Alpla HC Hard II - Bregenz Handball II (34-25), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Kilian Dorn | |||||
Jacob Loser | |||||
Linus Luka Weber | 17 | ||||
Johannes Kainz | |||||
Simon Fritsch | |||||
Roland Schobel | |||||
Robin Luerzer | |||||
Emanuel Baldauf | |||||
L Sgonc | |||||
Valentin Mischi | |||||
Bosch Tobias |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Jakob Hammerle | |||||
Marko Bogojevic | |||||
Nico Steurer | |||||
Matteo Gunther | |||||
Janberk Cirit | |||||
Simon Dolovic | |||||
Raphael Konig | RW | ||||
David Seewald | |||||
Balthasar Schweiger | |||||
Niklas Gunther | |||||
Gabrail Nicolussi | |||||
Linus Amann | |||||
Maid Seferagic | |||||
Max Bergmayer |
Evenementen: Alpla HC Hard II
HLA 2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | SK Keplinger Traun - Alpla HC Hard II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-28 | Alpla HC Hard II - Handball Tirol FT | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-21 | HC Linz AG II - Alpla HC Hard II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-14 | Alpla HC Hard II - HCB Lauterach | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-08 | Alpla HC Hard II - Bregenz Handball II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-04-13 | Spiders Wels - Alpla HC Hard II | 24 - 34 | |
Ronde 3 | |||
2024-04-07 | Alpla HC Hard II - HC Linz AG II | 35 - 30 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-04 | Alpla HC Hard II - Bregenz Handball II | 30 - 26 | |
Ronde 2 | |||
2024-03-24 | UHC Salzburg - Alpla HC Hard II | 26 - 27 | |
Ronde 1 | |||
2024-03-08 | Alpla HC Hard II - Handball Tirol FT | 39 - 25 |
Match statistieken
34/61 (55%) | Schot efficiëntie | 25/55 (45%) |
6 | 2 min straf | 10 |
0 | Gele kaart | 0 |
1 | Rode kaarten | 0 |
6 | Onderscheppingen | 3 |
5 | Technische fouten | 8 |
14/51 (27%) | Reddingen | 18/57 (32%) |
9 | Vleugeldoelpunt | 4 |
4/6 | Countergoals | 1/1 |
3/6 (50%) | 7 meter | 4/7 (57%) |
8 | Doelpuntenreeks | 3 |
14 | Doelpunten in powerplay | 5 |
4 | Onderbezette goals | 3 |
2 | Time-outs | 2 |
12/31 (39%) | Schot efficiëntie | 15/31 (48%) |
4 | Vleugeldoelpunt | 2 |
1/0 | Countergoals | 1/0 |
3/5 (60%) | 7 meter | 3/5 (60%) |
4 | 2 min straf | 3 |
3 | Doelpuntenreeks | 3 |
5 | Doelpunten in powerplay | 5 |
2 | Onderbezette goals | 1 |
1 | Onderscheppingen | 1 |
1 | Time-outs | 1 |
1 | Technische fouten | 1 |
6/21 (29%) | Reddingen | 12/24 (50%) |
22/30 (73%) | Schot efficiëntie | 10/24 (42%) |
5 | Vleugeldoelpunt | 2 |
3/0 | Countergoals | 0/0 |
8/18 (44%) | Reddingen | 6/28 (21%) |
8 | Doelpuntenreeks | 2 |
0 | Technische fouten | 3 |
0/1 (0%) | 7 meter | 1/2 (50%) |
2 | 2 min straf | 7 |
9 | Doelpunten in powerplay | 0 |
2 | Onderbezette goals | 2 |
5 | Onderscheppingen | 2 |
1 | Time-outs | 1 |
Alpla HC Hard II - Bregenz Handball II
Oostenrijk, HLA 2, match Alpla HC Hard II - Bregenz Handball II, starttijd 2022-09-23 14:45:00 internationale tijd.
