Motor Zaporozhye - Fuchse Berlijn (27-38), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Božo Anđelić | 29 | ||||
Carlos Molina | 30 | ||||
Zakhar Denysov | 31 | ||||
Iurii Kubatko | 32 | ||||
Gennadiy Komok | 34 | ||||
Dmytro Tiutiunnyk | 28 | ||||
Ihor Turchenko | 20 | ||||
Dmytro Horiha | 23 | ||||
Oleksandr Kasai | 24 | ||||
Illia Blyzniuk | |||||
Oleksii Tomashevskyi | |||||
Nazar Chudinov | |||||
Eduard Kravchenko | 25 | ||||
Danylo Osadchyi | |||||
Jonas Truchanovicius | 29 | ||||
Oleksandr Onufriienko |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Hans Lindberg | 39 | ||||
Milos Vujovic | 27 | ||||
Marko Kopljar | 36 | ||||
Max Darj | 29 | ||||
Mijajlo Marsenić | 28 | ||||
Valter Chrintz | 21 | ||||
Victor Kireev | 34 | ||||
Lasse Andersson | 27 | ||||
Jacob Holm | 25 | ||||
Nils Lichtlein | 18 | ||||
Maxim Orlov | 19 | ||||
Max Christoph Beneke | |||||
Dejan Milosavljev | 25 | ||||
Tim Freihofer |
Evenementen: Motor Zaporozhye
Challenge Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-10-26 | Motor Zaporozhye - Handball Esch | - | |
2024-10-19 | Handball Esch - Motor Zaporozhye | - | |
Ronde 3 | |||
2023-12-02 | Valur - Motor Zaporozhye | 33 - 28 | |
2023-11-25 | Motor Zaporozhye - Valur | 31 - 35 | |
Ronde 2 | |||
2023-10-21 | Motor Zaporozhye - Handball Käerjeng | 33 - 30 | |
2023-10-14 | Handball Käerjeng - Motor Zaporozhye | 27 - 31 | |
2. Bundesliga | |||
Ronde 38 | |||
2023-06-07 | TV Hüttenberg - Motor Zaporozhye | 32 - 33 |
Match statistieken
3 | 2 min straf | 2 |
1 | Gele kaart | 0 |
0 | Rode kaarten | 0 |
1 | Onderscheppingen | 3 |
6 | Technische fouten | 6 |
27/50 (54%) | Schot efficiëntie | 38/57 (66%) |
0/0 (0%) | 7 meter | 4/5 (80%) |
2 | Doelpuntenreeks | 6 |
12/59 (20%) | Reddingen | 16/44 (36%) |
2 | Vleugeldoelpunt | 6 |
3/3 | Countergoals | 6/8 |
3 | Time-outs | 1 |
1 | Onderbezette goals | 3 |
1 | Doelpunten in powerplay | 2 |
10/24 (42%) | Schot efficiëntie | 19/26 (73%) |
2 | Doelpuntenreeks | 6 |
4 | Technische fouten | 1 |
1 | Gele kaart | 0 |
1 | Vleugeldoelpunt | 1 |
0/0 (0%) | 7 meter | 3/3 (100%) |
3/0 | Countergoals | 3/0 |
1 | Onderscheppingen | 1 |
1 | Time-outs | 1 |
1 | 2 min straf | 1 |
1 | Onderbezette goals | 1 |
4/23 (17%) | Reddingen | 9/19 (47%) |
17/26 (65%) | Schot efficiëntie | 19/31 (61%) |
1 | Vleugeldoelpunt | 5 |
0/0 (0%) | 7 meter | 1/2 (50%) |
8/27 (30%) | Reddingen | 7/24 (29%) |
2 | 2 min straf | 1 |
2 | Doelpuntenreeks | 3 |
1 | Doelpunten in powerplay | 2 |
0 | Onderscheppingen | 2 |
5 | Technische fouten | 1 |
0/0 | Countergoals | 3/0 |
2 | Time-outs | 0 |
0 | Onderbezette goals | 2 |
Motor Zaporozhye - Fuchse Berlijn
Internationaal, EHF Cup, match Motor Zaporozhye - Fuchse Berlijn, starttijd 2022-10-25 16:45:00 internationale tijd.
