Skanderborg Aarhus Håndbold - RK Eurofarm Pelister (24-22), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Lars Mousing | P | ||||
Lars Skaarup | LW | 30 | |||
Salah Boutaf | G | 23 | |||
Thor Christensen | P | 21 | |||
Hakun West av Teigum | RW | 19 | |||
Thomas Sommer Arnoldsen | CB | ||||
Frederik Sommer Arnoldsen | P | 20 | |||
Kristoffer Ladegaard Laursen | G | 33 | |||
Morten Balling Christensen | CB | 35 | |||
Kristian Bonefeld | CB | 28 | |||
Anton Bramming | LW | ||||
Morten Hempel Jensen | LB | 24 | |||
Jonatan Ingemann Mollerup | RB | 29 | |||
Torben Petersen | LB | 29 | |||
Magnus Vejsgaard Bugtrup | RW |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Wilson Davyes | LB | ||||
Denis Vasilev | P | 26 | |||
Urban Lesjak | G | 30 | |||
Mohamed Soussi | LB | 29 | |||
Martin Velkovski | RB | 24 | |||
Mario Tankoski | CB | 22 | |||
Žarko Peševski | P | 30 | |||
Marko Kizić | G | 20 | |||
Milorad Kukoski | LB | 33 | |||
Goce Ojleski | LW | 31 | |||
Mirko Radović | RW | 31 | |||
Sebastian Henneberg | LB | 29 | |||
Nenad Kosteski | RW | 20 | |||
Pavle Atanasievikj | CB | ||||
Petar Atanasijevikj | LW | ||||
Oussama Hosni | RB |
Evenementen: Skanderborg Aarhus Håndbold
Handboldligaen | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-17 | Skanderborg Aarhus Håndbold - GOG Handbold | - | |
2024-09-14 | Bjerringbro-Silkeborg - Skanderborg Aarhus Håndbold | - | |
2024-09-04 | Skanderborg Aarhus Håndbold - Mors-Thy Handbold | - | |
Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-29 | TTH Holstebro - Skanderborg Aarhus Håndbold | - | |
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | Mors-Thy Handbold - Skanderborg Aarhus Håndbold | - | |
2024-08-18 | Skanderborg Aarhus Håndbold - SC Magdeburg | 37 - 33 | |
2024-08-17 | VfL Gummersbach 1861 - Skanderborg Aarhus Håndbold | 29 - 26 | |
2024-08-16 | ThSV Eisenach - Skanderborg Aarhus Håndbold | 34 - 26 | |
2024-08-11 | KIF Kolding - Skanderborg Aarhus Håndbold | 29 - 32 | |
2024-08-01 | GWD Minden - Skanderborg Aarhus Håndbold | 21 - 31 |
Match statistieken
24/51 (47%) | Schot efficiëntie | 22/47 (46%) |
13/51 (25%) | Reddingen | 18/42 (43%) |
3 | 2 min straf | 1 |
-32 | Gele kaart | 1 |
0 | Rode kaarten | 1 |
0 | Onderscheppingen | 1 |
4 | Technische fouten | 9 |
6/9 | Countergoals | 6/10 |
5/5 (100%) | 7 meter | 3/3 (100%) |
6 | Doelpuntenreeks | 4 |
2 | Time-outs | 3 |
2 | Doelpunten in powerplay | 3 |
3 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Vleugeldoelpunt | 4 |
11/25 (44%) | Schot efficiëntie | 11/21 (52%) |
3/0 | Countergoals | 2/0 |
2 | Doelpuntenreeks | 2 |
2 | Technische fouten | 2 |
1 | Gele kaart | 1 |
2/2 (100%) | 7 meter | 3/3 (100%) |
2 | 2 min straf | 0 |
1 | Time-outs | 1 |
0 | Doelpunten in powerplay | 3 |
2 | Onderbezette goals | 0 |
1 | Vleugeldoelpunt | 1 |
3/14 (21%) | Reddingen | 10/21 (48%) |
0 | Onderscheppingen | 1 |
10/21 (48%) | Reddingen | 8/21 (38%) |
13/26 (50%) | Schot efficiëntie | 11/26 (42%) |
3/0 | Countergoals | 4/0 |
3/3 (100%) | 7 meter | 0/0 (0%) |
1 | 2 min straf | 1 |
6 | Doelpuntenreeks | 4 |
2 | Doelpunten in powerplay | 0 |
1 | Time-outs | 2 |
1 | Vleugeldoelpunt | 3 |
1 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Technische fouten | 0 |
Skanderborg Aarhus Håndbold - RK Eurofarm Pelister
Internationaal, EHF Cup, match Skanderborg Aarhus Håndbold - RK Eurofarm Pelister, starttijd 2023-02-07 17:45:00 internationale tijd.