Alpla HC Hard II en Bregenz Handball II neemt deel aan het kampioenschap HLA 2, Oostenrijk.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Bregenz Handball II
HLA 2 | |||
Ronde 6 | |||
2024-10-12 | Bregenz Handball II - HCB Lauterach | - | |
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | UHC Salzburg - Bregenz Handball II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-21 | Bregenz Handball II - Spiders Wels | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-15 | medalp Handball Tirol - Bregenz Handball II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-08 | Alpla HC Hard II - Bregenz Handball II | - | |
Ronde 4 | |||
2024-04-13 | Bregenz Handball II - Handball Tirol FT | 31 - 25 | |
Ronde 3 | |||
2024-04-06 | Spiders Wels - Bregenz Handball II | 39 - 30 | |
Ronde 5 | |||
2024-04-04 | Alpla HC Hard II - Bregenz Handball II | 30 - 26 | |
Ronde 2 | |||
2024-03-23 | Bregenz Handball II - HC Linz AG II | 26 - 31 | |
Ronde 1 | |||
2024-03-09 | Bregenz Handball II - UHC Salzburg | 29 - 22 |
Klassement
Main Round, South-East: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
WAT Atzgersdorf | 16 | 12 | 0 | 4 | +45 | 24 |
2
|
Union JURI Leoben | 16 | 11 | 0 | 5 | +46 | 22 |
3
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 16 | 10 | 1 | 5 | +21 | 21 |
4
|
UHC Hollabrunn | 16 | 10 | 0 | 6 | +23 | 20 |
5
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 16 | 9 | 0 | 7 | +8 | 18 |
6
|
Union Sparkasse Korneuburg | 16 | 8 | 0 | 8 | +19 | 16 |
7
|
SG Krems / Langenlois | 16 | 4 | 1 | 11 | -41 | 9 |
8
|
WAT Funfhaus HB | 16 | 4 | 0 | 12 | -58 | 8 |
9
|
HIB Handball Graz | 16 | 3 | 0 | 13 | -63 | 6 |
Main Round, North-West: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
medalp Handball Tirol | 16 | 14 | 0 | 2 | +91 | 28 |
2
|
SK Keplinger Traun | 16 | 13 | 1 | 2 | +131 | 27 |
3
|
Spiders Wels | 16 | 9 | 1 | 6 | +8 | 19 |
4
|
HC Linz AG II | 16 | 9 | 1 | 6 | +40 | 19 |
5
|
Alpla HC Hard II | 16 | 6 | 3 | 7 | -11 | 15 |
6
|
UHC Salzburg | 16 | 5 | 2 | 9 | -18 | 12 |
7
|
HCB Lauterach | 16 | 6 | 0 | 10 | -52 | 12 |
8
|
Bregenz Handball II | 16 | 4 | 1 | 11 | -53 | 9 |
9
|
Handball Tirol FT | 16 | 1 | 1 | 14 | -136 | 3 |
HLA 2, 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UHC Hollabrunn | 10 | 8 | 1 | 1 | +37 | 17 |
2
|
WAT Atzgersdorf | 10 | 8 | 0 | 2 | +74 | 16 |
3
|
Union JURI Leoben | 10 | 6 | 1 | 3 | +21 | 13 |
4
|
medalp Handball Tirol | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 10 |
5
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 10 | 1 | 1 | 8 | -27 | 3 |
6
|
SK Keplinger Traun | 10 | 0 | 1 | 9 | -105 | 1 |
HLA 2, 22/23, Relegation Round, North-West: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alpla HC Hard II | 6 | 5 | 0 | 1 | +7 | 18 |
2
|
Spiders Wels | 6 | 4 | 0 | 2 | +15 | 18 |
3
|
HC Linz AG II | 6 | 2 | 0 | 4 | -14 | 14 |
4
|
Bregenz Handball II | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 13 |
5
|
UHC Salzburg | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 10 |
6
|
HCB Lauterach | 6 | 2 | 0 | 4 | -8 | 10 |
7
|
Handball Tirol FT | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 |
HLA 2, 22/23, Relegation Round, South-East: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union Sparkasse Korneuburg | 8 | 6 | 0 | 2 | +14 | 20 |
2
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 8 | 4 | 0 | 4 | +16 | 17 |
3
|
WAT Funfhaus HB | 8 | 4 | 0 | 4 | +2 | 12 |
4
|
SG Krems / Langenlois | 8 | 3 | 0 | 5 | -8 | 11 |
5
|
HIB Handball Graz | 8 | 3 | 0 | 5 | -24 | 9 |