WAT Atzgersdorf - Sportunion Die Falken St. Pölten (41-30), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Philipp Rabenseifer | P | ||||
Leon Carniel | P | ||||
Fabian Dobias | RW | ||||
Florian Dobias | LB | ||||
Nikolaus Fuchs | CB | ||||
Christoph Hartwein | G | 27 | |||
Matthias Majer | LW | ||||
Florian Reindl | G | ||||
Benjamin Schiffleitner | RB | ||||
Alen Bajgoric | RW | ||||
Florian Falthansl-Scheinecker | LW | 20 | |||
Mihal Kurka | LW | ||||
Clemens Meleschnig | P | ||||
Fabian Hossl | P | ||||
J Fuchs | LW | ||||
Felix Breitegger |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Matthias Bruckner | LW | 22 | |||
Jan Hubner | RW | ||||
Johannes Kral | LB | ||||
Jacob Kogl | G | ||||
Jan Neumaier | CB | ||||
Alexander Pils | P | ||||
Paul Pirkfellner | P | ||||
Paul Posset | LB | ||||
Nikola Zakula | CB | ||||
J Tiefenbacher | P | ||||
Georg Weinknecht | |||||
Nils Moser | |||||
Tiefenbacher V | |||||
Georg Posset | LB | ||||
Fakhouri Omar | G | ||||
Ante Jezidzic | RB |
Evenementen: WAT Atzgersdorf
HLA 2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | Union Sparkasse Korneuburg - WAT Atzgersdorf | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-28 | WAT Funfhaus HB - WAT Atzgersdorf | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-21 | WAT Atzgersdorf - UHC Hollabrunn | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-15 | SG Krems / Langenlois - WAT Atzgersdorf | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | WAT Atzgersdorf - UHLZ Perchtoldsdorf Devils | - | |
Ronde 10 | |||
2024-05-04 | Sportunion Die Falken St. Pölten - WAT Atzgersdorf | 29 - 25 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-01 | WAT Atzgersdorf - Union JURI Leoben | 36 - 37 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-28 | medalp Handball Tirol - WAT Atzgersdorf | 25 - 28 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-24 | WAT Atzgersdorf - SG INSIGNIS Westwien | 27 - 23 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-13 | HCB Lauterach - WAT Atzgersdorf | 25 - 40 |
Match statistieken
5 | 2 min straf | 3 |
1 | Gele kaart | 0 |
0 | Rode kaarten | 0 |
7 | Onderscheppingen | 2 |
8 | Technische fouten | 14 |
41/58 (70%) | Schot efficiëntie | 30/56 (53%) |
1/1 (100%) | 7 meter | 4/6 (67%) |
18/45 (40%) | Reddingen | 7/67 (10%) |
5 | Doelpuntenreeks | 3 |
5 | Vleugeldoelpunt | 5 |
10/13 | Countergoals | 0/1 |
2 | Doelpunten in powerplay | 8 |
1 | Time-outs | 3 |
3 | Onderbezette goals | 3 |
24/32 (75%) | Schot efficiëntie | 15/30 (50%) |
1/1 (100%) | 7 meter | 2/4 (50%) |
5 | Doelpuntenreeks | 2 |
3 | Vleugeldoelpunt | 3 |
1 | Gele kaart | 0 |
3 | Technische fouten | 2 |
6/0 | Countergoals | 0/0 |
4 | 2 min straf | 1 |
0 | Doelpunten in powerplay | 4 |
4 | Onderscheppingen | 2 |
1 | Time-outs | 1 |
2 | Onderbezette goals | 1 |
10/25 (40%) | Reddingen | 2/26 (8%) |
17/26 (65%) | Schot efficiëntie | 15/26 (58%) |
4 | Doelpuntenreeks | 3 |
2 | Doelpunten in powerplay | 4 |
2 | Vleugeldoelpunt | 2 |
4/0 | Countergoals | 0/0 |
1 | 2 min straf | 2 |
1 | Onderbezette goals | 2 |
8/23 (35%) | Reddingen | 5/22 (23%) |
3 | Onderscheppingen | 0 |
1 | Technische fouten | 2 |
0 | Time-outs | 2 |
0/0 (0%) | 7 meter | 2/2 (100%) |
WAT Atzgersdorf - Sportunion Die Falken St. Pölten
Oostenrijk, HLA 2, match WAT Atzgersdorf - Sportunion Die Falken St. Pölten, starttijd 2023-05-07 14:00:00 internationale tijd.