Skanderborg Aarhus Håndbold en RK Eurofarm Pelister neemt deel aan het kampioenschap EHF Cup, Internationaal.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Ceres Park & Arena in de stad Aarhus, Denemarken.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: RK Eurofarm Pelister
Champions League | |||
Ronde 2 | |||
2024-09-18 | RK Eurofarm Pelister - Fuchse Berlijn | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-11 | Paris Saint-Germain Handball - RK Eurofarm Pelister | - | |
Tournament of Champions | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | RK PPD Zagreb - RK Eurofarm Pelister | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-30 | RK Eurofarm Pelister - MOL Tatabánya KC | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-29 | RK Eurofarm Pelister - RK Crvena zvezda | - | |
Super Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-01 | RK Eurofarm Pelister - RK Alkaloid | 32 - 28 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-23 | HC Struga - RK Eurofarm Pelister | 24 - 35 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-01 | RK Eurofarm Pelister - GRK Tikves Kavadarci | 35 - 25 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-27 | HC Tinex Prolet - RK Eurofarm Pelister | 27 - 36 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | HC Ohrid 2013 - RK Eurofarm Pelister | 22 - 29 |
Klassement
EHF European League 22/23, Group A: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Frisch Auf Goppingen | 10 | 8 | 0 | 2 | +49 | 16 |
2
|
Montpellier Handball | 10 | 8 | 0 | 2 | +35 | 16 |
3
|
K. Schaffhausen | 10 | 7 | 0 | 3 | +20 | 14 |
4
|
SL Benfica | 10 | 4 | 0 | 6 | +8 | 8 |
5
|
Tatran Prešov | 10 | 2 | 0 | 8 | -40 | 4 |
6
|
Veszprémi KKFT Felsőörs | 10 | 1 | 0 | 9 | -72 | 2 |
EHF European League 22/23, Group B: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG Flensburg-Handewitt | 10 | 8 | 1 | 1 | +47 | 17 |
2
|
Valur | 10 | 5 | 1 | 4 | +10 | 11 |
3
|
Ystads IF | 10 | 5 | 1 | 4 | +1 | 11 |
4
|
FTC KN Kft | 10 | 3 | 3 | 4 | -10 | 9 |
5
|
Pays Aix Uch | 10 | 4 | 0 | 6 | -8 | 8 |
6
|
BM Benidorm | 10 | 2 | 0 | 8 | -40 | 4 |
EHF European League 22/23, Group C: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RK Nexe | 10 | 8 | 0 | 2 | +30 | 16 |
2
|
Sporting | 10 | 7 | 0 | 3 | +18 | 14 |
3
|
Fraikin BM Granollers | 10 | 6 | 1 | 3 | +14 | 13 |
4
|
Skjern Håndbold | 10 | 5 | 0 | 5 | +10 | 10 |
5
|
Alpla HC Hard | 10 | 1 | 2 | 7 | -30 | 4 |
6
|
Balatonfüredi KSE | 10 | 1 | 1 | 8 | -42 | 3 |
EHF European League 22/23, Group D: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fuchse Berlijn | 10 | 10 | 0 | 0 | +77 | 20 |
2
|
Skanderborg Aarhus Håndbold | 10 | 7 | 0 | 3 | +31 | 14 |
3
|
CD Bidasoa Irún | 10 | 4 | 1 | 5 | -1 | 9 |
4
|
Motor Zaporozhye | 10 | 3 | 1 | 6 | -25 | 7 |
5
|
RK Eurofarm Pelister | 10 | 2 | 2 | 6 | -32 | 6 |
6
|
AA Águas Santas | 10 | 1 | 2 | 7 | -50 | 4 |
Plaats
Denemarken
land
Aarhus
stad
Ceres Park & Arena
Stadion