Motor Zaporozhye en Fuchse Berlijn neemt deel aan het kampioenschap EHF Cup, Internationaal.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Castello in de stad Dusseldorf, Duitsland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Fuchse Berlijn
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Bjerringbro-Silkeborg - Fuchse Berlijn | - | |
2024-08-15 | 1. VfL Potsdam - Fuchse Berlijn | - | |
2024-08-15 | TSG Lubbenau - Fuchse Berlijn | - | |
2024-08-10 | Mtg Wangen - Fuchse Berlijn | - | |
2024-08-09 | HSC 2000 Coburg - Fuchse Berlijn | - | |
2024-07-27 | VfL Blau-Weiss Neukloster - Fuchse Berlijn | 33 - 52 | |
2024-07-25 | HC Vorpommern-Greifswald - Fuchse Berlijn | 26 - 46 | |
Bundesliga | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-02 | ThSV Eisenach - Fuchse Berlijn | 27 - 31 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-30 | Fuchse Berlijn - Bergischer HC 06 | 29 - 30 | |
EHF Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-26 | SG Flensburg-Handewitt - Fuchse Berlijn | 36 - 31 |
Klassement
EHF European League 22/23, Group A: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Frisch Auf Goppingen | 10 | 8 | 0 | 2 | +49 | 16 |
2
|
Montpellier Handball | 10 | 8 | 0 | 2 | +35 | 16 |
3
|
K. Schaffhausen | 10 | 7 | 0 | 3 | +20 | 14 |
4
|
SL Benfica | 10 | 4 | 0 | 6 | +8 | 8 |
5
|
Tatran Prešov | 10 | 2 | 0 | 8 | -40 | 4 |
6
|
Veszprémi KKFT Felsőörs | 10 | 1 | 0 | 9 | -72 | 2 |
EHF European League 22/23, Group B: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG Flensburg-Handewitt | 10 | 8 | 1 | 1 | +47 | 17 |
2
|
Valur | 10 | 5 | 1 | 4 | +10 | 11 |
3
|
Ystads IF | 10 | 5 | 1 | 4 | +1 | 11 |
4
|
FTC KN Kft | 10 | 3 | 3 | 4 | -10 | 9 |
5
|
Pays Aix Uch | 10 | 4 | 0 | 6 | -8 | 8 |
6
|
BM Benidorm | 10 | 2 | 0 | 8 | -40 | 4 |
EHF European League 22/23, Group C: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RK Nexe | 10 | 8 | 0 | 2 | +30 | 16 |
2
|
Sporting | 10 | 7 | 0 | 3 | +18 | 14 |
3
|
Fraikin BM Granollers | 10 | 6 | 1 | 3 | +14 | 13 |
4
|
Skjern Håndbold | 10 | 5 | 0 | 5 | +10 | 10 |
5
|
Alpla HC Hard | 10 | 1 | 2 | 7 | -30 | 4 |
6
|
Balatonfüredi KSE | 10 | 1 | 1 | 8 | -42 | 3 |
EHF European League 22/23, Group D: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fuchse Berlijn | 10 | 10 | 0 | 0 | +77 | 20 |
2
|
Skanderborg Aarhus Håndbold | 10 | 7 | 0 | 3 | +31 | 14 |
3
|
CD Bidasoa Irún | 10 | 4 | 1 | 5 | -1 | 9 |
4
|
Motor Zaporozhye | 10 | 3 | 1 | 6 | -25 | 7 |
5
|
RK Eurofarm Pelister | 10 | 2 | 2 | 6 | -32 | 6 |
6
|
AA Águas Santas | 10 | 1 | 2 | 7 | -50 | 4 |
Plaats
Duitsland
land
Dusseldorf
stad
Castello
Stadion