Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
42 | Mikhail Vorobyev | F | 25 | ||
77 | Stepan Falkovsky | D | 25 | ||
22 | Marat Khusnutdinov | F | 20 | ||
88 | Damir Zhafyarov | F | 28 | ||
3 | Andrey Pedan | 29 | |||
90 | Valentin Zykov | F | 27 | ||
45 | Daniil Pylenkov | D | 21 | ||
87 | Vladislav Tsitsyura | F | 23 | ||
21 | Alexander Nikishin | D | 20 | ||
61 | Marat Khairullin | F | 26 | ||
10 | Zakhar Bardakov | F | 21 | ||
40 | Evgeny Ketov | F | 36 | ||
23 | Dmitrij Jaskin | F | 29 | ||
17 | Artyom Fyodorov | F | 29 | ||
92 | Alexander Volkov | F | 25 | ||
31 | Alexander Samonov | G | 27 | ||
70 | Dmitri Nikolayev | G | 22 | ||
27 | Igor Ozhiganov | D | 30 | ||
12 | Nikita Kamalov | D | 25 | ||
19 | Nikita Komarov | F | 34 | ||
93 | Moiseyev Danila | F | 24 | ||
48 | Koromyslov Arseny | D | 19 | ||
54 | Sergei Vl. Ivanov | G | 18 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
24 | Chris Bigras | D | 27 | ||
47 | Ivan Mishchenko | D | 26 | ||
88 | Ansar Shaikhmeddenov | F | 20 | ||
5 | Mikhail Grigoriev | D | 31 | ||
19 | Linden Vey | F | 31 | ||
10 | Nikita Mikhailis | F | 27 | ||
96 | Alikhan Asetov | F | 26 | ||
1 | Nikita Boyarkin | G | 22 | ||
43 | Andrei Shutov | G | 24 | ||
77 | Dzhelal-Ad-Din Amirbekov | G | 20 | ||
9 | Anthony Louis | F | 27 | ||
84 | Kirill Savitsky | 27 | |||
22 | Jesse Graham | ||||
87 | Adil Beketayev | D | 24 | ||
64 | Arkadi Shestakov | F | 27 | ||
89 | Anton Sagadeyev | F | 29 | ||
33 | Yuri Sergiyenko | D | 26 | ||
15 | Yegor Petukhov | ||||
68 | Dmitry Gurkov | F | 26 | ||
13 | Kayyrzhan Dinmukhamed | F | |||
25 | Kirill Maksimov | F | 23 | ||
79 | Mikhail Rakhmanov | F | 30 | ||
2 | Vladislav Syomin | D | 24 |
Evenementen: Ska Saint Petersburg
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-21 | Torpedo Nizhny Novgorod - Ska Saint Petersburg | - | |
2024-09-19 | HC Sochi - Ska Saint Petersburg | - | |
2024-09-15 | Ska Saint Petersburg - Lada Togliatti | - | |
2024-09-07 | Lada Togliatti - Ska Saint Petersburg | - | |
2024-09-05 | Metallurg Magnitogorsk - Ska Saint Petersburg | - |
Match statistieken
36 | Schoten | 19 |
2 | Strafminuten | 6 |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
2 | Max aantal doelpunten op een rij | 1 |
0/1 (0%) | Penalties precisie | 0/3 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
1 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Ska Saint Petersburg - HC Barys
Rusland, KHL, match Ska Saint Petersburg - HC Barys, starttijd 2022-09-05 16:30:00 internationale tijd.
Ska Saint Petersburg en HC Barys neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Ice Palace in de stad Saint Petersburg, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: HC Barys
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-21 | Vityaz Podolsk - HC Barys | - | |
2024-09-19 | Ak Bars Kasan - HC Barys | - | |
2024-09-17 | Avtomobilist Yekaterinburg - HC Barys | - | |
2024-09-13 | HC Barys - HC Dinamo Minsk | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-21 | HK Awangard Omsk - HC Barys | - |
Klassement
KHL 22/23, Eastern Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
3
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
4
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
6
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
7
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
8
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
9
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
10
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
11
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Western Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
5
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
6
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
7
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
9
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
10
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
11
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Bobrov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
3
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
4
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
5
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Chernyshev Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
2
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
3
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
4
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
5
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
6
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Kharlamov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
4
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
5
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
KHL 22/23, Tarasov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
3
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
4
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
KHL 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
5
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
6
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
7
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
8
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
10
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
11
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
12
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
13
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
14
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
15
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
16
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
17
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
18
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
19
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
20
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
21
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
22
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
Plaats
Rusland
land
Saint Petersburg
stad
Ice Palace
Stadion