WAT Atzgersdorf - SG Krems / Langenlois (33-25), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Philipp Rabenseifer | P | ||||
Ivan Brandic | |||||
Leon Carniel | P | ||||
Florian Dobias | LB | ||||
Florian Reindl | G | ||||
Alen Bajgoric | RW | ||||
Florian Falthansl-Scheinecker | LW | 20 | |||
Anur Burnazovic | LB | ||||
Mihal Kurka | LW | ||||
Fabian Dobias | RW | ||||
Benjamin Schiffleitner | RB | ||||
Fabian Hossl | P | ||||
J Fuchs | LW | ||||
Felix Breitegger | |||||
simon Piringer | |||||
K Lenk |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Gabor Hajdu | LB | ||||
Stephan Wiesbauer | RW | ||||
Moritz Schobert | CB | ||||
Samuel Fabry | G | ||||
Fabian Hellerschmid | LW | ||||
Mario Andreas Lippitsch | LB | ||||
Paul Hofmann | CB | ||||
Laurenz Kastenhuber | P | ||||
Jakob Schwanzer | RW | ||||
Oliver Dragoun | CB | ||||
Tilen Pausits | |||||
Erik Fuchs | P | ||||
Jonathan Provin | LW | ||||
Matthias Hollerer | G |
Evenementen: WAT Atzgersdorf
HLA 2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | Union Sparkasse Korneuburg - WAT Atzgersdorf | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-28 | WAT Funfhaus HB - WAT Atzgersdorf | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-21 | WAT Atzgersdorf - UHC Hollabrunn | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-15 | SG Krems / Langenlois - WAT Atzgersdorf | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | WAT Atzgersdorf - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | - | |
Ronde 10 | |||
2024-05-04 | Sportunion Die Falken St. Pölten - WAT Atzgersdorf | 29 - 25 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-01 | WAT Atzgersdorf - Union JURI Leoben | 36 - 37 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-28 | medalp Handball Tirol - WAT Atzgersdorf | 25 - 28 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-24 | WAT Atzgersdorf - SG INSIGNIS Westwien | 27 - 23 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-13 | HCB Lauterach - WAT Atzgersdorf | 25 - 40 |
Match statistieken
33/51 (64%) | Schot efficiëntie | 25/47 (53%) |
4 | 2 min straf | 4 |
1 | Gele kaart | 0 |
0 | Rode kaarten | 1 |
2 | Onderscheppingen | 3 |
8 | Technische fouten | 8 |
12/41 (29%) | Reddingen | 7/54 (13%) |
4/5 | Countergoals | 4/4 |
1/1 (100%) | 7 meter | 0/1 (0%) |
3 | Doelpuntenreeks | 6 |
5 | Vleugeldoelpunt | 8 |
3 | Onderbezette goals | 1 |
5 | Doelpunten in powerplay | 3 |
2 | Time-outs | 2 |
13/24 (54%) | Schot efficiëntie | 7/20 (35%) |
1/0 | Countergoals | 2/0 |
1 | Gele kaart | 0 |
3 | Doelpuntenreeks | 2 |
3 | Technische fouten | 5 |
2 | Vleugeldoelpunt | 0 |
2 | 2 min straf | 2 |
1 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Doelpunten in powerplay | 1 |
1 | Time-outs | 1 |
2 | Onderscheppingen | 3 |
6/13 (46%) | Reddingen | 6/19 (32%) |
0/0 (0%) | 7 meter | 0/0 (0%) |
20/27 (74%) | Schot efficiëntie | 18/27 (67%) |
1/1 (100%) | 7 meter | 0/1 (0%) |
6/24 (25%) | Reddingen | 1/21 (5%) |
2 | 2 min straf | 2 |
3 | Doelpuntenreeks | 6 |
3 | Doelpunten in powerplay | 2 |
2 | Technische fouten | 3 |
3/0 | Countergoals | 2/0 |
3 | Vleugeldoelpunt | 8 |
2 | Onderbezette goals | 1 |
1 | Time-outs | 1 |
WAT Atzgersdorf - SG Krems / Langenlois
Oostenrijk, HLA 2, match WAT Atzgersdorf - SG Krems / Langenlois, starttijd 2023-01-21 18:00:00 internationale tijd.