WAT Atzgersdorf en Sportunion Die Falken St. Pölten neemt deel aan het kampioenschap HLA 2, Oostenrijk.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Hans-Lackner-Halle in de stad Vienna, Oostenrijk.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sportunion Die Falken St. Pölten
HLA 2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-05 | Sportunion Die Falken St. Pölten - WAT Funfhaus HB | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-28 | UHC Hollabrunn - Sportunion Die Falken St. Pölten | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-20 | Sportunion Die Falken St. Pölten - SG Krems / Langenlois | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-14 | UHLZ Perchtoldsdorf Devils - Sportunion Die Falken St. Pölten | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-07 | Sportunion Die Falken St. Pölten - HIB Handball Graz | - | |
Ronde 10 | |||
2024-05-04 | Sportunion Die Falken St. Pölten - WAT Atzgersdorf | 29 - 25 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-01 | HCB Lauterach - Sportunion Die Falken St. Pölten | 34 - 35 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-27 | Sportunion Die Falken St. Pölten - SG INSIGNIS Westwien | 31 - 31 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-20 | Union JURI Leoben - Sportunion Die Falken St. Pölten | 33 - 33 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-13 | Sportunion Die Falken St. Pölten - medalp Handball Tirol | 30 - 32 |
Klassement
Main Round, South-East: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
WAT Atzgersdorf | 16 | 12 | 0 | 4 | +45 | 24 |
2
|
Union JURI Leoben | 16 | 11 | 0 | 5 | +46 | 22 |
3
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 16 | 10 | 1 | 5 | +21 | 21 |
4
|
UHC Hollabrunn | 16 | 10 | 0 | 6 | +23 | 20 |
5
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 16 | 9 | 0 | 7 | +8 | 18 |
6
|
Union Sparkasse Korneuburg | 16 | 8 | 0 | 8 | +19 | 16 |
7
|
SG Krems / Langenlois | 16 | 4 | 1 | 11 | -41 | 9 |
8
|
WAT Funfhaus HB | 16 | 4 | 0 | 12 | -58 | 8 |
9
|
HIB Handball Graz | 16 | 3 | 0 | 13 | -63 | 6 |
Main Round, North-West: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
medalp Handball Tirol | 16 | 14 | 0 | 2 | +91 | 28 |
2
|
SK Keplinger Traun | 16 | 13 | 1 | 2 | +131 | 27 |
3
|
Spiders Wels | 16 | 9 | 1 | 6 | +8 | 19 |
4
|
HC Linz AG II | 16 | 9 | 1 | 6 | +40 | 19 |
5
|
Alpla HC Hard II | 16 | 6 | 3 | 7 | -11 | 15 |
6
|
UHC Salzburg | 16 | 5 | 2 | 9 | -18 | 12 |
7
|
HCB Lauterach | 16 | 6 | 0 | 10 | -52 | 12 |
8
|
Bregenz Handball II | 16 | 4 | 1 | 11 | -53 | 9 |
9
|
Handball Tirol FT | 16 | 1 | 1 | 14 | -136 | 3 |
HLA 2, 22/23, Promotion Round: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UHC Hollabrunn | 10 | 8 | 1 | 1 | +37 | 17 |
2
|
WAT Atzgersdorf | 10 | 8 | 0 | 2 | +74 | 16 |
3
|
Union JURI Leoben | 10 | 6 | 1 | 3 | +21 | 13 |
4
|
medalp Handball Tirol | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 10 |
5
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 10 | 1 | 1 | 8 | -27 | 3 |
6
|
SK Keplinger Traun | 10 | 0 | 1 | 9 | -105 | 1 |
HLA 2, 22/23, Relegation Round, North-West: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alpla HC Hard II | 6 | 5 | 0 | 1 | +7 | 18 |
2
|
Spiders Wels | 6 | 4 | 0 | 2 | +15 | 18 |
3
|
HC Linz AG II | 6 | 2 | 0 | 4 | -14 | 14 |
4
|
Bregenz Handball II | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 13 |
5
|
UHC Salzburg | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 10 |
6
|
HCB Lauterach | 6 | 2 | 0 | 4 | -8 | 10 |
7
|
Handball Tirol FT | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 |
HLA 2, 22/23, Relegation Round, South-East: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Union Sparkasse Korneuburg | 8 | 6 | 0 | 2 | +14 | 20 |
2
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 8 | 4 | 0 | 4 | +16 | 17 |
3
|
WAT Funfhaus HB | 8 | 4 | 0 | 4 | +2 | 12 |
4
|
SG Krems / Langenlois | 8 | 3 | 0 | 5 | -8 | 11 |
5
|
HIB Handball Graz | 8 | 3 | 0 | 5 | -24 | 9 |
Plaats
Oostenrijk
land
Vienna
stad
Hans-Lackner-Halle
Stadion