CD Bidasoa Irún - RK Eurofarm Pelister (32-20), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Julen Aguinagalde | 39 | ||||
Victor Rodriguez | |||||
Thomas Tesoriere | 33 | ||||
Mikel Ugarteburu | 24 | ||||
Jon Azkue Saizar | 28 | ||||
Inaki Cavero Etxepane | 26 | ||||
Matheus Francisco Da Silva | 24 | ||||
Dariel Garcia Rivera | |||||
Ander Ugarte Cortes | |||||
Mihajlo Mitic | |||||
Asier Nieto Marcos | 24 | ||||
Medhi Harbaoui | G | 26 | |||
Gorka Nieto Marcos | 20 | ||||
Eneko Furundarena Maiz | |||||
Julen Mugica Santiago | |||||
Xabier Landa Barrenechea | G |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Denis Vasilev | 26 | ||||
Urban Lesjak | 30 | ||||
Mario Tankoski | 22 | ||||
Žarko Peševski | 30 | ||||
Goce Ojleski | 31 | ||||
Mirko Radović | 31 | ||||
Sebastian Henneberg | 29 | ||||
Nenad Kosteski | 20 | ||||
Oussama Hosni | RB | ||||
Marko Kizić | 20 | ||||
Milorad Kukoski | 33 | ||||
Bojan Madžovski | 27 | ||||
Cvetan Kuzmanoski | 21 | ||||
Emilijan Gjorgovski | |||||
Pavle Atanasievikj |
Evenementen: CD Bidasoa Irún
Copa del Rey | |||
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | CD Bidasoa Irún - FC Barcelona HB | 28 - 32 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-31 | CD Bidasoa Irún - Caserio Ciudad Real | geannuleerd | |
ASOBAL | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Liberbank Cuenca - CD Bidasoa Irún | 29 - 26 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-18 | CD Bidasoa Irún - CB Puerto Sagunto | 34 - 24 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-03 | BM Huesca - CD Bidasoa Irún | 32 - 29 |
Match statistieken
32/47 (68%) | Schot efficiëntie | 20/36 (55%) |
3 | Vleugeldoelpunt | 1 |
2/2 (100%) | 7 meter | 4/5 (80%) |
8/38 (21%) | Reddingen | 11/44 (25%) |
5 | 2 min straf | 2 |
0 | Gele kaart | 0 |
0 | Rode kaarten | 0 |
3 | Doelpuntenreeks | 1 |
0 | Onderscheppingen | 0 |
0 | Technische fouten | 3 |
4/5 | Countergoals | 2/2 |
2 | Doelpunten in powerplay | 5 |
7 | Onderbezette goals | 2 |
2 | Time-outs | 3 |
20/26 (77%) | Schot efficiëntie | 12/20 (60%) |
3 | Vleugeldoelpunt | 1 |
3 | Doelpuntenreeks | 1 |
3/0 | Countergoals | 1/0 |
1/1 (100%) | 7 meter | 3/4 (75%) |
5 | 2 min straf | 2 |
2 | Doelpunten in powerplay | 5 |
7 | Onderbezette goals | 2 |
1 | Time-outs | 1 |
4/16 (25%) | Reddingen | 4/24 (17%) |
4/12 (33%) | Reddingen | 7/19 (37%) |
12/21 (57%) | Schot efficiëntie | 8/16 (50%) |
1/0 | Countergoals | 1/0 |
3 | Doelpuntenreeks | 1 |
1 | Time-outs | 2 |
1/1 (100%) | 7 meter | 1/1 (100%) |
CD Bidasoa Irún - RK Eurofarm Pelister
Internationaal, EHF Cup, match CD Bidasoa Irún - RK Eurofarm Pelister, starttijd 2022-12-06 19:45:00 internationale tijd.
CD Bidasoa Irún en RK Eurofarm Pelister neemt deel aan het kampioenschap EHF Cup, Internationaal.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Pabellon Polideportivo Artaleku in de stad Irun, Spanje. Stadioncapaciteit Pabellon Polideportivo Artaleku is 2 000 mensen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: RK Eurofarm Pelister
Champions League | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-16 | SPR Wisła Płock - RK Eurofarm Pelister | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-09 | RK Eurofarm Pelister - Sporting | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-25 | CS Dinamo București - RK Eurofarm Pelister | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-18 | RK Eurofarm Pelister - Fuchse Berlijn | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-11 | Paris Saint-Germain Handball - RK Eurofarm Pelister | - | |
Super Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-01 | RK Eurofarm Pelister - RK Alkaloid | 32 - 28 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-23 | HC Struga - RK Eurofarm Pelister | 24 - 35 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-01 | RK Eurofarm Pelister - GRK Tikves Kavadarci | 35 - 25 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-27 | HC Tinex Prolet - RK Eurofarm Pelister | 27 - 36 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | HC Ohrid 2013 - RK Eurofarm Pelister | 22 - 29 |
Klassement
EHF European League 22/23, Group A: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Frisch Auf Goppingen | 10 | 8 | 0 | 2 | +49 | 16 |
2
|
Montpellier Handball | 10 | 8 | 0 | 2 | +35 | 16 |
3
|
K. Schaffhausen | 10 | 7 | 0 | 3 | +20 | 14 |
4
|
SL Benfica | 10 | 4 | 0 | 6 | +8 | 8 |
5
|
Tatran Prešov | 10 | 2 | 0 | 8 | -40 | 4 |
6
|
Veszprémi KKFT Felsőörs | 10 | 1 | 0 | 9 | -72 | 2 |
EHF European League 22/23, Group B: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG Flensburg-Handewitt | 10 | 8 | 1 | 1 | +47 | 17 |
2
|
Valur | 10 | 5 | 1 | 4 | +10 | 11 |
3
|
Ystads IF | 10 | 5 | 1 | 4 | +1 | 11 |
4
|
FTC KN Kft | 10 | 3 | 3 | 4 | -10 | 9 |
5
|
Pays Aix Uch | 10 | 4 | 0 | 6 | -8 | 8 |
6
|
BM Benidorm | 10 | 2 | 0 | 8 | -40 | 4 |
EHF European League 22/23, Group C: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RK Nexe | 10 | 8 | 0 | 2 | +30 | 16 |
2
|
Sporting | 10 | 7 | 0 | 3 | +18 | 14 |
3
|
Fraikin BM Granollers | 10 | 6 | 1 | 3 | +14 | 13 |
4
|
Skjern Håndbold | 10 | 5 | 0 | 5 | +10 | 10 |
5
|
Alpla HC Hard | 10 | 1 | 2 | 7 | -30 | 4 |
6
|
Balatonfüredi KSE | 10 | 1 | 1 | 8 | -42 | 3 |
EHF European League 22/23, Group D: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fuchse Berlijn | 10 | 10 | 0 | 0 | +77 | 20 |
2
|
Skanderborg Aarhus Håndbold | 10 | 7 | 0 | 3 | +31 | 14 |
3
|
CD Bidasoa Irún | 10 | 4 | 1 | 5 | -1 | 9 |
4
|
Motor Zaporozhye | 10 | 3 | 1 | 6 | -25 | 7 |
5
|
RK Eurofarm Pelister | 10 | 2 | 2 | 6 | -32 | 6 |
6
|
AA Águas Santas | 10 | 1 | 2 | 7 | -50 | 4 |
Plaats
Spanje
land
Irun
stad
Pabellon Polideportivo Artaleku
Stadion
2 000
Capaciteit