt | 19 | 7 | 3 | 9 | 23:23 | 24 |
14
|
Aswan FC | 19 | 5 | 7 | 7 | 19:20 | 22 |
15
|
Dikernis SC | 19 | 5 | 6 | 8 | 19:28 | 21 |
16
|
Makadi FC | 19 | 2 | 9 | 8 | 17:23 | 15 |
17
|
Gomhoryet Shebin | 19 | 3 | 5 | 11 | 10:25 | 14 |
18
|
Nogoom El Mostakbal | 19 | 3 | 4 | 12 | 14:28 | 13 |
19
|
Misr Lel Makasa | 19 | 2 | 3 | 14 | 18:44 | 9 |
20
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 19 | 1 | 3 | 15 | 14:37 | 6 |
2. Division A 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Petrojet FC | 28 | 19 | 7 | 2 | 50:21 | 64 |
2
|
Ghazl El Mahallah | 28 | 13 | 13 | 2 | 35:18 | 52 |
3
|
Haras El Hodood | 28 | 11 | 16 | 1 | 34:22 | 49 |
4
|
La Viena FC | 28 | 13 | 9 | 6 | 42:25 | 48 |
5
|
Wadi Degla SC | 28 | 11 | 13 | 4 | 36:24 | 46 |
6
|
Tanta FC | 28 | 11 | 6 | 11 | 30:27 | 39 |
7
|
El Seka EL Hadid | 28 | 8 | 14 | 6 | 29:24 | 38 |
8
|
Gazl Kafr Eldwar | 28 | 8 | 14 | 6 | 27:28 | 38 |
9
|
Proxy SC | 28 | 9 | 10 | 9 | 28:35 | 37 |
10
|
Alqana | 28 | 9 | 9 | 10 | 27:23 | 36 |
2. Division A 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Abo Qair Semads | 28 | 13 | 9 | 6 | 34:21 | 48 |
2
|
Asyut Petroleum | 28 | 10 | 11 | 7 | 29:26 | 41 |
3
|
Telecom Egypt | 28 | 11 | 6 | 11 | 33:29 | 39 |
4
|
Aswan FC | 28 | 10 | 8 | 10 | 31:28 | 38 |
5
|
Dikernis SC | 28 | 9 | 9 | 10 | 31:35 | 36 |
6
|
Makadi FC | 28 | 5 | 12 | 11 | 31:36 | 27 |
7
|
Gomhoryet Shebin | 28 | 6 | 7 | 15 | 20:37 | 25 |
8
|
Nogoom El Mostakbal | 28 | 4 | 8 | 16 | 22:44 | 20 |
9
|
Al-Nasr Lel-Taa'deen | 28 | 2 | 6 | 20 | 26:54 | 12 |
10
|
Misr Lel Makasa | 28 | 3 | 3 | 22 | 28:66 | 12 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Haras El Hodood | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
2
|
Sporting Alexandria | 4 | 2 | 1 | 1 | 2:3 | 7 |
3
|
El Terasanah | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 4 |
4
|
Suez Montakhab | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:2 | 4 |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Suez Montakhab | ||||||
|
El Terasanah |
2. Division A 23/24, Promotion Playoffs: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Haras El Hodood | ||||||
|
Sporting Alexandria | ||||||
|
El Terasanah | ||||||
|
Suez Montakhab |