BM Porriño - Cale , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: BM Porriño
Division de Honor Feminina | |||
Ronde 4 | |||
2024-10-05 | Logrono Sporting La Rioja - BM Porriño | - | |
Challenge Cup, Women | |||
Ronde 2 | |||
2024-10-04 | SSV Brixen Sudtirol - BM Porriño | - | |
Division de Honor Feminina | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-21 | BM Porriño - Kh-7 BM Granollers | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-14 | Rocasa Ace Gran Canaria - BM Porriño | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | BM Porriño - Prosetecnisa Zuazo | - | |
Club Friendly Games, W | |||
2024-08-21 | Colégio de Gaia - BM Porriño | 16 - 23 | |
2024-08-21 | BM Porriño - CA Leça | 21 - 7 | |
2024-08-21 | BM Porriño - Cale | geannuleerd | |
Division de Honor Feminina | |||
Ronde 50 | |||
2024-05-31 | Rincon Fertilidad Malaga - BM Porriño | 32 - 31 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-15 | CBM Elche Mustang - BM Porriño | 30 - 19 |
BM Porriño - Cale
Internationaal, Club Friendly Games, W, match BM Porriño - Cale, starttijd 2024-08-21 11:00:00 internationale tijd.
BM Porriño en Cale neemt deel aan het kampioenschap Club Friendly Games, W, Internationaal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Cale
Club Friendly Games, W | |||
2024-08-21 | BM Porriño - Cale | geannuleerd |
Klassement
Club Friendly Games, Women 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Chernomorochka Novorossijsk | 6 | 6 | 0 | 0 | 211:161 | 12 |
2
|
Buxtehuder SV | 5 | 4 | 0 | 1 | 154:139 | 8 |
3
|
CSKA Moscow | 3 | 3 | 0 | 0 | 114:80 | 6 |
4
|
EB Start Elbląg | 4 | 3 | 0 | 1 | 138:111 | 6 |
5
|
KPR Gminy Kobierzyce | 3 | 3 | 0 | 0 | 107:84 | 6 |
6
|
Vaci NKSE | 3 | 3 | 0 | 0 | 104:82 | 6 |
7
|
Szombathelyi KKA | 3 | 3 | 0 | 0 | 99:83 | 6 |
8
|
Paris 92 Hand | 3 | 3 | 0 | 0 | 97:81 | 6 |
9
|
ASC Corona 2010 Brasov | 4 | 3 | 0 | 1 | 111:105 | 6 |
10
|
SCM Gloria Buzău | 4 | 3 | 0 | 1 | 112:113 | 6 |
11
|
Energa AZS Koszalin | 3 | 2 | 0 | 1 | 103:80 | 4 |
12
|
BM Porriño | 2 | 2 | 0 | 0 | 44:23 | 4 |
13
|
HSG Bensheim/Auerbach | 3 | 2 | 0 | 1 | 104:91 | 4 |
14
|
OGC Nice Cote D'azur | 3 | 2 | 0 | 1 | 85:72 | 4 |
15
|
Silkeborg Voel KFUM | 2 | 2 | 0 | 0 | 61:50 | 4 |
16
|
Vasas SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 93:83 | 4 |
17
|
CS Minaur Baia Mare | 3 | 2 | 0 | 1 | 82:72 | 4 |
18
|
MKS Piotrcovia | 3 | 2 | 0 | 1 | 91:82 | 4 |
19
|
Plan de Cuques | 2 | 2 | 0 | 0 | 58:49 | 4 |
20
|
Békéscsabai Előre NKSE | 3 | 2 | 0 | 1 | 95:87 | 4 |
21
|
Moyra-Budaors KSN KFT | 3 | 2 | 0 | 1 | 89:91 | 4 |
22
|
Zvezda Zvenigorod | 6 | 2 | 0 | 4 | 177:199 | 4 |
23
|
HH Elite | 2 | 1 | 1 | 0 | 62:56 | 3 |
24
|
Ajax København | 2 | 1 | 1 | 0 | 49:45 | 3 |
25
|
Borussia Dortmund | 3 | 1 | 1 | 1 | 84:91 | 3 |
26
|
Aarhus United | 1 | 1 | 0 | 0 | 42:20 | 2 |
27
|
Karlskrona Handboll | 1 | 1 | 0 | 0 | 41:22 | 2 |
28
|
Le Pouzin | 1 | 1 | 0 | 0 | 40:22 | 2 |
29
|
HC Odense | 1 | 1 | 0 | 0 | 34:17 | 2 |
30
|
Podravka Vegeta | 1 | 1 | 0 | 0 | 36:22 | 2 |
31
|
EH Aalborg | 1 | 1 | 0 | 0 | 41:28 | 2 |
32
|
KPR Ruch Chorzów | 1 | 1 | 0 | 0 | 37:26 | 2 |
33
|
MKS Zagłębie Lubin | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:19 | 2 |
34
|
Stella Saint Maur | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:19 | 2 |
35
|
IF Hallby | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:18 | 2 |
36
|
HSV Gräfrath | 1 | 1 | 0 | 0 | 34:24 | 2 |
37
|
ZRK Toplicanin | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:23 | 2 |
38
|
Helsingborg HK | 1 | 1 | 0 | 0 | 32:22 | 2 |
39
|
SV Union Halle-Neustadt | 1 | 1 | 0 | 0 | 24:14 | 2 |
40
|
HŽRK Grude | 2 | 1 | 0 | 1 | 66:57 | 2 |
41
|
København Håndbold | 1 | 1 | 0 | 0 | 33:24 | 2 |
42
|
Super Amara Bera Bera | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:20 | 2 |
43
|
CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:23 | 2 |
44
|
HØJ Håndbold | 1 | 1 | 0 | 0 | 27:19 | 2 |
45
|
Brest Bretagne | 1 | 1 | 0 | 0 | 35:28 | 2 |
46
|
Sport-Union Neckarsulm | 1 | 1 | 0 | 0 | 16:9 | 2 |
47
|
Mosonmagyarovari KC | 2 | 1 | 0 | 1 | 67:61 | 2 |
48
|
Metz Handball | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:25 | 2 |
49
|
Oppsal | 2 | 1 | 0 | 1 | 56:51 | 2 |
50
|
SCM Craiova | 1 | 1 | 0 | 0 | 34:29 | 2 |
51
|
Viborg HK | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:24 | 2 |
52
|
DVSC Schaeffler | 2 | 1 | 0 | 1 | 60:56 | 2 |
53
|
BSV Sachsen Zwickau | 1 | 1 | 0 | 0 | 32:28 | 2 |
54
|
EMC Split | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:27 | 2 |
55
|
SL Benfica Feminino | 1 | 1 | 0 | 0 | 26:22 | 2 |
56
|
HSG Bad Wildungen/Fr./Bergheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 21:17 | 2 |
57
|
CS Rapid București | 2 | 1 | 0 | 1 | 62:59 | 2 |
58
|
CSM Slatina | 2 | 1 | 0 | 1 | 60:58 | 2 |
59
|
ŽRK Budućnost Podgorica | 1 | 1 | 0 | 0 | 34:32 | 2 |
60
|
Kisvárda | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:29 | 2 |
61
|
Fana | 1 | 1 | 0 | 0 | 30:28 | 2 |
62
|
HC Gomel | 1 | 1 | 0 | 0 | 29:27 | 2 |
63
|
Bjerringbro FH | 1 | 1 | 0 | 0 | 31:30 | 2 |
64
|
Gjerpen Handball Skien | 1 | 1 | 0 | 0 | 28:27 | 2 |
65
|
Gedern/Nidda | 1 | 1 | 0 | 0 | 25:24 | 2 |
66
|
Werder Bremen | 1 | 1 | 0 | 0 | 21:20 | 2 |
67
|
Bergerac Perigord Pourpre Handball | 1 | 1 | 0 | 0 | 21:20 | 2 |
68
|
Blomberg-Lippe | 4 | 1 | 0 | 3 | 108:108 | 2 |
69
|
FTC-Rail Cargo Hungaria | 2 | 1 | 0 | 1 | 62:62 | 2 |
70
|
CSM Târgu Jiu | 3 | 1 | 0 | 2 | 78:83 | 2 |
71
|
HC Lada Togliatti | 3 | 1 | 0 | 2 | 80:86 | 2 |
72
|
Havre HAC | 2 | 1 | 0 | 1 | 54:60 | 2 |
73
|
Nykobing F. | 2 | 1 | 0 | 1 | 44:51 | 2 |
74
|
Kuban Krasnodar | 3 | 1 | 0 | 2 | 92:102 | 2 |
75
|
MKS Kalisz AZS Swws | 3 | 1 | 0 | 2 | 75:88 | 2 |
76
|
TusSies Metzingen | 3 | 1 | 0 | 2 | 84:99 | 2 |
77
|
Dinamo-Sinara Volgograd | 3 | 1 | 0 | 2 | 88:105 | 2 |
78
|
Luch Moscow | 3 | 1 | 0 | 2 | 81:104 | 2 |
79
|
Raelingen | 6 | 1 | 0 | 5 | 170:195 | 2 |
80
|
Rodovre HK | 1 | 0 | 1 | 0 | 23:23 | 1 |
81
|
Mainz 05 | 2 | 0 | 1 | 1 | 29:36 | 1 |
82
|
VfL Waiblingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 34:44 | 1 |
83
|
Rincon Fertilidad Malaga | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
84
|
Nantes Atlantique HB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
85
|
HC Ufa-Alisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
86
|
CBM Elche Mustang | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
87
|
Mainz-Bretzenheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
88
|
Merignac Handball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
89
|
RK Krim Ljubljana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
90
|
TSG Friesenheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
91
|
ZRK Bjelovar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
92
|
Lada-2 Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
93
|
Győri Audi ETO KC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
94
|
Hb Octeville Sur Mer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
95
|
HBCSA Porte du Hainaut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
96
|
Sambre Avesnois Handball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
97
|
Osijek Croatia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
98
|
Bollene Handball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
99
|
Aalborg HK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
100
|
AD Academia Andebol São Pedro do Sul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
101
|
BM Morvedre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
102
|
