HCB Lauterach - UHC Salzburg (26-40), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: HCB Lauterach
HLA 2 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-04 | SG INSIGNIS Westwien - HCB Lauterach | 38 - 23 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-01 | HCB Lauterach - Sportunion Die Falken St. Pölten | 34 - 35 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-27 | Union JURI Leoben - HCB Lauterach | 42 - 25 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-21 | medalp Handball Tirol - HCB Lauterach | 42 - 25 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-13 | HCB Lauterach - WAT Atzgersdorf | 25 - 40 |
HCB Lauterach - UHC Salzburg
Oostenrijk, HLA 2, match HCB Lauterach - UHC Salzburg, starttijd 2024-01-27 17:00:00 internationale tijd.
HCB Lauterach en UHC Salzburg neemt deel aan het kampioenschap HLA 2, Oostenrijk.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: UHC Salzburg
HLA 2 | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-20 | UHC Salzburg - Spiders Wels | 27 - 27 | |
Ronde 4 | |||
2024-04-13 | HC Linz AG II - UHC Salzburg | 35 - 30 | |
Ronde 3 | |||
2024-04-06 | Handball Tirol FT - UHC Salzburg | 17 - 21 | |
Ronde 2 | |||
2024-03-24 | UHC Salzburg - Alpla HC Hard II | 26 - 27 | |
Ronde 1 | |||
2024-03-09 | Bregenz Handball II - UHC Salzburg | 29 - 22 |
Klassement
HLA Challenge 23/24, Main Round, Sud-Ost: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG INSIGNIS Westwien | 18 | 15 | 0 | 3 | 30 | |
2
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 18 | 12 | 0 | 6 | 24 | |
3
|
Union JURI Leoben | 18 | 11 | 0 | 7 | 22 | |
4
|
WAT Atzgersdorf | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | |
5
|
SG Krems / Langenlois | 18 | 10 | 1 | 7 | 21 | |
6
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 18 | 10 | 0 | 8 | 20 | |
7
|
WAT Funfhaus HB | 18 | 9 | 2 | 7 | 20 | |
8
|
Union Sparkasse Korneuburg | 18 | 7 | 0 | 11 | 14 | |
9
|
HIB Handball Graz | 18 | 1 | 3 | 14 | 5 | |
10
|
UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 18 | 1 | 1 | 16 | 3 |
HLA Challenge 23/24, Main Round, Nord-West: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
medalp Handball Tirol | 14 | 12 | 0 | 2 | 24 | |
2
|
Alpla HC Hard II | 14 | 10 | 1 | 3 | 21 | |
3
|
HCB Lauterach | 14 | 7 | 1 | 6 | 15 | |
4
|
HC Linz AG II | 14 | 7 | 1 | 6 | 15 | |
5
|
Spiders Wels | 14 | 7 | 0 | 7 | 14 | |
6
|
Bregenz Handball II | 14 | 5 | 1 | 8 | 11 | |
7
|
UHC Salzburg | 14 | 4 | 1 | 9 | 9 | |
8
|
Handball Tirol FT | 14 | 1 | 1 | 12 | 3 |
HLA Challenge 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SG INSIGNIS Westwien | 10 | 8 | 1 | 1 | 319:237 | 17 |
2
|
Sportunion Die Falken St. Pölten | 10 | 5 | 2 | 3 | 316:314 | 12 |
3
|
WAT Atzgersdorf | 10 | 6 | 0 | 4 | 328:283 | 12 |
4
|
Union JURI Leoben | 10 | 5 | 1 | 4 | 315:329 | 11 |
5
|
medalp Handball Tirol | 10 | 4 | 0 | 6 | 318:309 | 8 |
6
|
HCB Lauterach | 10 | 0 | 0 | 10 | 278:402 | 0 |
HLA Challenge 23/24, Relegation Round, Nord-West: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alpla HC Hard II | 5 | 5 | 0 | 0 | 165:131 | 21 |
2
|
HC Linz AG II | 5 | 4 | 0 | 1 | 159:147 | 16 |
3
|
Spiders Wels | 5 | 2 | 1 | 2 | 150:148 | 12 |
4
|
Bregenz Handball II | 5 | 2 | 0 | 3 | 142:147 | 10 |
5
|
UHC Salzburg | 5 | 1 | 1 | 3 | 126:135 | 8 |
6
|
Handball Tirol FT | 5 | 0 | 0 | 5 | 118:152 | 2 |
HLA Challenge 23/24, Relegation Round, Sud-Ost: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
HC FIVERS WAT Margareten II | 10 | 9 | 0 | 1 | 333:272 | 28 |
2
|
SG Krems / Langenlois | 10 | 5 | 1 | 4 | 292:299 | 22 |
3
|
WAT Funfhaus HB | 10 | 5 | 1 | 4 | 303:291 | 21 |
4
|
Union Sparkasse Korneuburg | 10 | 6 | 1 | 3 | 300:269 | 20 |
5
|
UHLZ Perchtoldsdorf Devils | 10 | 2 | 0 | 8 | 284:327 | 6 |
6
|
HIB Handball Graz | 10 | 1 | 1 | 8 | 254:308 | 6 |