RK Zrinski - ZRK Bjelovar (26-25), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: RK Zrinski
1. HRL Women | |||
Ronde 26 | |||
2024-05-12 | ŽRK Zamet Rijeka - RK Zrinski | 20 - 17 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-04 | RK Zrinski - ZRK Dugo Selo | 30 - 26 | |
Ronde 24 | |||
2024-04-28 | RK Lokomotiva Zagreb - RK Zrinski | 30 - 22 | |
Ronde 23 | |||
2024-04-20 | RK Zrinski - ZRK Bjelovar | 26 - 25 | |
Ronde 22 | |||
2024-04-17 | ZRK Rudar Labin - RK Zrinski | 33 - 27 |
RK Zrinski - ZRK Bjelovar
Kroatië, 1. HRL Women, match RK Zrinski - ZRK Bjelovar, starttijd 2024-04-20 17:30:00 internationale tijd.
RK Zrinski en ZRK Bjelovar neemt deel aan het kampioenschap 1. HRL Women, Kroatië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: ZRK Bjelovar
Challenge Cup, Women | |||
Ronde 2 | |||
2024-10-12 | Üsküdar BSK - ZRK Bjelovar | - | |
2024-10-05 | ZRK Bjelovar - Üsküdar BSK | - | |
Club Friendly Games, W | |||
2024-08-29 | ZRK Bjelovar - Szombathelyi KKA | - | |
1. HRL Women | |||
Ronde 26 | |||
2024-05-12 | ZRK Bjelovar - Sesvete Agroproteinka | 38 - 30 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-05 | Dalmatinka Ploče - ZRK Bjelovar | 24 - 23 | |
Ronde 24 | |||
2024-04-27 | ZRK Bjelovar - EMC Split | Uitgesteld | |
Croatian Cup, Women | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-26 | ZRK Bjelovar - Podravka Vegeta | 27 - 37 | |
1. HRL Women | |||
Ronde 23 | |||
2024-04-20 | RK Zrinski - ZRK Bjelovar | 26 - 25 |
Klassement
1. HRL, Women 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | DIFF | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Podravka Vegeta | 24 | 24 | 0 | 0 | 48 | |
2
|
RK Lokomotiva Zagreb | 24 | 20 | 1 | 3 | 41 | |
3
|
RK Zrinski | 24 | 14 | 1 | 9 | 29 | |
4
|
Dalmatinka Ploče | 24 | 13 | 2 | 9 | 28 | |
5
|
ZRK Bjelovar | 24 | 13 | 0 | 11 | 26 | |
6
|
ZRK Dugo Selo | 24 | 12 | 2 | 10 | 26 | |
7
|
ZRK Split | 23 | 10 | 2 | 11 | 22 | |
8
|
Osijek Croatia | 24 | 10 | 0 | 14 | 20 | |
9
|
ŽRK Koka Varaždin | 24 | 9 | 1 | 14 | 19 | |
10
|
ZRK Rudar Labin | 24 | 8 | 2 | 14 | 18 | |
11
|
ŽRK Zamet Rijeka | 24 | 8 | 2 | 14 | 18 | |
12
|
Sesvete Agroproteinka | 24 | 7 | 1 | 16 | 15 | |
14
|
EMC Split | 24 | 0 | 0 | 24 | 0 |