Vipers Kristiansand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
103
|
DVSC Schaeffler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
104
|
Komarom Vse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
105
|
MTK / FTC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
106
|
HSG Rodgau-Niederroden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
107
|
Cale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
108
|
Handball Venlo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
109
|
Pessac Handball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
110
|
Celles-sur-Belle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
111
|
Le Kindarena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
112
|
Rennes Metropole HB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
113
|
Universitet Izhevsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
114
|
HIK Handball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
115
|
ZRK Split | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
116
|
VfL Oldenburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
117
|
Cercle Dijon Bourgogne | 1 | 0 | 0 | 1 | 32:33 | 0 |
118
|
SCM Râmnicu Vâlcea | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:30 | 0 |
119
|
MKS PR Gniezno | 1 | 0 | 0 | 1 | 29:30 | 0 |
120
|
SV Germania Fritzlar | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:25 | 0 |
121
|
Mios Biganos Begles | 1 | 0 | 0 | 1 | 20:21 | 0 |
122
|
Hypo Nö 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:30 | 0 |
123
|
CS Măgura Cisnădie | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:29 | 0 |
124
|
CD Gil Eanes-Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:26 | 0 |
125
|
Kozármisleny SE | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:28 | 0 |
126
|
Sola | 2 | 0 | 0 | 2 | 50:56 | 0 |
127
|
Sokol Lázně Kynžvart | 1 | 0 | 0 | 1 | 31:37 | 0 |
128
|
Byaasen IL | 1 | 0 | 0 | 1 | 27:33 | 0 |
129
|
Esztergomi Vitezek | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:32 | 0 |
130
|
Thuringer HC | 1 | 0 | 0 | 1 | 30:37 | 0 |
131
|
Colégio de Gaia | 1 | 0 | 0 | 1 | 16:23 | 0 |
132
|
BNTU-BelAZ Minsk Region | 4 | 0 | 0 | 4 | 107:115 | 0 |
133
|
Fredrikstad Bkl | 1 | 0 | 0 | 1 | 24:32 | 0 |
134
|
Hbcam63 | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:30 | 0 |
135
|
Skovde HF | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:30 | 0 |
136
|
Prosetecnisa Zuazo | 1 | 0 | 0 | 1 | 20:29 | 0 |
137
|
Succes Schoonmaak / Voc Amsterdam | 1 | 0 | 0 | 1 | 28:38 | 0 |
138
|
Eslövs IK | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:32 | 0 |
139
|
SPR Olkusz | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:37 | 0 |
140
|
HK Zlin | 1 | 0 | 0 | 1 | 19:30 | 0 |
141
|
Kungälvs HK | 1 | 0 | 0 | 1 | 18:29 | 0 |
142
|
Lugi HF | 2 | 0 | 0 | 2 | 41:53 | 0 |
143
|
Oroshazi Nkc | 1 | 0 | 0 | 1 | 26:39 | 0 |
144
|
Érd HC | 1 | 0 | 0 | 1 | 18:31 | 0 |
145
|
Toulon Saint Cyr Var Handball | 2 | 0 | 0 | 2 | 50:64 | 0 |
146
|
ESBF Besancon | 2 | 0 | 0 | 2 | 48:62 | 0 |
147
|
HL Buchholz 08-Rosengarten | 1 | 0 | 0 | 1 | 25:39 | 0 |
148
|
Søndermarkens IK | 1 | 0 | 0 | 1 | 23:37 | 0 |
149
|
HK Dunajská Streda | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:36 | 0 |
150
|
CA Leça | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:21 | 0 |
151
|
TuS Lintfort | 3 | 0 | 0 | 3 | 61:76 | 0 |
152
|
MTK Budapest | 5 | 0 | 0 | 5 | 146:164 | 0 |
153
|
Handball Etoile Beauvallon | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:40 | 0 |
154
|
H43/Lundagard | 1 | 0 | 0 | 1 | 22:41 | 0 |
155
|
Noisy Le Grand Handball | 3 | 0 | 0 | 3 | 74:94 | 0 |
156
|
HC Zalău | 4 | 0 | 0 | 4 | 85:107 | 0 |
157
|
ZRK Zrinski Mostar | 2 | 0 | 0 | 2 | 49:72 | 0 |
158
|
MTS Żory | 2 | 0 | 0 | 2 | 40:69 | 0 |
159
|
GTPR Gdynia | 3 | 0 | 0 | 3 | 65:104 | 0 |