UFC Fehring
Austria (UFC Fehring AUT)
Evenementen
Landesliga Steiermark | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-30 | FC Wm-Estriche Schladming - UFC Fehring | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | UFC Fehring - Allerheiligen | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-16 | Ilzer SV - UFC Fehring | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-09 | UFC Fehring - SC Kalsdorf | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | SV Tillmitsch - UFC Fehring | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-04 | USV RB Weindorf St Anna - UFC Fehring | 3 - 4 | |
2024-04-26 | UFC Fehring - SC Stadtwerke Bruck/Mur | 1 - 1 | |
2024-03-01 | UFC Fehring - Tsv Kirchberg An Der Raab | 4 - 3 | |
2024-02-23 | Deutschlandsberger SC - UFC Fehring | 3 - 3 | |
2024-02-16 | UFC Fehring - USVS Rudersdorf | 3 - 0 | |
2024-02-06 | USV RB Weindorf St Anna - UFC Fehring | 2 - 3 | |
2023-07-08 | USV RB Weindorf St Anna - UFC Fehring | 2 - 3 | |
2023-07-04 | UFC Fehring - TUS Bad Gleichenberg | 2 - 0 | |
2023-06-02 | SC Liezen - UFC Fehring | geannuleerd |
UFC Fehring
Voetbal, Oostenrijk, Team UFC Fehring. Oorspronkelijke teamnaam: UFC Fehring.
UFC Fehring neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Steiermark. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Landesliga Steiermark.
In het team UFC Fehring 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: UFC Fehring zal plaatsvinden 2024-08-09 17:00:00: UFC Fehring SC Kalsdorf . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | Thuis | Uit | |
Totaal Games | 20 | 10 | 10 |
Gemiddeld totaal aantal spellen | 4 | 3.6 | 4.4 |
Gemiddelde doelpunten | 2.55 | 3 | 2.1 |
Gemiddelde tegendoelpunten | 1.45 | 0.6 | 2.3 |
Relatieve indicatoren
70%
Wint
15%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 95%
Onder: 5%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 3.5
Toernooien
Klassement
Landesliga Steiermark 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Allerheiligen | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | 3 |
2
|
Fürstenfeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
SV Tillmitsch | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
SV Lebring | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Tus Heiligenkreuz | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
6
|
TUS Raiba Heiltherme Bad Waltersdorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
7
|
Ilzer SV | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FSC Eggendorf Hartberg II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Wm-Estriche Schladming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Kindberg-Murzhofen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
SV Frohnleiten | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
ASK Koflach | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
13
|
UFC Fehring | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
14
|
FC Union RB Weinland Gamlitz | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
SC Kalsdorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
16
|
SV Lafnitz II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | 0 |