SV Lafnitz II
Austria (SV Lafnitz II AUT)
Evenementen
Landesliga Steiermark | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SV Lafnitz II - FSC Eggendorf Hartberg II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | ASK Koflach - SV Lafnitz II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | FC Kindberg-Murzhofen - SV Lafnitz II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-10 | SV Lafnitz II - FC Wm-Estriche Schladming | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | Allerheiligen - SV Lafnitz II | 9 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-19 | USV RB Weindorf St Anna - SV Lafnitz II | 4 - 0 | |
2024-02-17 | SV Lafnitz II - SC Weiz | 4 - 4 | |
2023-07-29 | USVS Rudersdorf - SV Lafnitz II | 1 - 5 | |
2023-05-02 | SV Lafnitz II - SC Liezen | 2 - 0 | |
2023-04-23 | Tus Heiligenkreuz - SV Lafnitz II | 4 - 0 | |
2023-03-25 | SC Stadtwerke Bruck/Mur - SV Lafnitz II | 1 - 3 | |
2023-01-28 | SV Lafnitz II - ASV Drassburg | 2 - 1 | |
2022-10-21 | Ilzer SV - SV Lafnitz II | 2 - 2 | |
2022-09-09 | SV Lafnitz II - Tus Heiligenkreuz | 2 - 1 |
SV Lafnitz II
Voetbal, Oostenrijk, Team SV Lafnitz II. Oorspronkelijke teamnaam: SV Lafnitz II.
SV Lafnitz II neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Steiermark. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Landesliga Steiermark.
In het team SV Lafnitz II 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: SV Lafnitz II zal plaatsvinden 2024-08-10 17:00:00: SV Lafnitz II FC Wm-Estriche Schladming . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Toernooien
Klassement
Landesliga Steiermark 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Allerheiligen | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | 3 |
2
|
Fürstenfeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
SV Tillmitsch | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
SV Lebring | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Tus Heiligenkreuz | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
6
|
TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
7
|
Ilzer SV | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FSC Eggendorf Hartberg II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Wm-Estriche Schladming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Kindberg-Murzhofen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
SV Frohnleiten | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
ASK Koflach | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
13
|
UFC Fehring | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
14
|
FC Union RB Weinland Gamlitz | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
SC Kalsdorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
16
|
SV Lafnitz II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | 0 |