Evenementen
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | Spicul Vlădeni - Viitorul Platonesti | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Viitorul Platonesti - Viitorul Valea Ciorii | - | |
Cupa României Ialomița | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-17 | Viitorul Platonesti - Viitorul Valea Ciorii | geannuleerd | |
Liga 5 Ialomita | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-08 | Viitorul Valea Ciorii - Viitorul Platonesti | 5 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | Viitorul Platonesti - AS Gloria Gura Ialomiței | 0 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | Spicul Vlădeni - Viitorul Platonesti | 4 - 4 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-18 | Viitorul Platonesti - Recolta Săveni | 7 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-11 | ACS Unirea Mihail Kogalniceanu - Viitorul Platonesti | 4 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-04-27 | Viitorul Platonesti - Dunarea Giurgeni | 4 - 3 | |
Ronde 16 | |||
2024-04-20 | FC Movila - Viitorul Platonesti | 4 - 4 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-13 | Viitorul Platonesti - FC Victoria Bordușani | 5 - 6 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-06 | FC Inter Stelnica - Viitorul Platonesti | geannuleerd |
Viitorul Platonesti
Voetbal, Roemenië, Team Viitorul Platonesti. Oorspronkelijke teamnaam: Viitorul Platonesti.
Viitorul Platonesti neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Ialomita. Het kampioenschap, de huidige resultaten van de teams en het schema van aankomende wedstrijden vind je op de pagina: Klassement Liga 5 Ialomita.
In het team Viitorul Platonesti 0 spelers.
Team Volgende wedstrijd: Viitorul Platonesti zal plaatsvinden 2024-08-31 15:00:00: Viitorul Platonesti Viitorul Valea Ciorii . Op de wedstrijdpagina kun je de series, teamstatistieken, de geschiedenis van de beweging van de coëfficiënten volgen, evenals video's van interessante momenten.
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | Thuis | Uit | |
Totaal Games | 20 | 10 | 10 |
Gemiddeld totaal aantal spellen | 5.1 | 4.6 | 5.6 |
Gemiddelde doelpunten | 2.55 | 3.1 | 2 |
Gemiddelde tegendoelpunten | 2.55 | 1.5 | 3.6 |
Relatieve indicatoren
35%
Wint
20%
Trekt
45%
Verliezen
Over: 95%
Onder: 5%
Totaal 1.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 2.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 3.5
Toernooien
Klassement
Liga 5 Ialomița - Seria 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Gheorghe Lazăr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Inter Stelnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Viitorul Platonesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Viitorul Valea Ciorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Movila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Spicul Vlădeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Recolta Săveni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Ialomița Sudiți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Dunarea Giurgeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Gloria Ograda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Orezu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Flacăra Andrasești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AS Agronomia Bucu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Rapid Perieti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Victoria Muntenii Buzău II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Libertatea Sălcioara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Albești 08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Cazanești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Recolta Buesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Spicul Milosesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Traian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
CS Amara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Recolta Malu Roșu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Juventus Borănești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS Valea Măcrișului | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Olimpia Radulesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Voința Maia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Coșereni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Unirea Garbovi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Avântul Grindu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Fulgerul Fierbinți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Progresul Sf.Gheorghe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Unirea Sărățeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Victoria Roşiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Unirea Ion Roată | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |