Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
19 | Andrew Calof | F | 31 | ||
25 | Yaroslav Likhachyov | F | 21 | ||
46 | Igor Rudenkov | F | 27 | ||
81 | Sergei Lapin | F | 26 | ||
47 | Michal Jordan | D | 32 | ||
64 | Yelisei Minayev | D | 21 | ||
18 | Evgeny Alikin | G | 26 | ||
98 | Jānis Kalniņš | G | 30 | ||
11 | Ivan Nikolishin | F | 26 | ||
92 | Kirill Slepets | ||||
14 | Viktor Baldayev | D | 26 | ||
9 | Yevgeni Oksentyuk | F | 21 | ||
83 | Viktor Komarov | F | 28 | ||
23 | Rafael Batyrshin | D | 36 | ||
24 | Alexander Sharov | F | 27 | ||
55 | Gleb Koryagin | D | 27 | ||
82 | Alexander Gopiyenko | D | 22 | ||
17 | Alexander Protapovich | F | 26 | ||
38 | Vladislav Kaletnik | F | 27 | ||
95 | Pavel Makhanovsky | F | |||
97 | Ignat Korotkikh | F | 20 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
94 | Yegor Korobkin | F | 24 | ||
61 | Philippe Maillet | F | 30 | ||
35 | Nikita Korostelev | ||||
8 | Artyom Zemchyonok | D | 30 | ||
91 | Maxim Karpov | F | 31 | ||
11 | Mikhail Fisenko | F | 32 | ||
21 | Semyon Koshelyov | F | 26 | ||
80 | Eddie Pasquale | ||||
83 | Vasili Koshechkin | G | 38 | ||
6 | Josh Currie | F | 30 | ||
22 | Danila Yurov | F | 18 | ||
76 | Andrei Chibisov | F | 29 | ||
44 | Egor Yakovlev | D | 31 | ||
16 | Denis Zernov | 26 | |||
87 | Nikolay Goldobin | F | 27 | ||
42 | Ilya Khokhlov | D | 28 | ||
72 | Artyom Minulin | D | 24 | ||
9 | Valery Orekhov | D | 23 | ||
85 | Alexei Maklyukov | D | 29 | ||
17 | Nikita Grebyonkin | F | 19 | ||
18 | Pavel Akolzin | F | 32 | ||
77 | Ilya Nikolaev | D | 21 |
Evenementen: Amur Chabarowsk
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-26 | Amur Chabarowsk - Vityaz Podolsk | - | |
2024-09-24 | Amur Chabarowsk - CSKA Moskou | - | |
2024-09-22 | Amur Chabarowsk - HC Dynamo Moskou | - | |
2024-09-15 | Amur Chabarowsk - Kunlun Red Star | - | |
2024-09-11 | HK Awangard Omsk - Amur Chabarowsk | - | |
2024-03-11 | Amur Chabarowsk - Metallurg Magnitogorsk | 2 - 3 | |
2024-03-09 | Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarowsk | 3 - 1 | |
2024-03-07 | Amur Chabarowsk - Metallurg Magnitogorsk | 5 - 2 | |
2024-03-05 | Amur Chabarowsk - Metallurg Magnitogorsk | 2 - 3 | |
2024-03-03 | Metallurg Magnitogorsk - Amur Chabarowsk | 2 - 3 |
Match statistieken
36 | Schoten | 30 |
4 | Strafminuten | 4 |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0 | Max aantal doelpunten op een rij | 3 |
0/2 (0%) | Penalties precisie | 0/2 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 1 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
0 | Doelpunten in powerplay | 0 |
0 | Onderbezette goals | 0 |
0/0 (0%) | Penalties precisie | 0/0 (0%) |
Amur Chabarowsk - Metallurg Magnitogorsk
Rusland, KHL, match Amur Chabarowsk - Metallurg Magnitogorsk, starttijd 2022-09-15 09:00:00 internationale tijd.
Amur Chabarowsk en Metallurg Magnitogorsk neemt deel aan het kampioenschap KHL, Rusland.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Platinum Arena in de stad Khabarovsk, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Metallurg Magnitogorsk
KHL | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskou | - | |
2024-09-23 | Metallurg Magnitogorsk - Salavat UFA | - | |
2024-09-21 | Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik | - | |
2024-09-16 | Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk | - | |
2024-09-12 | Neftekhimik - Metallurg Magnitogorsk | - | |
Ronde 29 | |||
2024-04-24 | Lokomotive Jaroslawl - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 2 | |
2024-04-22 | Lokomotive Jaroslawl - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 2 | |
2024-04-20 | Metallurg Magnitogorsk - Lokomotive Jaroslawl | 1 - 0 | |
2024-04-18 | Metallurg Magnitogorsk - Lokomotive Jaroslawl | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-15 | Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg | 3 - 2 |
Klassement
KHL 22/23, Eastern Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
3
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
4
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
6
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
7
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
8
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
9
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
10
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
11
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Western Conference: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
5
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
6
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
7
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
8
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
9
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
10
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
11
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Bobrov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
3
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
4
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
5
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
KHL 22/23, Chernyshev Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
2
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
3
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
4
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
5
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
6
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
KHL 22/23, Kharlamov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
2
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
3
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
4
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
5
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
KHL 22/23, Tarasov Division: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
2
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
3
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
4
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
5
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
6
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
KHL 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | L | Pnt | OTW | OTL | WP | LP | W(O/P) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ska Saint Petersburg | 68 | 50 | 18 | 105 | 6 | 3 | 4 | 2 | 10 |
2
|
CSKA Moskou | 68 | 43 | 25 | 94 | 8 | 5 | 2 | 3 | 10 |
3
|
Lokomotive Jaroslawl | 68 | 41 | 27 | 92 | 3 | 7 | 3 | 3 | 6 |
4
|
Ak Bars Kasan | 68 | 41 | 27 | 91 | 10 | 7 | 4 | 2 | 14 |
5
|
Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 42 | 26 | 90 | 7 | 4 | 4 | 2 | 11 |
6
|
HC Dynamo Moskou | 68 | 38 | 30 | 87 | 4 | 5 | 5 | 6 | 9 |
7
|
Salavat UFA | 68 | 38 | 30 | 86 | 6 | 3 | 4 | 7 | 10 |
8
|
HK Awangard Omsk | 68 | 39 | 29 | 86 | 8 | 5 | 4 | 3 | 12 |
9
|
Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 31 | 83 | 6 | 5 | 1 | 4 | 7 |
10
|
Metallurg Magnitogorsk | 68 | 35 | 33 | 83 | 4 | 8 | 1 | 5 | 5 |
11
|
Sibir Nowosibirsk | 68 | 38 | 30 | 83 | 8 | 4 | 9 | 3 | 17 |
12
|
Vityaz Podolsk | 68 | 34 | 34 | 76 | 6 | 3 | 4 | 5 | 10 |
13
|
Admiral Vladivostok | 68 | 33 | 35 | 75 | 5 | 4 | 7 | 5 | 12 |
14
|
Severstal Cherepovets | 68 | 31 | 37 | 75 | 4 | 7 | 7 | 6 | 11 |
15
|
Neftekhimik | 68 | 33 | 35 | 72 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 |
16
|
HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 31 | 37 | 72 | 2 | 8 | 6 | 2 | 8 |
17
|
Amur Chabarowsk | 68 | 30 | 38 | 69 | 4 | 5 | 5 | 4 | 9 |
18
|
HC Dinamo Minsk | 68 | 27 | 41 | 68 | 4 | 7 | 2 | 7 | 6 |
19
|
Spartak Moskou | 68 | 28 | 40 | 64 | 3 | 6 | 4 | 2 | 7 |
20
|
HC Barys | 68 | 27 | 41 | 61 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
21
|
Kunlun Red Star | 68 | 21 | 47 | 49 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
22
|
HC Sochi | 68 | 11 | 57 | 32 | 2 | 8 | 0 | 2 | 2 |
Plaats
Rusland
land
Khabarovsk
stad
Platinum Arena
Stadion