WAT Atzgersdorf en SG Krems / Langenlois neemt deel aan het kampioenschap HLA 2, Oostenrijk.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Hans-Lackner-Halle in de stad Vienna, Oostenrijk.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SG Krems / Langenlois
HLA 2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | HC FIVERS WAT Margareten II - SG Krems / Langenlois | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-29 | SG Krems / Langenlois - Union JURI Leoben | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-20 | Sportunion Die Falken St. Pölten - SG Krems / Langenlois | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-15 | SG Krems / Langenlois - WAT Atzgersdorf | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | WAT Funfhaus HB - SG Krems / Langenlois | - | |
Ronde 10 | |||
2024-05-04 | SG Krems / Langenlois - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 29 - 34 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-01 | WAT Funfhaus HB - SG Krems / Langenlois | 41 - 28 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-28 | SG Krems / Langenlois - Union Sparkasse Korneuburg | 22 - 34 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-25 | SG Krems / Langenlois - HC FIVERS WAT Margareten II | 28 - 30 | |
2024-04-21 | SG Krems / Langenlois - HC FIVERS WAT Margareten II | Uitgesteld |
Klassement
Main Round, South-East: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
WAT Atzgersdorf | 16 | 12 | 0 | 4 | +45 | 24 |
2
|
Union JURI Leoben | 16 | 11 | 0 | 5 | +46 | 22 |
3
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 16 | 10 | 1 | 5 | +21 | 21 |
4
|
UHC Hollabrunn | 16 | 10 | 0 | 6 | +23 | 20 |
5
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 16 | 9 | 0 | 7 | +8 | 18 |
6
|
Union Sparkasse Korneuburg | 16 | 8 | 0 | 8 | +19 | 16 |
7
|
SG Krems / Langenlois | 16 | 4 | 1 | 11 | -41 | 9 |
8
|
WAT Funfhaus HB | 16 | 4 | 0 | 12 | -58 | 8 |
9
|
HIB Handball Graz | 16 | 3 | 0 | 13 | -63 | 6 |
Main Round, North-West: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
medalp Handball Tirol | 16 | 14 | 0 | 2 | +91 | 28 |
2
|
SK Keplinger Traun | 16 | 13 | 1 | 2 | +131 | 27 |
3
|
Spiders Wels | 16 | 9 | 1 | 6 | +8 | 19 |
4
|
HC Linz AG II | 16 | 9 | 1 | 6 | +40 | 19 |
5
|
Alpla HC Hard II | 16 | 6 | 3 | 7 | -11 | 15 |
6
|
UHC Salzburg | 16 | 5 | 2 | 9 | -18 | 12 |
7
|
HCB Lauterach | 16 | 6 | 0 | 10 | -52 | 12 |
8
|
Bregenz Handball II | 16 | 4 | 1 | 11 | -53 | 9 |
9
|
Handball Tirol FT | 16 | 1 | 1 | 14 | -136 | 3 |
HLA 2, 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UHC Hollabrunn | 10 | 8 | 1 | 1 | +37 | 17 |
2
|
WAT Atzgersdorf | 10 | 8 | 0 | 2 | +74 | 16 |
3
|
Union JURI Leoben | 10 | 6 | 1 | 3 | +21 | 13 |
4
|
medalp Handball Tirol | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 10 |
5
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 10 | 1 | 1 | 8 | -27 | 3 |
6
|
SK Keplinger Traun | 10 | 0 | 1 | 9 | -105 | 1 |
HLA 2, 22/23, Relegation Round, North-West: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alpla HC Hard II | 6 | 5 | 0 | 1 | +7 | 18 |
2
|
Spiders Wels | 6 | 4 | 0 | 2 | +15 | 18 |
3
|
HC Linz AG II | 6 | 2 | 0 | 4 | -14 | 14 |
4
|
Bregenz Handball II | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 13 |
5
|
UHC Salzburg | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 10 |
6
|
HCB Lauterach | 6 | 2 | 0 | 4 | -8 | 10 |
7
|
Handball Tirol FT | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 |
HLA 2, 22/23, Relegation Round, South-East: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union Sparkasse Korneuburg | 8 | 6 | 0 | 2 | +14 | 20 |
2
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 8 | 4 | 0 | 4 | +16 | 17 |
3
|
WAT Funfhaus HB | 8 | 4 | 0 | 4 | +2 | 12 |
4
|
SG Krems / Langenlois | 8 | 3 | 0 | 5 | -8 | 11 |
5
|
HIB Handball Graz | 8 | 3 | 0 | 5 | -24 | 9 |
Plaats
Oostenrijk
land
Vienna
stad
Hans-Lackner-Halle
Stadion