TV Grosswallstadt - TUS N-Lubbecke (24-30), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Michael Spatz | RW | ||||
Jan Steffen Redwitz | G | ||||
Florian Eisentrager | LW | ||||
Mario Stark | CB | ||||
Dino Corak | P | ||||
Kuno Schauer | CB | ||||
Petros Boukovinas | G | ||||
Florian Mohr | P | ||||
Gorkem Bicer | RW | ||||
Maxim Schalles | RW | 23 | |||
Moritz Klenk | LW | ||||
Frieder Bandlow | RB | ||||
Knabe Konstantin | CB |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Plaatsvervanger | |||||
Nikolas Katsigiannis | G | 38 | |||
Tom Skroblien | LW | 28 | |||
Yannick Drager | P | ||||
Jo Gerrit Genz | RB | ||||
Sven Wesseling | LB | ||||
Tim Wieling | RW | 24 | |||
Rutger Ten Velden | LW | ||||
Benas Petreikis | CB | ||||
Tin Kontrec | P | 31 | |||
Fynn Hangstein | CB | 21 | |||
Tim Kloor | RW | ||||
Leon Grabenstein | G | ||||
Joonas Klama | G | 21 | |||
Marek Nissen | LB | ||||
Lukas Susser | P |
Evenementen: TV Grosswallstadt
2. Bundesliga | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-01 | TV Grosswallstadt - EHV Aue | 31 - 31 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-25 | TUS N-Lubbecke - TV Grosswallstadt | 33 - 25 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-20 | TV Grosswallstadt - TUS Vinnhorst | 31 - 25 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-04 | 1. VfL Potsdam - TV Grosswallstadt | 43 - 28 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-28 | TV Grosswallstadt - GWD Minden | 27 - 27 |
Match statistieken
24/42 (57%) | Schot efficiëntie | 30/41 (73%) |
4 | Vleugeldoelpunt | 9 |
4/4 | Countergoals | 0/0 |
4/6 (67%) | 7 meter | 4/4 (100%) |
6/46 (13%) | Reddingen | 14/35 (40%) |
1 | 2 min straf | 2 |
1 | Gele kaart | 0 |
0 | Rode kaarten | 0 |
2 | Doelpuntenreeks | 4 |
1 | Doelpunten in powerplay | 2 |
1 | Onderbezette goals | 3 |
2 | Onderscheppingen | 0 |
8 | Technische fouten | 5 |
2 | Time-outs | 3 |
14/22 (64%) | Schot efficiëntie | 16/21 (76%) |
3 | Vleugeldoelpunt | 5 |
2/0 | Countergoals | 0/0 |
4/5 (80%) | 7 meter | 4/4 (100%) |
4/20 (20%) | Reddingen | 6/20 (30%) |
1 | 2 min straf | 2 |
2 | Doelpuntenreeks | 2 |
1 | Doelpunten in powerplay | 2 |
1 | Onderbezette goals | 3 |
2 | Onderscheppingen | 0 |
0 | Technische fouten | 2 |
1 | Time-outs | 1 |
10/20 (50%) | Schot efficiëntie | 14/20 (70%) |
1 | Vleugeldoelpunt | 4 |
2/0 | Countergoals | 0/0 |
0/1 (0%) | 7 meter | 0/0 (0%) |
2/16 (13%) | Reddingen | 8/18 (44%) |
1 | Gele kaart | 0 |
2 | Doelpuntenreeks | 3 |
0 | Technische fouten | 1 |
1 | Time-outs | 2 |
TV Grosswallstadt - TUS N-Lubbecke
Duitsland, 2. Bundesliga, match TV Grosswallstadt - TUS N-Lubbecke, starttijd 2023-12-09 18:30:00 internationale tijd.
TV Grosswallstadt en TUS N-Lubbecke neemt deel aan het kampioenschap 2. Bundesliga, Duitsland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: TUS N-Lubbecke
DHB Pokal | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | Wilhelmshavener HV - TUS N-Lubbecke | - | |
2. Bundesliga | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-01 | ASV Hamm-Westfalen - TUS N-Lubbecke | 32 - 35 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-25 | TUS N-Lubbecke - TV Grosswallstadt | 33 - 25 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-17 | VfL Lübeck-Schwartau - TUS N-Lubbecke | 34 - 25 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-04 | TUS N-Lubbecke - VfL Eintracht Hagen | 35 - 26 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-27 | SG BBM Bietigheim - TUS N-Lubbecke | 34 - 26 |
Klassement
2. Bundesliga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
1. VfL Potsdam | 34 | 27 | 4 | 3 | 58 | |
2
|
SG BBM Bietigheim | 34 | 25 | 2 | 7 | 52 | |
3
|
ASV Hamm-Westfalen | 34 | 22 | 1 | 11 | 45 | |
4
|
HC Elbflorenz Dresden | 34 | 20 | 2 | 12 | 42 | |
5
|
TUS N-Lubbecke | 34 | 19 | 4 | 11 | 42 | |
6
|
HSC 2000 Coburg | 34 | 19 | 1 | 14 | 39 | |
7
|
VfL Eintracht Hagen | 34 | 19 | 1 | 14 | 39 | |
8
|
Die Eulen Ludwigshafen | 34 | 16 | 1 | 17 | 33 | |
9
|
VfL Lübeck-Schwartau | 34 | 15 | 2 | 17 | 32 | |
10
|
HSG Nordhorn-Lingen | 34 | 15 | 2 | 17 | 32 | |
11
|
TuSEM Essen | 34 | 13 | 4 | 17 | 30 | |
12
|
TV Hüttenberg | 34 | 14 | 2 | 18 | 30 | |
13
|
Dessau-Rosslauer HV 06 | 34 | 13 | 4 | 17 | 30 | |
14
|
TV Grosswallstadt | 34 | 14 | 2 | 18 | 30 | |
15
|
GWD Minden | 34 | 11 | 5 | 18 | 27 | |
16
|
TSV Bayer Dormagen | 34 | 10 | 2 | 22 | 22 | |
17
|
TUS Vinnhorst | 34 | 7 | 3 | 24 | 17 | |
18
|
EHV Aue | 34 | 5 | 2 | 27 | 12 |